Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-10-2018, 18:55
Anka04 Anka04 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Anka04.polki.pl

Domyślnie Odp: chusta czy nosidełko?

Ostatnio zapanowała jakaś dziwna moda na chusty... ale trzeba przyznać, że są bardzo praktyczne i urocze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2019, 16:11
shoppinglover shoppinglover jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
shoppinglover.polki.pl

Cześć, czy mogłybyście mi podpowiedzieć, jak wybrać odpowiednie nosidełko dla półrocznego malucha? Zależy mi na dobrej jakości produkcie, z którego będę mogła korzystać przez dłuższy czas. Lepsze zatem regulowane, ergonomiczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2019, 09:05
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Moim chusta do noszenia dziecka to całkiem dobra opcja, ponieważ dziecko mamy blisko siebie. Możemy z dzieckiem wtedy różne czynności, bo mamy wolne ręce. No, ale jak ze wszystkim- są plusy i minusy. Także, trzeba sobie wszystko dobrze przeanalizować i warto na ten temat troszkę sobie poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-2019, 10:52
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Cytat:
Napisał shoppinglover Zobacz post
Cześć, czy mogłybyście mi podpowiedzieć, jak wybrać odpowiednie nosidełko dla półrocznego malucha? Zależy mi na dobrej jakości produkcie, z którego będę mogła korzystać przez dłuższy czas. Lepsze zatem regulowane, ergonomiczne?
Przede wszystkim korzystaj z uznanych sklepów, nie kupuj dobre, bo tanie, ponieważ bardzo szybko odbije Ci się to czkawką. Według mnie najlepiej zaopatrzyć się w nosidełko w sklepie https://tulisie.pl/ . Mają tu mnóstwo fajnych promocji. Wybieraj spośród nosidełek Isara, względnie Tula, a najlepiej Tula Free to Grow, które to zresztą jest aktualnie w interesującej promocji.
Co do chust nie wypowiadam się, nigdy z nich nie korzystałam, choć dużo słyszałam dobrego. Dla mnie jednak nosidełko wydaje się być korzystniejszą opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2019, 06:58
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Chusty teraz są bardzo popularne i bardzo je sobie wszyscy chwalą, ale wiadomo, że każdy kij ma dwa końce i nie każdemu może odpowiadać chusta czy nosidełko. Mi nie odpowiada żadna z opcji, głównie z powodu problemów zdrowotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 11:04
MarzenaMilewska MarzenaMilewska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MarzenaMilewska.polki.pl

Zdecydowanie chusta. Przerabiałam temat nosidełka przy pierwszym dziecku i był dramat. Nieporęczne, ciężkie, córka cały czas płakała, nie chciała w nim leżeć. Po drugiej ciąży zdecydowałam się na chustę do noszenia. Dokładnie maze basic od Luna Dream i byłam zachwycona. Bardzo wygodna, syn uwielbiał być w niej noszony. Polecam, można kupić tutaj: https://lunadream.pl/chusty-tkane-do...zakardowy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-2019, 10:09
marzena_milewska marzena_milewska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_milewska.polki.pl

W moim przypadku nosidełko kompletnie nie zdało egzaminu. Jest ciężkie, mało praktyczne, dodatkowo mała strasznie się buntowała, jak tylko przychodził czas na transport w nosidełku. W końcu kupiliśmy chustę i problem się rozwiązał. Zamówiłam na internecie w sklepie Luna Dream, dokładnie bambusową chustę do noszenia dzieci splot diamentowy: https://lunadream.pl/chusty-tkane-do...iamentowy.html i mogę szczerze polecić. Dobrze się nosi, jest wygodna i dla mnie i myślę, że dla dziecka też
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania