Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamawiacie wizytówki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zamawiacie wizytówki?

    Jak szukasz dobrej i sprawdzonej durkarni to zerknij na http://presi.pl
    Często zamawiam u nich plakaty czy też inne materiały reklamowe. Druk jest najwyższej jakości. Wizytówki też drukują, chyba nawet jest możliwość zamówienia projektu u nich. Co jest dodatkowym atutem

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zamawiacie wizytówki?

      wizytówki firmowe powinny być solidne, najlepiej wykonane z plastiku. Zwykłe papierowe wizytówki szybko się gniotą i brudzą. Na wizytówce powinny znajdować się tylko najważniejsze dane kontaktowe.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zamawiacie wizytówki?

        Raczej korzystam z telefonu do wymiany kontaktów.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zamawiacie wizytówki?

          Przydają się bo jak są jakieś imprezy firmowe czy coś to zauważyłem że sporo osób je bierze .
          kurs prawa jazdy

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zamawiacie wizytówki?

            ja nie zamawiam bo nie mam takiej potrzeby.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zamawiacie wizytówki?

              Tylko jeśli akurat skończą mi się w działalności gospodarczej :P.
              sztućce amefa

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zamawiacie wizytówki?

                Ile płacicie za wykonanie 100 wizytówek?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zamawiacie wizytówki?

                  Niewiele, ja na przykład zamawiam stąd:https://www.taniedruki.epn.pl/67-wiz...e-grubosc-05mm Jako plusik jest to, że plastikowe wizytówki tak szybko się nie zniszczą.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zamawiacie wizytówki?

                    Teraz lepiej postawić na wirtualne wizytówki takie jak swoją stronę internetową. Tam możesz zaprezentować swoją ofertę na znacznie ciekawszy sposób, świetnym przykładem są wycieczki wirtualne Warszawa. Warto korzystać z możliwości jakie dają nowoczesne technolgie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zamawiacie wizytówki?

                      Moim zdaniem to łyso wygląda, jak na jakichkolwiek spotkaniach biznesowych nie ma się wizytówki. Co, mam mówić "zapisz sobie proszę mój nr telefonu" i wyciągnąć serwetkę i na niej zapisać? to takie mało profesjonalne.
                      Zawsze mam w portfelu chociaż kilka wizytówek na wszelki wypadek. Fajne są wizytówki multiloft, bo są duże bardziej usztywnione, niż takie klasyczne i zauważyłam, że nawet po kilku mies nie wyglądają jak wyciągnięte z gardła, w Kserkopie takie znalazłam.
                      A i jeszcze jedno, podobno to jest złamanie zasad dobrego wychowania, jak się przy ludziach coś notuje na wizytówce (w stylu dopisków lepszego zapamiętania ludzi, np. "Ala poznana na wyjeździe integracyjnym) Można sobie coś na niej dopisać, ale jak osoba, która nam ją wręczyła już odejdzie z naszego pola widzenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zamawiacie wizytówki?

                        Tak zamawiamy, projektujemy i rozdajemy wizytówki. Mimo wszystko to nadal ważny element, który dobrze zaprojektowany dobrze o nas "wróży". Jeśli posiadasz firmę, to wizytówka jest niezbędnym atrybutem!

                        https://www.kolezankiszklanki.pl/121-garnki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zamawiacie wizytówki?

                          Ja właśnie chciałam zamówić dla siebie wizytówki online. Szukałam na ten temat informacji w sieci i natknęłam się na blog: https://stempleks.pl/blog/wizytowki/...i-ich-rodzaje/ Można znaleźć tam kilka ciekawych wskazówek. Zajrzyjcie sobie, bo może i Wam te porady się przydadzą.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X