Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kilka pytań młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    jezuuuu mąż mnie zabije jak wróci z pracy... muszę uciekać już do kuchni. To się naprasowałam
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      jezuuuu mąż mnie zabije jak wróci z pracy... muszę uciekać już do kuchni. To się naprasowałam
      Mój mały niedawno zasnął ale po dzisiejszej nocy nie mam ochoty na żadne prace domowe...

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        No właśnie też tak pomyślałam, że nie nadąża z przełykaniem i połyka przy tym za dużo powietrza...
        Carin spróbuj kilka razy odciągnąć troszkę mleka zanim małego przystawisz do piersi i zobacz co się będzie wtedy działo.
        Mój mały też się denerwował w podobny sposób jak mleczko psikało za mocno

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          Mój mały niedawno zasnął ale po dzisiejszej nocy nie mam ochoty na żadne prace domowe...
          Carin Ty jesteś młodą mamusią to Tobie będzie to wybaczone. Ja już niestety nie mam przywilejów mimo, że dziecko ząbkuje i spać w nocy nie daje.
          Miłego dnia
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
            Carin spróbuj kilka razy odciągnąć troszkę mleka zanim małego przystawisz do piersi i zobacz co się będzie wtedy działo.
            Mój mały też się denerwował w podobny sposób jak mleczko psikało za mocno
            Tak? O to może faktycznie. Jeszcze spróbuje tego karmienia pod górkę.

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              jezuuuu mąż mnie zabije jak wróci z pracy... muszę uciekać już do kuchni. To się naprasowałam
              Tree ja mam to samo
              ale do 19 mam sporo czasu to może się zmobilizuję
              choć jak pomyślę że muszę w ten deszcz iśc po Julkę a potem jeszcze na lekcje tańca jązaprowadzić i odebrać to mam dość tego wszystkiego

              a co do tego dziwnego prężenia to my mieliśmy to samo
              i tak mleko leciało jak szalone (mała przez to ciśnienie w cycach miała zachłystowe zapalenie ucha bo zamiast połykać do uszy jej się nalało)
              i piła mleko najadła sie a potem dalej cyca ciągała wypinała sie przy tym issać chiałą ale się wkurzała że mleko leci a ona tylko chciała cyca ciągać
              może i Kubulkowi też o to chodzi tylko


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                1. Dlaczego mój syn nie chce ssać smoczka, lub ssie go bardzo krótko, zaś na piersi może wisieć "godzinami".
                Odnośnie tego pytania to smoczek u mojego synka powodował u niego odruch wymiotny, mimo tego że przy piersi też mógł wisieć godzinami.
                Moje dziecko zostało wychowane bez smoczka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Tree ja mam to samo
                  ale do 19 mam sporo czasu to może się zmobilizuję
                  choć jak pomyślę że muszę w ten deszcz iśc po Julkę a potem jeszcze na lekcje tańca jązaprowadzić i odebrać to mam dość tego wszystkiego

                  a co do tego dziwnego prężenia to my mieliśmy to samo
                  i tak mleko leciało jak szalone (mała przez to ciśnienie w cycach miała zachłystowe zapalenie ucha bo zamiast połykać do uszy jej się nalało)
                  i piła mleko najadła sie a potem dalej cyca ciągała wypinała sie przy tym issać chiałą ale się wkurzała że mleko leci a ona tylko chciała cyca ciągać
                  może i Kubulkowi też o to chodzi tylko
                  Z tego co mówisz to chyba właśnie o to chodzi.

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Odnośnie tego pytania to smoczek u mojego synka powodował u niego odruch wymiotny, mimo tego że przy piersi też mógł wisieć godzinami.
                    Moje dziecko zostało wychowane bez smoczka
                    Mój ssie smoczek Aventa, ale tylko chwilę, a CANPOLA to w ogolę nie chce.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                      Odnośnie tego pytania to smoczek u mojego synka powodował u niego odruch wymiotny, mimo tego że przy piersi też mógł wisieć godzinami.
                      Moje dziecko zostało wychowane bez smoczka
                      Dokładnie
                      moje 2 córki są cycowe a nie gumowe
                      i ja się cieszę że moje córy tych smoków nie ciągały
                      choć jednej drugiej dawałam jak sie darły ale Julka jak Karolek Mamykarolka miała odruch wymiotny a Majka nie umiała go utzymać w buzi i go gubiła i było gorzej niż z smokiem
                      a poza tym będziesz miała spokuj z oduczaniem dydka


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        majek dobra teoria !!! Może faktycznie on chce tylko ssać a nie jeść.

                        Carin spróbuj go przekonać do smoczka. Jakiego masz dydka ??
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #27
                          A jak dokładnie karmić "pod górkę"? Przecież on mi utonie w cyckach i oddychać nie będzie mógł...

                          Skomentuj


                            #28
                            Carin nie utonie tu masz jak to wygląda
                            http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,1942575.html
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Z tego co mówisz to chyba właśnie o to chodzi.
                              Także jakiś czas to potrwa dopuki nie unormuje się laktacja
                              ja swoją smoczkiem chciałam oszukać ale nie dała się
                              ale z perspektywy czasu to tęskni mi się za tym siedzeniem z cycem na wieszku godzinami
                              bo my teraz tylko rano mleko z cyca piejemy i po kapieli ale tak maź 10-15 minut


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Carin nie utonie tu masz jak to wygląda
                                http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,1942575.html
                                Słodko to wygląda . Spróbujemy z małym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X