Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testy dla dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testy dla dzieci?

    Znalazłam stronę EvoKids, na której dostępne są testy dla dzieci. Można przykładowo zrobić testy cielesno-kinestetyczne, pamięciowe i kompetencji przestrzennych. Podobno warto sprawdzić jak dziecko się rozwija i odpowiednio je ukierunkować. Co myślicie o takich testach? Warto?
  •    
       

    #2
    Odp: Testy dla dzieci?

    Uważam, ze takie testy to ciekawe rozwiązanie. Osobiście nigdy takich nie robiłam ale wygląda to dość zachęcająco, dobrze wiedzieć na jakim etapie jest dziecko i w czym jest dobre. Chętnie bliżej przyjrzę się tym testom. Jak dowiem się czegoś ciekawego to dam znać. Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testy dla dzieci?

      Chyba warto się tym zainteresować. Jakby nie patrzył rozwój naszego dziecka jest dla nas czymś ważnym. W każdym razie nie zaszkodzi.
      Od sojuszników gorszy jest tylko ich brak.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testy dla dzieci?

        Wydaje mi się, że warto zrobić takie testy dziecku. Na pewno nie zaszkodzi, warto dbać o rozwój naszego dziecka.
        Sukces nigdy nie jest ostateczny.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testy dla dzieci?

          nie słyszałam o takiej stronce ale z ciekawości sprawdzam właśnie
          Takie testy na pewno nie zaszkodzą a można sprawdzić jak dziecko się rozwija i w czym można mu pomóc Ciekawe

          Skomentuj


            #6
            Odp: Testy dla dzieci?

            Bez przesady, ja bym za bardzo nie polegała na takich testach. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Jeśli dobrze się uczy, to po co jeszcze je stresować jakimś testem.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Testy dla dzieci?

              takie testy podpowiadają rodzicom w czym ich dziecko jest dobre i czym możemy je zainteresować.
              Osobiście nie robiłam takich testów ale córka na początku w przedszkolu miała testy na podstawie zabaw i różnych zadań bo pani chciała sprawdzić z jaki dziećmi będzie pracować

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Testy dla dzieci?

                Ja bym sprawdziła, ale potraktowała to raczej jako rozrywkę niż żeby na tym jakoś szczególnie bazować, w końcu to tylko internetowy test.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X