Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

    29. Chciałam się baaardzo załapać przed trzydziestką, no i się akurat udało

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

      no to uwaga ja miałam 19 i doskonale wiem jak to wygląda,a zapewnienia, że było się mimo to mądrym zaradnym i odpowiedzialnym tylko pogarszają sytuację sama na młodziutkie mamy patrzę nieco krytycznie. Ale bardzo mi było źle i przykro, że byłam traktowana z góry. Poród i lekarze masakra. Wszyscy myślą, że wiek mówi im o mnie więcej niż wiem nawet ja sama. Pamiętam gdy jedna pielęgniarka po porodzie pozwoliła sobie na cudowny wykład, sytuacja była taka, że mimo cesarki byłam wymęczona 12godzinami porodu, a dziecko dostałam do opieki już po jakichś 16 godzinach, na dodatek trzeba było zbijać bilurbinę i wkładać go pod lampę do inkubatora, wtedy się budził, nie podobało mu się to, znów go więc tuliłam i próbowałam włożyć pod lampe i się budził i tak w kółko non stop, więc padałam na twarz, dopadło mnie coś na kształt depresji, poprosiłam więc pielęgniarkę aby zajęła się moim dzieckiem, bo nie daję już rady, usłyszałam, że mogłam sobie dziecka nie robić skoro wychować nie umiem, że kto mi się w domu nim zajmie, że mogłam wybrać sobie szpital lub oddział gdzie dzieci leżą osobno itp. Ja nie odgryzłam się niestety tylko poryczałam co ją bardziej utwierdziło, że ma rację i wkurzyło, z nerwami zabrała moje dziecko, z jednej strony chciałam protestować, bo bałam się żeby się na nim (to głupie, wiem) nie mściła ale naprawdę padałam na twarz i nie byłam w stanie rozmawiać nią przez łzy.
      Niedługo potem poszłam do lekarza ginekologa, przepisał mi globulki dowcipne a ja poprosiłam aby przepisał mi coś nie drogiego, bo niestety jest krucho, powiedział, że mogłam sobie dziecka tak wcześnie nie robić jak mnie na nic nie stać.
      Sytuacji było dużo różnych, ale te mnie jakoś tak bardzo zakuły.

      no to sie wyżaliłam
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

        ja rodziłam ponad miesiąc temu miałam 35lat i nie jest to wiek w którym jest za późno na dziecko. teraz mogę mu się całkowicie oddac

        Skomentuj


          #19
          Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

          27 lat pierwsze dziecko i 2 lata później drugie Wyrobiłam się przed 30

          Skomentuj


            #20
            Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

            28 lat
            Chcielibyśmy jeszcze mieć jedno dziecko, ale już przed moją 30 się nie wyrobimy

            Skomentuj


              #21
              Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

              U mnie pierwsze w 20 lat, drugie 22 lata a trzecie 34 lata.

              Skomentuj


                #22
                Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

                do 30 to ważne być mieć 1 dziecko Takze bez stresu haha

                Ja rodziłam pierwsze jak miałam hmmm... 22 lata a drugie 24

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

                  racja dobrze do 30 mieć 1 dziecko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: W jakim wieku RODZIŁYŚCIE ???

                    ja urodziłam w wieku 28 lat pierwsze dziecko i poszło bardzo szybko bez prolemu, poród trwał pół godzinki a faza przed dwie

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X