Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-04-2014, 19:45
SzefElina1823 SzefElina1823 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
SzefElina1823.polki.pl

Domyślnie Odp: Angielski dla dzieci

Moja siostra jest nauczycielko języka angielskiego i hiszpańskiego więc moje dziecko ma darmowe korepetycje z tych języków od najmłodszych lat i muszę przyznać że jeżeli chodzi o angielski to bardzo szybko łapie w wieku 4 lat zna już bardzo dużo słówek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2014, 12:44
moszimit moszimit jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moszimit.polki.pl

Ja mam zamiar już nie długo zapisać swojego synka na angielski, cieszy mnie że jest coraz większy wybór szkół, które oferują lekcje w różnej formie, fajnych zabaw, gier
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2014, 19:40
TheLes93 TheLes93 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
TheLes93.polki.pl

Moja córeczka skończyła cztery latka i właśnie zapisałam ją na lekcję angielskiego myślę że to najlepszy moment, według mnie nie jest ani za wcześnie ani za późno, a mała radzi sobie świetnie i bardzo szybko uczy się słówek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2014, 16:42
AgMatylda AgMatylda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AgMatylda.polki.pl

Cześć,

chciałabym zainteresować Was anglojęzycznymi książkami autorstwa brytyjskiej pisarki dla dzieci Julii Donaldson. Książki znakomicie nadają się do nauki w domu, jak i na zajęciach z języka angielskiego

Zawarte w nich historie są mądre, bogato ilustrowane i co najważniejsze interesujące dla dzieci. Dzieci chętnie do nich wracają.

Książki mają różny poziom zaawansowania, dlatego można używać ich od 3 do 8 roku życia.

Cena za książkę to 30 -35 PLN, w zależności od tytułu. Książki są nowe, bez śladów używania. Można je zwrócić jeżeli nie spełniłyby oczekiwań

Lista tytułów:

- Gruffalo's child
- Monkey puzzle
- Room on the Broom
- The Snail and the Whale
- Toddle Waddle
- Goat goes to the playgroup
- Wake up do, Lydia Lou!
- Charlie Cooks's favourite book

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 16-05-2014 o 14:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2014, 21:20
EkoAmada78 EkoAmada78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EkoAmada78.polki.pl

Ja swoje dzieci zapisałam na angielski już w wieku czterech lat i nie żałuje tej decyzji ponieważ dzieci przez gry i zabawy bardzo oswoiły się z językiem i nauczyły się mnóstwa słówek, teraz wprowadzam im gramatykę i jest im łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2014, 17:34
marta_anna marta_anna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marta_anna.polki.pl

Witam serdecznie wszystkie Mamy!

Zapraszam do odwiedzenia The Little School of English na Facebooku

Na mojej stronie znajdziecie nie tylko odpowiednio przygotowane materiały i ćwiczenia, ale również całe mnóstwo ciekawostek językowych, piosenek, filmów, gier oraz pomysłów na domowe pomoce naukowe.

Mam nadzieję, że The Little School of English zainspiruje Was do wspólnej nauki z Dziećmi i pokaże, że język angielski to przede wszystkim wspaniała przygoda dająca ogromną satysfakcję!

Zachęcam do korzystania z udostępnianych na stronie The Little School of English darmowych materiałów i bycia na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

https://www.facebook.com/Little.School
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2014, 10:30
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Jak na razie mój synek uczy się w przedszkolu i przez bajki ma 4 latka i dużo zapamiętuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2014, 21:13
elasalata elasalata jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
elasalata.polki.pl

Moja córeczka chodziła na zajęcia z angielskiego w przedszkolu odkąd skonczyła 3,5 roku. Nie widziałam u niej jakiś oszałamiających postępów, dopiero w szkole podstawowej coś wicej zaczeła mówić. Mysle że te zajęcia w przedszkolach to tylko reklama i trudno rodzicom zweryfikować na ile one cś dziecku dają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2014, 12:24
kijaneczkaxx kijaneczkaxx jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kijaneczkaxx.polki.pl

Ja tez jakoś wolę na własną rękę czegoś nauczyć. Przynajmniej podstawowe słówka bardzo dobrze jeśli dziecko zna, nim pójdzie do szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2014, 21:42
ir_las ir_las jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ir_las.polki.pl

Dzieciaczki bardzo szybko łapią jeszcze zanim pójdą do szkoły, więc u mnie to jak tylko dzieci nauczyły się czytać, a było to przed pójściem do szkoły, to sama w domu uczyłam je słówek z angielskiego. Nie ma na co czekać

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania