Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak powiedzieć o ciązy ?.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja powiedziałam swojemu chłopakowi żeby powiedział swoim rodzicom
    powód: zupełnie ich nie znałam

    tylko że ja miałam 26 lat jak stanęłam przed nimi w 5 miesiącu ciąży

    zależy też z jakimi ludźmi pisząc o swoich tesciech masz do czynienia, jesli sie znacie, lubicie to ja bym nie czekala na powrot faceta

    ale taj jak piszą dziewczyny - musisz być na 100% pewna

    pamiętaj czasami wiadomosć o ciąży może wywołać nieprzewidziane reakcje np. u mojej matki wywołała depresję

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja wogole sie nie baiwlam w cos takiego jak "jak powiedziec matce mojego (bylego) faceta, ze jestem w ciazy" on poszedl i powiedzial, ja sie martwilam swoimi rodzicami.
      Wiec ty zamiast sie zamartwiac zrob ten test, jak wynik bedzie pozytywny powiedz swoim rodzicom, poczekaj za chlopakiem i idzcie od jego rodzicow.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #18
        Ja tak się bałam powiedzieć matce mojego chłopaka że szok! jego ojciec jest fajnym, wyluzowanym człowiekiem ale matka- kółko różańcowe, modlitwa przed obiadem, kościół itp. więc dla niej nie wchodził w grę seks przedmałżeński a co dopiero dziecko! powiedziałam mojemu żeby sam jakoś im powiedział bo ja tam nie pójdę.
        No cóż ojcu powiedział w pracy że zostanie dziadkiem-reakcja "o ********a ale się cieszę!"
        Matce powiedział przy kolacji- reakcja "zawiodłam się na tobie (foch z łezką)"

        Na drugi dzień dostaję telefon od jego matki że chce sie ze mną spotkać porozmawiać, uwież mi że w życiu tak się nie bałam, nogi jak z waty i mętlik w głowie. Zrobiła mi herbatę w całkowitej ciszy, to ja zaczęłam mówić. Pokazałam zdjęcie z usg, opisałam jak sią ruszał i jak mu serduszko głośno biło... powiedziałam że noszę w sobie cud miłości i że to nas jeszcze mocniej związało z chłopakiem, popłakałyśmy się obie ale ze wzruszenia a nie z żalu

        Kochanie wszystko się da wyjaśnić i zobaczysz jak okaże się że jesteś w ciąży wszyscy ci pomogą. Moja mama też jest "surowa" ale jak powedziałam o dziecku to następnego dnia przyniosła mi śpiochy bo nie mogła się oprzeć w sklepie
        Ja miałam 18 lat jak zaszłam w ciążę a uwierz mi że wyglądałam na 15, każdy mnie obgadywał i oceniał więc pamiętaj nie będzie łatwo ale dasz radę. Wierzę w ciebie
        życzę ci siły, odwagi i powodzenia
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #19
          Moj maz by powiedział "Jak nie uwazałas jak robisz to teraz rob jak uwazasz"
          Sprawdz czy faktycznie jestes w ciazy, potwierdzone info przekaz chlopakowi a ten niech poinformuje rodzicow. Czekanie az wroci ? Odpada - czas stawic czola zyciu, musicie stac sie dorosli na wlasna prosbe. Bedziecie sobie musieli poradzic z rodzicami czy bez. Reakcja na poczatku niekoniecznie bedzie pozytywna ale zczasem moze sie zmieni.
          Tak czy inaczej nie czekajcie tylko powiedzcie co i jak bo nie daj Boze zaslabniesz czy cos niech Ci sie stanie a bliscy nie beda wiedzieli o ciazy co bedzie dzialalo na szkode Twoja i maluszka.

          Zrobta tego testa

          Skomentuj


            #20
            Z chłopaka rodzicami znam sie odkąd jesteśmy razem .
            Są spoko .
            Kochają bardzo małe dzieci .
            Chodzę do nich od czasu do czasu jak nie ma chlopaka na obiad i tak pogadać co u niego .
            Ale strasznie będę bała im sie powiedzieć o ciąży ;((

            Skomentuj


              #21
              To moze wez kup jakies maluskie buciczki czy skarpetusie - zapakuj w pudeleczko i im wrecz. Skoro macie takie dobre stosunki to nie ma sie co bac

              Skomentuj


                #22
                I co im powiem jak im będę to wręczała ?.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  A zrobiłaś test???
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    #24
                    Jutro rano zrobię ;D

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
                      I co im powiem jak im będę to wręczała ?.
                      Hehe, no chyba, że jesteś w ciąży Te buciki Goplany to dobry pomysł,
                      bo w sumie po ich wręczeniu to sami się zorientują o co biega.
                      Powiedz, że masz mały prezent a drugi pojawi się za około 9 miesięcy
                      Ale najpierw zrób test a potem się stresuj co im powiedzieć


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Przed chwilą robiłam test wyszedł : POZYTYWNY nawet nie wiecie jak sie ciesze jeszcze tylko do ginekologa dla pewności ;D

                        Skomentuj


                          #27
                          No to gratuluje.
                          Jak kupisz buciki/skarpetusie i im dasz to nic nie trzeba bedzie mowic bo sami sie zorientuja Po prostu powiedz ze masz cos dla nich. Widok malenskich butkow ich rozwali

                          Skomentuj


                            #28
                            Dziękuje ;D
                            Mam taka nadzieje ale jeszcze dziś pójdę dowiedzieć się kiedy mogę iść na wizytę do ginekologa ;D
                            Co jest potrzebne na taka wizytę ?.

                            Skomentuj


                              #29
                              Gratulacje
                              W sumie to nic nie jest potrzebne, idziesz jak na normalną wizytę do
                              lekarza ginekologa. Kiedy lekarz potwierdzi ciążę wystawi ci kartę ciąży.
                              Niektórzy lekarze czekają z tym do któregoś tygodnia ciąży, także z tym
                              może być różnie.

                              Pozdrawiam


                              Skomentuj


                                #30
                                A wszelkie badania typu: grupa krwi (jeśli nie wiesz jaką masz),morfologia
                                i mocz to już lekarz Ci dokładnie powie co i kiedy trzeba zrobić.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X