Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-10-2015, 16:37
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z zasypianiem

Mnóstwo ludzi ma problemy z bezsennością- http://www.bezsennosc.pl/problemy-ze-snem-przyczyny/ Ciągle przejmujemy się pracą, stresujemy się, denerwujemy na męża i dzieci- to wszystko wpływa na to, że nie możemy zasnąć w nocy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaprzestanie myślenia o problemach- ale czy tak się da?
Nieprzeczytane 04-11-2015, 15:37
genju2 genju2 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
genju2.polki.pl

Polecam skorzystać z porad pani http://www.maturitas.pl wydaje mi się że podczas 3 miesięcznej wizyty odczułem że to coś mi dało. Tego typu wizytu naprawdę mi pomogły. Po dłuszym zapoznaniu pani psycholog sama do mnie dzwoniła i pytała jak mi idzie jak się czuje. Także widać że dba o swoich klientów. Nie wygląda to na zasadzie przyszedł odbył pogadał i poszedł.
Nieprzeczytane 14-12-2015, 11:04
justyna612 justyna612 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
justyna612.polki.pl

ja równiez mam półtoraroczne dziecko czasami są dni kiedy maluch chce bym była przy nim gdy zasypia ale w większości sam zasypia bez problemu a nauczył go tego mój mąż, gdy mały wstawał mąż wyciągał mu smoczek z buzi i wyrzucał do łóżeczka i tak ok 100 razy czasami aż dziecko się zmęczyło i samo zasnęło to trwało ok 3-4 dni i później już sam zasypiał
Nieprzeczytane 10-07-2017, 11:33
borsuki borsuki jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
borsuki.polki.pl

myślę że melatonina powinna załatwić sprawę/ten problem https://sklep.kfd.pl/fit/melatonina-...sc-1-a_52.html na początku roku kiedy to musiałam przestawić się z trybu nocnego na dzienny miałam mega problemy ze spaniem,teraz nie mam po prostu żadnych no dosłownie kompletnie 0
Nieprzeczytane 03-08-2017, 11:36
tomasz2727koc tomasz2727koc jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz2727koc.polki.pl

Cool Odp: Problemy z zasypianiem

Ostatnio czytałem ze gotowanie banana razem ze skórką, i picie naparu przed snem pomaga dość mocno
Nieprzeczytane 11-10-2017, 22:12
kiwi123 kiwi123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

Rozwiązaniem tego typu problemów może być kołdra obciążeniowa. Pomaga ona czuć się bezpiecznie. Sprawdźcie sobie markę Senso-Rex . Ona oferuje tego typu produkty. Nie wiem czy wiecie, ale pomaga ona leczyć różne schorzenia. Przede wszystkim wspomaga wytwarzanie serotoniny oraz melatoniny.
Nieprzeczytane 26-10-2017, 17:17
mariawolanska mariawolanska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mariawolanska.polki.pl

Miasto: Warszawa

Ską ja to znam...Usypianie mojego syna było bardzo ciężkie, teraz ma 7 lat i ciężko go zagonić do łóżka przed 22.
Nieprzeczytane 26-10-2017, 20:28
nicco's Avatar
nicco nicco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nicco.polki.pl

A może warto w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie
Nieprzeczytane 31-10-2017, 12:28
khivo khivo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
khivo.polki.pl

Od tego miesiąca medyczne produkty na bazie konopi są legalne także sprawdziłbym na twoim miejscu czy w aptece już mają olej konopny. Na sto procent pomógłby ci w zasypianiu
Nieprzeczytane 20-12-2017, 12:16
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jmalinowska.polki.pl

Moja córcia miała problem z zasypianiem. Problemy te zaczeły się jak ukonczyła 4 lata.Do tego czasu spała sama w swoim pokoju. I niczego się nie bała. Jednak potem zaczęła mieć koszmary nocne i normalnie co noc nas nachodzila. Uspokajałam ją, chociaz było to dla mnie męczące.
Pomogło zamontowanie na gniazdku lampki, która dawała delikatne światło. Dzięki temu córka o wiele łatwiej zasypiała i nie bała się,ze zaraz coś wyjdzie z szafy.
Lampkę zamawiałam w Iluve: https://iluve.com/pomieszczenia/pokoj-dzieciecy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania