Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

    My z córeczką również testujemy emolienty Allerco. Córeczka praktycznie od urodzenia miała problemy ze skórą. Dlatego też potrzebny był nam delikatny środek do kąpieli, który dobrze nawilża i nie podrażnia. Do każdego z dotychczasowych środków miałam jakieś zastrzeżenia. Dopiero przygoda z testowaniem Allerco dała mi zadowolenie w 100 % z emolientów. Emulsja do kąpieli jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, dobrze nawilża, jest to środek bezzapachowy co dla nas też jest dużym plusem. Ponadto zawiera naturalne składniki. Emulsja posiada ekonomiczne opakowanie bo to aż 400 ml w zgrabnej butelce. Krem ochronny przeciw odparzeniom również spełnił swoje zadanie znakomicie. Jak do tej pory wszystkie kremy tego typu wysuszały skórę mojej córeczki ,a krem od Alllerco ja nawilża, delikatnie chroni przed odparzeniami a jest to ważne bo zaczęły się ciepłe dni i o odparzenia nie trudno. Krem ma doskonałą jak dla mnie konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania.Szczerze Polecam Allerco !

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

      . Dużo lepiej sprawuje się nalany na gąbkę niż bezpośrednio do wanienki. Fajnie myje, delikatnie się pieni, praktycznie nie pachnie co jest bardzo dużym atutem, niestety nie zauważyłam żeby skóra po kąpieli była nawilżona i nie wymagała dodatkowego nawilżenia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

        Witam, również od ponad tygodnia testuję emulsję do kąpieli Allerco oraz kremik przeciw odparzeniom Allerco i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Delikatna konsystencja, bezzapachowa, nadaje skórze podczas kąpieli ochronną warstwę - dzięki czemu skóra jest gładka i miękka w dotyku. Jako mama dwójki szkrabów ( w tym jednego alergika) zwracam uwagę głównie na jakoś produktu. Do tej pory syn był uczulony prawie na wszystko a po kąpieli w Allerco skórka ładnie nawilżona, napięta - zero szorstkości - po prostu cudeńko. Co do kremiku przeciw odparzeniom Allerco to efekty są zdumiewające, skóra mojego dziecka jest gładka, zdrowa bez zaczerwienień. Zawsze pojawiał się problem odparzeń pod pieluszką mojej córci ale odkąd zastosowałam krem Allerco problem zniknął. Bardzo dobrze pielęgnuje i ochrania skórę mojego dziecka pod pieluszką.Produkt idealny do skóry z problemami, przebadany dermatologicznie o dobrym składzie. Już wiem, że zagości u nas na dłużej

        Skomentuj


          #19
          Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

          Witajcie. Moje dzieciaki (4 lata, 9 miesiecy) także od jakiegoś czasu używają emolientu allerco oraz kremu na odparzenia. Obaj od zawsze mają problemy skórne. Chlopcy sa alergikami na szczęście zarówno emulsja do kapieli re gen 7 i krem przeciwko odparzenuom są delikatne dla skory i nie podrazniaja. Po kąpieli dzieci maja nawilzona skore która nie wymqga dodatkowych srodkow nawilżających jest delikatna. Swietnie sie u nas sprawdza. Krem natomiast bardzo dobrze sie rozprowadza na skorze i nie brudzi jak inne tego typu kosmetyki. Polecam wszystkim wypróbować. My na pewno bedziemy wracać do kosmetykow allerco

          Skomentuj


            #20
            Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

            Do kąpieli mojego maleństwa używam emulsji Allerco.
            Poznałam ją niedawno i muszę przyznać, że mnie zachwyciła. Zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry mojego dziecka niestety jednak jest skłonna do podrażnień. Dziecko po kąpieli jest radosne, a jego skóra idealnie umyta i nawilżona, jakbym nasmarowała ją oliwką. Preparat bardzo spodobał się mojemu mężowi, który dzięki Allerco nie musi przy kąpieli maluszka używać miliona kosmetyków: płynu do kąpieli, oliwki po kąpieli, kremu - wystarczy jedna emulsja.
            Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić preparat wszystkim przyszłym i obecnym mamą.

            Skomentuj


              #21
              allerco emolienty

              jakis czas temu otrzymalam produkt allerco emolient i wyporbowalismy z synem i jestem zadowolona skora dziecka jest delikatna niz wczesniej. Allerco ma unikalny sklad niz inne emolienty i jest delikadniejszy polecam z czystym sumieniem produkty allerco napewno zakupie po skonczeniu tych porduktow co mam obecnie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                Witam. Ja również miałam przyjemność zostać ambasadorka produktów allerco.Z produktów jestem bardzo zadowolona .Moja 10 letnia córka i 1,5roczny synek mają zawsze problemy skórne , a dzięki emulsji do kąpieli allerco ich skóra jest idealnie nawilżona i bez podrażnień. Natomiast krem na odpażenia chroni skórę mojego synka przed odpażeniami szczegółami w upalne dni. Bardzo polecam produkty allerco.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                  płyn testujemy dzięki ********************************* - mamy w domu atopika, więc zanim zaaplikuje coś na jego skórę - testuje coś nowego na swojej skórze - u mnie testy wyszły pozytywnie, więc przyszła kolej na córcie, ale od początku - płyn o konsystencji mleczka, bez zapachu - u mnie to akuratnie plus, emulsja jest w dotyku lekka, ładnie myje skórę i ją oczyszcza, mam wrażenie, iż ją nawilża, pozostawia miła w dotyku, strefy suche na ciele córci po prawie dwutygodniowej aplikacji płyny wyraźnie się zmniejszyły. Skóra podczas stosowania odzyskała balans.
                  w kwestii opakowanie - u mnie lepiej sprawdzają się te z pompką, więc tu mały minusik, co do desingu i grafiku na opakowaniu podoba mi się
                  Ładnie się pieni, nie wysusza i pielęgnuje.

                  Skomentuj


                    #24
                    Produkty allerco

                    Witam Mamusie! Od pewnego czasu jako ambasadorka ********************************* mam możliwość testowania produktów marki Allerco: kremu przeciw odparzeniom oraz emulsji do kąpieli. Bardzo chciałabym polecić krem, który już po jednym użyciu zniwelował potówki na pupie mojej córki które niestety w te upały są nieuniknione. Stosujemy zapobiegawczo i pupa jest bez podrażnień. Emulsja również spisuje się na medal. Skóra po kąpielach słonecznych, basenie jest przesuszona a emulsja nawilża ją i pielęgnuje, polecamy z czystym sumieniem

                    Skomentuj


                      #25
                      Allerco to mój typ

                      Ostatnio wypróbowałam emulsja do kąpieli oraz krem przeciw odparzeniom. Bardzo dobrze działa na skórę maluszka już od pierwszego dnia życia. Kosmetyki nie uczulają, nie podrażniają. Skóra jest miękka, delikatna, idealne nawilżona bez żadnych problemów.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X