Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zasypianiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Problemy z zasypianiem

    Według mnie spanie z dzieckiem zaraz po urodzeniu jest dobrym rozwiązaniem. Pamietam jak moja mała nie chciała spac w łożeczku czy wózku tylko najlepiej spało jej sie przy nas. Ale nawet widziałam ze tutaj http://www.tatento.pl/a/481/rodzice/...ac-z-dzieckiem też o tym pisza. Takie spanie razem na początku ma bardzo dużo zalet i ja nie widze w tym nic złego.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Problemy z zasypianiem

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      Moja mała tak ma cały czas by chciała bym z nią była, na krok nie odchodziła, nawet do wc ją brała. I właśnie przy zaśnieciu choćby nie wiek jak twardo spała jak wyjdę zaraz jest płacz, ale teraz ją próbuje i zostawiam moją koszulkę by czuła mój zapach.
      dobry sposób z tą koszulką

      Skomentuj


        #18
        Odp: Problemy z zasypianiem

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        dobry sposób z tą koszulką
        U mnie niestety nie działał Synek w ogóle nie ma przytulanki do usypiania bo wszystko jest dla niego pretekstem żeby nie spać aktualnie pieluchę wkłada do duzi i wyciąga trąc nią o dziąsła więc z koszulką pewnie byłoby tak samo

        Skomentuj


          #19
          Odp: Problemy z zasypianiem

          uważam, że jak dziecku da się wyciszyć samemu i popłacze sobie pięć minuta, albo pomarudzi, to nic się nie stanie, nasz maluch czasem zasypia sam jak kamień, czasem chwilkę popłacze, ale się aż tak nie cackamy mocno i temu zasypia pięknie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Problemy z zasypianiem

            Ja bym powiedziała że wróce jak sie uspokoi. Dziecko nauczyło się ciebie terroryzować. Widzi że płaczem i krzykiem może osiągnąć co chce, że zostaniesz. Mój od drugiego roku życia kładzie się sam do łóżeczka, buzi, gaszę światło i wychodzę (teraz ma lampkę). Na początku wołał czasem krzyczał, ale mówiłam że będziemy rozmawiać dopiero jak się uspokoi. Gdy się uspokoi rozmawiałam z nim po czym znów sie kładł i wychodziłam. Teraz ma 5 lat kładzie się do łózeczka, nie zawsze zasypia od razu ale leży sobie i próbuje zasnąć. To ty "rządzisz" nie pozwól aby dziecko weszło ci na głowę bo problemy będą narastać
            szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

            Skomentuj


              #21
              Odp: Problemy z zasypianiem

              Mnóstwo ludzi ma problemy z bezsennością- http://www.bezsennosc.pl/problemy-ze-snem-przyczyny/ Ciągle przejmujemy się pracą, stresujemy się, denerwujemy na męża i dzieci- to wszystko wpływa na to, że nie możemy zasnąć w nocy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaprzestanie myślenia o problemach- ale czy tak się da?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Problemy z zasypianiem

                Polecam skorzystać z porad pani http://www.maturitas.pl wydaje mi się że podczas 3 miesięcznej wizyty odczułem że to coś mi dało. Tego typu wizytu naprawdę mi pomogły. Po dłuszym zapoznaniu pani psycholog sama do mnie dzwoniła i pytała jak mi idzie jak się czuje. Także widać że dba o swoich klientów. Nie wygląda to na zasadzie przyszedł odbył pogadał i poszedł.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Problemy z zasypianiem

                  ja równiez mam półtoraroczne dziecko czasami są dni kiedy maluch chce bym była przy nim gdy zasypia ale w większości sam zasypia bez problemu a nauczył go tego mój mąż, gdy mały wstawał mąż wyciągał mu smoczek z buzi i wyrzucał do łóżeczka i tak ok 100 razy czasami aż dziecko się zmęczyło i samo zasnęło to trwało ok 3-4 dni i później już sam zasypiał

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Problemy z zasypianiem

                    myślę że melatonina powinna załatwić sprawę/ten problem https://sklep.kfd.pl/fit/melatonina-...sc-1-a_52.html na początku roku kiedy to musiałam przestawić się z trybu nocnego na dzienny miałam mega problemy ze spaniem,teraz nie mam po prostu żadnych no dosłownie kompletnie 0

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Problemy z zasypianiem

                      Ostatnio czytałem ze gotowanie banana razem ze skórką, i picie naparu przed snem pomaga dość mocno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Problemy z zasypianiem

                        Rozwiązaniem tego typu problemów może być kołdra obciążeniowa. Pomaga ona czuć się bezpiecznie. Sprawdźcie sobie markę Senso-Rex . Ona oferuje tego typu produkty. Nie wiem czy wiecie, ale pomaga ona leczyć różne schorzenia. Przede wszystkim wspomaga wytwarzanie serotoniny oraz melatoniny.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Problemy z zasypianiem

                          Ską ja to znam...Usypianie mojego syna było bardzo ciężkie, teraz ma 7 lat i ciężko go zagonić do łóżka przed 22.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Problemy z zasypianiem

                            A może warto w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie
                            Jeśli jednak wyrzucisz serce,przyjdzie spokój. Taki spokój,jakiego nigdy jeszcze nie zaznałeś.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Problemy z zasypianiem

                              Od tego miesiąca medyczne produkty na bazie konopi są legalne także sprawdziłbym na twoim miejscu czy w aptece już mają olej konopny. Na sto procent pomógłby ci w zasypianiu

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Problemy z zasypianiem

                                Moja córcia miała problem z zasypianiem. Problemy te zaczeły się jak ukonczyła 4 lata.Do tego czasu spała sama w swoim pokoju. I niczego się nie bała. Jednak potem zaczęła mieć koszmary nocne i normalnie co noc nas nachodzila. Uspokajałam ją, chociaz było to dla mnie męczące.
                                Pomogło zamontowanie na gniazdku lampki, która dawała delikatne światło. Dzięki temu córka o wiele łatwiej zasypiała i nie bała się,ze zaraz coś wyjdzie z szafy.
                                Lampkę zamawiałam w Iluve: https://iluve.com/pomieszczenia/pokoj-dzieciecy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X