Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: testowanie Chees Snack-ów

    mają dużo białka ale ile mają tłuszczu? Pytam z ciekawości

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Dzięki portalowi trnd.pl miałam możliwość testowania przepysznych kanapek Monte Snack.

      Mleczno-czekoladowo-orzechowe nadzienia między delikatnym i puszystym jak chmurka czekoladowym biszkoptem. Dzieciaki były zachwycone, jeszcze nie skończyły jeść jednego a już chciały kolejny batonik.

      Za to dorośli także zajadali się batonikami, stwierdzili, że najlepsze są lekko zamrożone smakują jak lody z dzieciństwa.

      Dla mnie batoniki Monte Snack dostają 10/10!

      Polecam także portal trnd.pl świetne akcje testerskie dla małych i dużych

      Skomentuj


        Odp: Smaczne i zdrowe przekąski

        Co do Monte Snack to faktycznie najzdrowsze nie jest ale od czasu do czasu.. czemu nie, nawet dobre.
        Ja podobnie jak karomama-25 lubię musli i wszelkiego rodzaju owoce Pod postacią sałatki, przeciery, koktajle... mniam

        Skomentuj


          Odp: drugie śniadanko

          Pewnie Monte Snack, to świetna słodka przekąska, natomiast, jeśli ktoś chce coś niesłodkiego, polecam: serową przekąskę Cheese Snack firmy Zott- dostępna w dwóch smakach: naturalny ser i ketchup to idealna przekąska dla dorosłych i dzieci, szczególnie przy obecnej sytuacji w sklepikach szkolnych! Od miesiąca jest to stały dodatek do drugiego śniadania dla całej mojej rodziny! Polecam – Cheese Snack to wyłącznie naturalne składniki!

          Skomentuj


            Odp: pyszności

            Napisane przez polrun Pokaż wiadomość
            A nie ma tam jakiegoś mleka w proszku przypadkiem?
            Tak przypadkiem to jest i mleko w proszku i syrop glukozowo-fruktozowy i emulgatory ,spulchniacze ,lecytynę sojową , jajka w proszku ,białka mleka...
            także samo zdrowie Ale z drugiej strony wszędzie mamy niezbyt zdrowe składy w produktach także raz na jakiś czas nie zaszkodzi

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack (wątek zbiorczy)

              Dziś mam zamiar zrobić takie kanapeczki
              http://zainspirujemy.pl/kulinaria/pr...kiem-i507.html

              Skomentuj

                     
              Working...
              X