Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-06-2013, 17:34
natalia3257 natalia3257 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natalia3257.polki.pl

Domyślnie Język angielski dla dzieci

Co sądzicie o nauce języka angielskiego waszych dzieci? Zastanawiam się nad zapisem swojej pociechy na kurs języka angielskiego, ale nie jestem pewna czy to jest dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2013, 14:43
Jolcia777 Jolcia777 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Jolcia777.polki.pl

Domyślnie Odp: Język angielski dla dzieci

Moja córka się uczy od 3 roku życia. Jestem za nauką języków i sportami, żeby się rozwijała motorycznie i intelektualnie. Inne kwestie będzie sobie rozwijać sama jak urośnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2015, 06:46
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo nie dość, że maluch załapie trochę języka, to jeszcze po obcuje z rówieśnikami, a to jest bezcenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2017, 09:47
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Moim zdaniem posyłanie dziecka na język ma sens wtedy kiedy jest ono starsze. Po co malcowi (takiemu5-6 latkowi) zabierać dzieciństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2017, 09:47
martakoralik111 martakoralik111 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martakoralik111.polki.pl

Moim zdaniem im wcześniej zacznie się uczyć dziecko drugiego języka tym lepiej. Dzieci o wiele łatwiej przyswajają języki niż dorośli. Ostatnio znalazłam taką szkołe językową Helen Doron i tam prowadzą zajęcia dla maluszków już. Mam 15 miesięczną Laurę i będziemy szły na zajęcia pokazowe. Dla takich maluchów jest ważne żeby chociaż zaczeły się przyzwyczajać do innego języka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2017, 08:44
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Przecież u dzieci powinno się stosować jak najprostsze i najprzyjemniejsze metody nauczania. Dzięki temu maluchy zostaną zainspirowane do dalszego zdobywania wiedzy. W http://www.123way.pl/ znają się na tym doskonale. Powinniście zainteresować się ich sposobem nauczania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2017, 07:40
jooanka1 jooanka1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jooanka1.polki.pl

Moim zdaniem im szybciej tym lepiej. Dziecko w młodym wieku uczy się dużo szybciej w bardzo naturalny sposób dlatego ja swoją pociechę zapisałam na naukę angielskiego w łodzi https://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-lodz bardzo szybko i mam nadzieje że przyniesie to jakieś efekty w przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2017, 08:48
koralik111 koralik111 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
koralik111.polki.pl

Pewnie, że tak! Im szybciej tym lepiej! Ja zapisałam moją 2-letnią Lenę do Helen Doron, ale widziałam, że rodzice przyprowadzają też młodsze dzieci. Im szybciej dziecko będzie miało kontakt z obcym językiem tym łatwiej będzie się go uczyło w przyszłości. A nie oszukujmy się, teraz angielski to podstawa. Jak mała podrośnie to zapiszę ją jeszcze na jakiś dodatkowy język.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2017, 09:58
fargens fargens jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fargens.polki.pl

Polecam iść na ten kurs angielskiego opole. Sam tam byłem i jestem zadowolony. Bardzo dobry poziom nauczania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2017, 17:36
kalotka kalotka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kalotka.polki.pl

Warto od małego uczyć dziecka języka. Dzieci szybciej łapią język, więc warto to wykorzystać.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania