Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samopoczucie mamusiek:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    samopoczucie mamusiek:)

    Witam wszystkie mamusie,
    Zakładam ten wątek abyśmy mogły podzielić się wszystkim, co nas cieszy i trapi. Może zwyczajnie napisać, co dziś u nas się dzieje jak się czujemy.
    Zapraszam
  •    
       

    #2
    ja dziś miałam ciężką noc z moją córeczką ... ma duży katar więc czuwałam przy niej...ale zaraz poprawię sobie humor pysznym ciachem

    Skomentuj


      #3
      też czasem mam gorsze dni zwłaszcza jak mała marudzi. dziś jest ok, ale czasem mam ochotę leżeć i płakać w poduszkę. Nie martw się katarek szybko przejdzie. Smacznego
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        #4
        Mój synek teraz śpi ale jak wstanie to juz nic nie zrobię, będę za nim latac po całym domu bo raczkuje, wstaje i puszcza sie jedną reką (ma 7 miesięcy) przez co wiecznie się obija. Czasem mam dośc i padam z nóg.Mąż średnio pomaga (niestety) stąd wszystko na mojej głowie. Taki już nasz los!
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Moja mala juz trzeci miesiac sie caly czas drze to nie sa kolki tak po prostu jak wpadnie e trans to na chwile przez caly dzien nie mozna od niej odejsc.ale juz jej powoli przechodzi i coraz czesciej jak sie obudzi to dluzej gaworzy i sie bawi jednak jest cos w tym prawdy ze po trzecim miesiacu zycia dziecka sie troche uspokaja a cieszy mnie wszystko kazdy jej usmiech gie gu ga a martwi jak jest chora ostatnio nie przybierala na wadze i jesc nie chciala strasznie sie martwilam ale to chyba po szczepieniu taka byla nieswoja juz jest ok
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            #6
            Witajcie, ja miałam ciężki tydzień. To pierwszy tydzień w pracy od 3 lat. Jestem wyczerpana i zmęczona. Najbardziej boli mnie rozstanie z synkiem ale co zrobić trzeba zarabiać
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Ja też mam czasem gorsze dni,ale potem jak mały sie uśmiechnie i powie ma ma to wszystko mija

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: samopoczucie mamusiek

                cześć, fajny wątek ja muszę się przyznać, że jako mamę trapi mnie to , że po karmieniu odpływają mi siły robi mi się słabo i mam wrażenie, że musze się napić kawy, bo inaczej padnę , nie mogę się doczekaćjak skończę karmić i znowu będę się czuła dobrze, a poza tym wszystko ok.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X