Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czytanie bajek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czytanie bajek

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    otsifem - tak raczej dla starszaka Myślę że mojego syna to by rozbawiło ale te teksty są takie że wolę nie czytać mu takich rzeczy

    jjmka - rymowanki dzieci zawsze lubiły i takie się własnie fajnie czyta
    Wesz co Lara też bym tego starszakowi nie czytała, później może nazywac kogoś złodziejem albo bałwanem, bo to takie śmieszne, tak? Bo w wierszykach było i było ok. I jak dzieci mają rozróżniać co jest dobre a co nie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czytanie bajek

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      " Napił się dziadek ciepłego winka
      I gonił babcie wkoło kominka
      Babusia rada rączkami klaszcze
      Gońże mnie dziadku ,gońże mnie jeszcze "

      "Jacek placek na oleju
      Mama krzyczy TY złodzieju
      Jacek placek na śmietanie
      Mama woła ty bałwanie " :/
      o rany co to za wierszyki, chyba dla dorosłych do śmiesznych smsów czy co ?:P
      Ja wyszukuje raczej normalnych książeczek dla dzieci z dostosowaniem do wieku, nie chce dziecku robić wody z mózgu, chciarz i tak takie wierszyki się pojawią prędzej czy później od kolegów czy koleżanek w przedszkolu, szkole czy placu zabaw

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czytanie bajek

        A ja muszę się wam pochwalić ze znalazłam super pomysł na nowe książki, zapisałyśmy sie do biblioteki, którą odwiedzamy systematycznie co tydzień, dzięki czemu mamy zawsze coś nowego do poczytania

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czytanie bajek

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          A ja muszę się wam pochwalić ze znalazłam super pomysł na nowe książki, zapisałyśmy sie do biblioteki, którą odwiedzamy systematycznie co tydzień, dzięki czemu mamy zawsze coś nowego do poczytania
          W starszym wieku jak juz dzieci nie niszczą ksiązek to jak najbardziej dobry pomysł, my jeszcze jesteśmy na etapie ze Majka gryzdoli po nich czym tylko się da

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czytanie bajek

            od małego trzeba zapoznawać dzieci z książkami, niech się nimi bawią, oglądają obrazki, a potem chętnie będą słuchac bajek. My lubimy wspólnie spędzać czas przy książkach

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czytanie bajek

              Napisane przez caterina13 Pokaż wiadomość
              od małego trzeba zapoznawać dzieci z książkami, niech się nimi bawią, oglądają obrazki, a potem chętnie będą słuchac bajek. My lubimy wspólnie spędzać czas przy książkach
              u nas tak nie szło, mała się nimi nie interesowała, ajak juz była wieksza to zaczęła wyrywać z rąk, teraz często sama przynsi i chce żeby jej czytać, myslę że każde dziecko ma swój indywidualny stosunek do ksiązek ale prędzej czy później i tak je polubi

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czytanie bajek

                my też książeczki wypożyczamy z biblioteki A dziś synek wymyślił czytanie Ja zdanie a on po mnie powtarza i i tak powtarzał po zdaniu całą bajke ,sam sobie ten sposób wymyślił a się cieszę bo przez to uczy się dokładnie wypowiadać słowa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czytanie bajek

                  Laratakie powtarzana to zabawa i nauka jednocześnie - mądrego nasz syna , u nas Zosia lubi i lubila ksiazki od zawsze i jej biblioteka jest juz spora, choc ja mam sentyment do tych ksiazczek jej tez

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czytanie bajek

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    Laratakie powtarzana to zabawa i nauka jednocześnie - mądrego nasz syna , u nas Zosia lubi i lubila ksiazki od zawsze i jej biblioteka jest juz spora, choc ja mam sentyment do tych ksiazczek jej tez
                    mądry jest ale to jak każdę małe dziecko wiedzę jak gąbka ale czasem potrafi dać w kość W niedzielę mieliśmy gości a on woła jeszcze prezenty chociaż dostał hulajnogę ,ciuszki i słodycze i jeszcze mu mało bo więcej woła ależ mi wstyd było a mała zadowolona z tego była co dostała

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czytanie bajek

                      ja myślę że po roczku dziecka można spokojnie zacząć co myślicie o takim prezencie dla 2 letniej dziewczynki http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..lty-m-004.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czytanie bajek

                        Napisane przez zosinka898 Pokaż wiadomość
                        ja myślę że po roczku dziecka można spokojnie zacząć co myślicie o takim prezencie dla 2 letniej dziewczynki http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..lty-m-004.html
                        jak najbardziej takie edukacyjne zabawki ,kolorowe i uczą ale taka zabawka np drewniana była by trwalsza niż piankowa

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czytanie bajek

                          A moje dziecko od wczoraj jest oficjalnie zapisane w bibliotece;p Nie mogłam się powstrzymać, jak bibliotekarka powiedziała, że nie ma limitu wieku zapisu Sama uwielbiam ksiązki i chcę tym zarazić swe dziecko

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Czytanie bajek

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            A moje dziecko od wczoraj jest oficjalnie zapisane w bibliotece;p Nie mogłam się powstrzymać, jak bibliotekarka powiedziała, że nie ma limitu wieku zapisu Sama uwielbiam ksiązki i chcę tym zarazić swe dziecko
                            A to mój synek wypożycza na moją kartę ale teraz jak od września pójdzie to już będzie miał swoją

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Czytanie bajek

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              A to mój synek wypożycza na moją kartę ale teraz jak od września pójdzie to już będzie miał swoją
                              No i wq zasadzie to poza metryka pierwszy tak jakby dokument na którym figuruje imie i nazwisko dziecka:P Ale się jarałam karta, chyba każdemu pokzaywałam A me dziecię chciało co najwyżej zjeść swą kartę biblioteczna. synek będzie pewnie bardzo dumny z własnej karty

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Czytanie bajek

                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                No i wq zasadzie to poza metryka pierwszy tak jakby dokument na którym figuruje imie i nazwisko dziecka:P Ale się jarałam karta, chyba każdemu pokzaywałam A me dziecię chciało co najwyżej zjeść swą kartę biblioteczna. synek będzie pewnie bardzo dumny z własnej karty
                                Możesz być dumna ze swojej pociechy że ma taki zapęd do książek i ma swoją kartę To zamiłowanie do książek zostanie mu na zawsze I tak trzymać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X