Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

    Ja również uwielbiam ser pod każdą postacią, a serowa przekąska Cheese Snack jest idealna do torebki. Zabieram ją prawie wszędzie, do pracy, na spacer z dziećmi, nawet jak wybieram sie na zakupy. Osobiście wolę te zwykłe,ale syn i mąż stawiają na ketchupowe.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zdrowa przekąska

      Cheese Snack jest idealną przekąską jak gdzieś wychodzę z dzieciakami. Zabieram ze sobą po jednym paluszky dla każdego i zjadamy go w wolnej chwili. Syn ma największą frajdę gdy może go rwać na cieniutkie paseczki, i taką formę zjadania preferuje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

        Mnie i mojej rodzinie i znajomym tez bardziej smakują oryginalne, dziś dodałam go do pizzy i wyszła pyszna Polecam Cheese Snack -zdrową przekąskę serowa dla dzieci i dorosłych, bez konserwantów!!!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

          Cheese Snack dostarcza pod niewinną postacią serowej przekąski moc witamin takich jak wapń i białko, które jak wiemy jest niezbędne w rozwoju każdego dziecka. Okazuje się, że serowa przekąska może nawet przypaść do gustu tym niejadkom, którzy nie lubią sera Przekąska jest delikatna w smaku, wręcz się rozpływa w ustach..i w mgnieniu oka jest pochłonięta przez mojego małego domownika.
          Reklama na takiego małego odbiorcę działa bardzo korzystnie, gdyż większość dzieci, które otrzymały przekąskę ode mnie w ramach testowania naśladuje tygryska z TV i dzieli przekąskę na kilka części.
          Idealnie sprawdza się na przerwie w szkole, na wycieczce czy pikniku. Dla większości rodziców, którzy przykładają wagę do tego by dziecko zdrowo się odżywiało jest brak konserwantów i sztucznych barwników.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

            Witam.Ja,moja rodzinka i znajomi.Równiez testujemy serowe paluszki.dzieci zachwycone,zwłaszcza paluszkami z keczupem.łatwe do otwarcia,małe,więc można wszędzie je włozyć.Dorosli lekko z przymrużeniem oka do tego podeszli ale...po spróbowaniu bardzo je polubili.Dobre,smaczen,zdrowe i bez konserwantów!!Polecam Cheese Snack.

            Skomentuj


              #21
              #cheesesnack

              pyszna serowa przekąska dla dzieci i dorosłych, dostępna w dwóch smakach original and ketchup. Każda porcja zapakowana w oddzielne ciele opakowanie. W 100 g produktu cheese Snack jest wapń 400 mg i białko 22 g.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                To naprawde fajna przekąska. Mam poczucie ze daje mojemu dziecko zdrową porcję bialka i wapnia bez zbednych polepszaczy i konserwantow. Cena nie jest az tak atrakcyjna ale czego sie nie robi dla zdrowia swoich pociech

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                  cheese snack zawiera duza wapnia i białka - nam również przypadły do gustu te zwykłe, fajnie że każdy jest osobno pakowany więc zawsze są swieże, to idealna przekąska miedzy posiłkami polecam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: #cheesesnack

                    Proponuję nowość - CHEESE SNACK - pyszna zdrowa przekaska serowa o dwóch smakach do wyboru - oryginal lub keczupowy
                    Jak wiemy każde dziecko potrzebuje białka i wapna do prawidłowego rozwoju, a cheese snack zawiera aż 400 mg wapna i 22 g białka! Smakuje i dzieciom i dorosłym, ba nie tylko smauje ale również dba o zdrowie, a to jest przecież najważniejsze, każdy paluszek serowy pakowany jest pojedynczo w ciekawe opakowanie z motywem tygryska, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, jest smaczna, idealna przekąska, można sie nią dzielić z przyjaciółmi czy znajomymi, polecam na drugie śniadanie, czy przekąskę między posiłkami, jest smaczna i zdrowa

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                      Serowa przekąska jest pyszna, idealna dla dzieci na drugie śniadanie. Dla dorosłych również
                      Niemal rozpływa się w ustach. Delikatny smak sera sprawia, że jedzenie jest prawdziwą rozkoszą, a keczupowy smak zadowoli najwybredniejsze podniebienie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: przekąska

                        Dziś chciałabym polecić wszystkim mamą i ich pociechą pyszne przekąski serowe paluszki Chesse Snack od Zott. Przekąski są w dwóch wariantach smakowych Ketchup= delikatny smak ketchupu oraz Original= delikatny smak żółtego sera. Oba warianty smakowe są godne polecenia ponieważ są przepyszne i niesamowicie delikatne. W 100 g Cheese Snack zawarte jest Wapno 400 mg i białko 22g. Przekąski te nie zawierają sztucznych barwników i są bez konserwantów. Serdecznie polecam ponieważ naprawdę warto smakują za równo dużym jak i małym tygryskom

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                          Synek chętnie sięga po Cheese Snack na drugie śniadanie lub jak ma ochotę na coś po obiedzie. Bardzo lubi ser więc przekąski w postaci paluszka serowego zjada bardzo szybko. Największą frajdą w jedzeniu jest sposób w jaki się to je. Sporo śmiechu i zabawy w odrywaniu kawałeczków. Zarówno smak original jak i ketchup przypasowały mu do gustu. Jak dla mnie to original są lepsze.
                          Po otwarciu opakowania smak ketchup czuć delikatny zapach koncentratu pomidorowego. Gdy otworzymy smak original to nie czuć wyraźnego zapachu. Dla dzieci idealne i skład na etykiecie jest bardzo przyjazny, żadnych sztucznych dodatków. Polecam

                          Skomentuj


                            #28
                            Cheese Snack od Zott

                            Dziś chciałabym polecić wszystkim mamą i ich pociechą pyszne przekąski serowe paluszki Chesse Snack od Zott. Przekąski są w dwóch wariantach smakowych Ketchup= delikatny smak ketchupu oraz Original= delikatny smak żółtego sera. Oba warianty smakowe są godne polecenia ponieważ są przepyszne i niesamowicie delikatne. W 100 g Cheese Snack zawarte jest Wapno 400 mg i białko 22g. Przekąski te nie zawierają sztucznych barwników i są bez konserwantów. Serdecznie polecam ponieważ naprawdę warto smakują za równo dużym jak i małym tygryskom.

                            Skomentuj


                              #29
                              Przekąska serowa - czy kupujecie?

                              Ostatnio na rynku pojawiło się tego sporo. Chciałam zapytać, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Muszę przyznać, że jestem właśnie w trakcie testów przekąski serowej od Zott - Cheese Snack - i niestety, zawiodłam się.
                              Przekąska występuje w dwóch smakach: ketchupowym oraz oryginalnym. Ketchupowy - to jakaś porażka. Czuć samą chemię, ale niestety dziecku smakuje - ja nie byłam w stanie dojeść do końca. Odrzuca mnie już sam zapach. Natomiast te oryginalne, są w porządku: dziecku też smakują, i jeśli miałabym od czasu do czasu kupić taką przekąskę - to zapewne tę, o smaku Original.

                              Ale chętnie poznam Wasze opinie na temat takich przekąsek.

                              Skomentuj


                                #30
                                przekąski cheese snack

                                Witam, chciałam wszystkim polecić przekąski cheese Snack, są smaczne zarówno jedzone solo jak również w połączeniu z warzywami tworząc np piramidki, które dzieci chętniej zjedzą niż zwykłe kanapki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X