Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent urodzinowy dla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Prezent na chrzest

    Może to być coś z biżuterii (np medalik), albo coś innego praktycznego, co może przydać się maluszkowi w pierwszych chwilach jego życia.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Prezent

      Przymierzam się do kupienia swojej siostrze w prezencie takich słuchawek bezprzewodowych USB https://www.ceneo.pl/Sluchawki/p:JBL/Rodzaj:Nauszne.htm, ponieważ ostatnio widziałam, jak si przygląda im w innym sklepie. Tu jest nawet korzystniejsza oferta cenowa dlatego wolę zrobić zamówienie na Ceneo. Jest także większy wybór kolorów, jeśli chodzi o tego producenta. Myślę nad czerwonymi albo białymi.

      Skomentuj


        #63
        Prezent - Klocki Lego!

        Świetnym prezentem są klocki Lego. Rozwijają, uczą, a dzieci nie są szybko znudzone. A teraz jest tyle tych zestawów.... Ja zawsze wybieram moim dzieciom na prezent klocki i zawsze się dobrze nimi bawią. Wchodzę sobie na katalog klocków Lego i tam szukam zestawów. Są dokładne opisy, zdjęcia, wiek, a przede wszystkim cena! Jak na tacy widzę, gdzie kupię najtańszy model. Katalog klocków Lego to jednak najszybszy sposób na znalezienie prezentu wśród klocków

        Skomentuj


          #64
          Odp: Prezent

          Najlepiej będzie jak poszukasz czegoś sam. Tutaj chyba nie można decydować za Ciebie.
          Twoja podświadomość pomnaża wszystko, co jej powierzysz

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

            Ja ostatnio kupiłem mojej małej księżniczce sukienki dla 5 latki i była wniebowzięta. Co do lalek to taki trochę oklepany prezent, ale zawwsze jakoś tam cieszy .

            Skomentuj


              #66
              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

              Mój brat to artysta, dlatego postanowiłem kupić mu jakieś sprawdzone i solidne artykuły plastyczne. W necie polecają sklep dlatego zrobiłem tam zakupy.
              Last edited by disne; 09-06-2020, 00:48. Powód: reklama
              Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Prezent na chrzest

                Jestem podobnego zdania. Moim zdaniem kupowanie kolejnych ubranek dla dziecka jest po prostu słabe bo małe dziecko szybko z tych ubranek wyrasta i na pewno będzie miało ich bardzo wiele . Rodzicom takie dodatki sa najczęściej niepotrzebne oraz samodzielnie będa wiedzieli co dla dziecka będzie najlepsze. Moim zdaniem mozna kupić świecę . Plus dodatkowo mozna sprezentować dla dziecka pieniądze z pamiątką, w postaci kartki czy srebrnej tabliczki grawerowanej na przyszłośc.
                Last edited by disne; 08-06-2020, 23:56. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Prezent na chrzest

                  Jest to ciekawe pomysl.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Prezent na chrzest

                    Najlepiej, żeby był praktyczny i nie trzeba tutaj przesadać z upominkami.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                      A słyszałyście o Water Pley. Świetne ale do domku nie do bloku niestety. kompatybilne z klockami lego, składane w walizkę i na wakacje można zabrać.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X