Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

łożysko za nisko.. ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    łożysko za nisko.. ??

    Witam. dziś dowiedziałam się, że moje łożysko ejst nisko i lekarz powiedział, że prawdopodobnie (ale niekoniecznie) takie coś oznacza, że poród byłby cesarskim cięciem.
    na jakiej jest to dokładnie zasadzie, rozumiem, ze przy porodzie może najpierw wyjśc łożysko i może to być zagrożeniem dla dzidziusia.
    można jakoś o to dbać?? albo chociaż jest coś czego kategorycznie nie rbić, zeby nic się z tym nie działo?
    zawsze marzyłam o porodzie naturalnym i także nie chcę, żeby cos się działo dziecku

    z góry dziękuję
  •    
       

    #2
    Odp: łożysko za nisko.. ??

    Myślę, ze najlepiej oddać się w 100% opiece lekarza.

    Skomentuj


      #3
      Odp: łożysko za nisko.. ??

      Wszystko zależy , w którym jesteś tygodniu ciąży. Mi lekarz powiedział , że do trzeciego trymestru mamy czas, żeby łożysko się podniosło. Miałam się oszczędzać i faktyczne w 23 tygodniu się podniosło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: łożysko za nisko.. ??

        Słyszałam o tym, że w którymś momencie łożysko się podnosi, ale jeżeli jest za nisko to kobieta prawdopodobnie będzie miał cesarskie cięcie.


        Skomentuj


          #5
          Odp: łożysko za nisko.. ??

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          Słyszałam o tym, że w którymś momencie łożysko się podnosi, ale jeżeli jest za nisko to kobieta prawdopodobnie będzie miał cesarskie cięcie.
          Też tak słyszałam. A pod koniec ciąży znowu brzuch schodzi niżej i już lada moment szykuje się poród. Moja znajoma np. od początku miała brzuch dość nisko, ale nic złego się nie działo na szczęście.

          Skomentuj


            #6
            Odp: łożysko za nisko.. ??

            Ja miałam całą ciążę nisko brzuch jednak to nie było związane z łożyskiem, lekarz mówił, że przy drugiej ciąży tak się zdarza. Całe szczęście donosiłam ciążę do 38 tygodnia i urodziłam synka całego i zdrowego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: łożysko za nisko.. ??

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Ja miałam całą ciążę nisko brzuch jednak to nie było związane z łożyskiem, lekarz mówił, że przy drugiej ciąży tak się zdarza. Całe szczęście donosiłam ciążę do 38 tygodnia i urodziłam synka całego i zdrowego.
              Często nisko brzuch to taki urok kobiety, słyszałam, że to też zależy ogólnie od sylwetki kobiety, a niektóre panie mają taki urok i już, bo znajoma była pierworódką.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: łożysko za nisko.. ??

                Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                Często nisko brzuch to taki urok kobiety, słyszałam, że to też zależy ogólnie od sylwetki kobiety, a niektóre panie mają taki urok i już, bo znajoma była pierworódką.
                Mój chyba nie koniecznie - bo w pierwszej ciązy brzuch był normalnie wysoko, tak jak powinno być. A im blizej porodu opuszczał się i dlatego teraz troszkę mnie to niepokoiło.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: łożysko za nisko.. ??

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Mój chyba nie koniecznie - bo w pierwszej ciązy brzuch był normalnie wysoko, tak jak powinno być. A im blizej porodu opuszczał się i dlatego teraz troszkę mnie to niepokoiło.
                  Brzuch zawsze niedużo przed porodem się obniża, jest to właśnie symptom między innymi tego, że poród tuż tuż. Więc obniżenie brzucha pod koniec ciąży to jak najbardziej normalne.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: łożysko za nisko.. ??

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Brzuch zawsze niedużo przed porodem się obniża, jest to właśnie symptom między innymi tego, że poród tuż tuż. Więc obniżenie brzucha pod koniec ciąży to jak najbardziej normalne.
                    Tak, pod koniec ciąży to normalne. jednak u mnie od początku jak brzuszek się pojawił był nisko i dlatego czułam że jest inaczej niż podczas pierwszej ciąży. Całe szczęście nie miało to wpływu na utrzymanie ciąży choć i tak zakończyła sie w 38 tygodniu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: łożysko za nisko.. ??

                      Wiem, że moja siostra miała za nisko łożysko i okazało się, że jest w ciąży bliźniaczej. W ciąży mnogiej łożysko jest inaczej ułożone


                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X