Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie do Mam:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pytanie do Mam:)

    Witam Wszystkie Mamy, jestem masażystką dziecięcą.W swoim gabinecie mam wiele przyrządów(specjalne huśtawki,basen z kolorowymi kulkami,maty do zabaw itp)Wiele mam zwracało się do mnie z pytaniem czy nie ma takiego miejsca w którym rodzice mogliby sami bawić się z dziećmi-gdyż są wtedy bardziej rozluźnione i wesołe niż pod okiem rehabilitanta.
    Wpadlam na pomysl zorganizowania takiego właśnie miejsca. Miejsca w którym rodzice bawili by się z dziećmi, oprócz tego mogli by się napić pysznej kawki,porozmawiać z innymi rodzicami, spędzić miło czas ze swoim maluszkiem
    Mam także możliwość zorganizowania w tym miejscu porad prawnych oraz przede wszytskim mogę zająć się masażem maluszka i rodziców
    Kochane Mamy,czy myślicie że takie miejsce by się wam przydało?
    czekam na odpowiedziGorąco pozdrawiam
    hanoolka

    #2
    Pewnie że by się przydało. jest mało miejsc gdzie można pójść z maluszkiem.




    Skomentuj


      #3
      Rewelacja. Ja swoje dzieci masowałam tak jak umiałam więc raczej dość nieudolnie. Dla młodych mam możliwość wyjścia z dzieckiem i bycie wśród ludzi jest mega ważne. A u Ciebie jeszcze taki bajer, że ktoś pomoże się dzieckiem profesjonalnie zająć BOMBA. Przyjemne z pożytecznym. Powodzenia

      Skomentuj


        #4
        wspanialy pomysl.gratuluje i zycze powodzenia
        shannon

        Skomentuj

               
        Working...
        X