Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ojciec a starania o dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ojciec a starania o dziecko

    Zastanawiam się nad jedną rzeczą co wpływa na płodność i jakość nasienie u mężczyzny?
    czy przyszły tata powinien zmienić tryb odżywiania? przejść na jakąś dietę? brać suplementy diety?
  •    
       

    #2
    Odp: Ojciec a starania o dziecko

    ostatnio czytajac dokladnie ulotke aspiryny wyczytalam ze wplywa negatywnie na plodnosc.ale to chyba u obu plci
    mowia zeby nie trzymac laptopa na kolanach bo temperatura za wysoka dla jader, no i tez wlasnie nie przegrzewac ich sztucznymi majtami i takie tam. co do jedzenia to nie slyszalam, moze fasolka i banany ;P
    Last edited by pieczulka; 29-08-2011, 21:53.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ojciec a starania o dziecko

      a widzisz ja jakoś nie czytam ulotek od deski do deski - wynika, ze powinnam...
      słyszałam, że telefony trzymane w kieszeni powodują bezpłodność ale ile w tym prawdy to nie wiem.

      jeszcze jedna sprawa
      ile dni przed ew. planowaniem nie współżyć? chodzi o jakość i ilość nasienia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ojciec a starania o dziecko

        oj to to juz indywidualna sprawaa bo mlody ogier regeneruje sie w 15 min starszy w godzine a potem to czasem i tygodnia potrzebuje ;P a tak serio to nie wiem.

        a te ulotki to ja teraz czasem czytam bo jeszcze karmie i tak zeby sie upewnic.a pozatym to zawsze jakas literatura

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ojciec a starania o dziecko

          przez 3 dni się uzbiera parę ml :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ojciec a starania o dziecko

            Nie mogłam zajść w pierwsza ciążę i mi gin polecił by "wstrzymać " męża na 2 tygodnie,plemniki będa mocniejsze Każdy ma inny sposób....

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ojciec a starania o dziecko

              Po dwóch tygodniach to mu do uszu podchodziła pewnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ojciec a starania o dziecko

                Waserx
                U mnie (dodam) że leki pomogły,dzis jestem szczęsliwą mamą dwóch córeczek.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X