Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 15-07-2019, 14:16
dituslugi dituslugi jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
dituslugi.polki.pl

Domylnie Praca dla mam

Znajdziemy prac dla mamy bez wzgldu na kwalifikacje i charakter pracy. Wicej informacji tutaj: https://www.europersonnel.pl/
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2019, 03:11
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
gocha281.polki.pl

Domylnie Odp: Praca dla mam

Mode mamy wychowujce dzieci zazwyczaj szukaj pracy ktr mona wykonywa w domu. Wygodne rozwizanie i troch takich ofert jest. Na pzykad taka https://www.aplikuj.pl/oferta/343001...5%26t%3Dzdalna. Warunki bardzo korzystne i moliwo pracy zdalnej.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2019, 10:41
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

Moim zdaniem poszukujc dla siebie odpowiedniego zatrudnienia zawsze warto jest skorzysta z pomocy rnych agencji pracy. Na stronie https://polandworkforce.com/ moecie zapozna si z ofert Agencji Pracy Poland Workforce, ktra dziaa na rynku ju od wielu lat i cieszy si duym uznaniem Polecam
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2019, 13:05
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Kady powinien znale co, w czym jest dobry i poda w tym kierunku. Sama zastanawiam si nad prac w policji. Zawsze o tym marzyam. Znalazam nawet ciekawe informacje na https://pracawpolicji.pl/multiselect/ Wiem, e musz wykona naprawd duo pracy, ale opaci mi si to!
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 15:54
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2020, 09:09
Wioletta787 Wioletta787 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Wioletta787.polki.pl

najlepsza opcj, przynajmniej na pocztek jest znalezienie pracy zdalnej. Mona wwczas stale byc przy dziecku, a tym samym wspiera finanse domowe
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 16:45
ulutek ulutek jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
ulutek.polki.pl

Zosta konsultantk. To elastyczna praca, mona dopasowa czas do potrzeb. Mog Ci tu poleci na przykad Arbonne, daj nieze warunki

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:18.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.