Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

    Drogie mamusie! Zakladam nowy temat dla tych jeszcze poczatkujacych - moj termin to marzec 2009 czyli dluga droga przede mna. Jak sie czujecie? Czy cos Wam przeszkadza (np.zapachy z lodowki jak mi?),co Wam sie podoba? Jak sie przygotwujecie do przyjscia malenstwa na swiat? A moze jeszze za wczesnie zeby o tym myslec? Czekam na posty
  •    
       

    #2
    witam

    ja tez mam termin na marca a dokladnie na 10
    a ty ?

    Skomentuj


      #3
      jestem nowa.
      ja mam termin na 10 kwiecien,ale chyba moge dołaczyc?



      ANIOLEK 16.06.2008[*]

      Skomentuj


        #4
        hej!
        mój termin to 14 marca,więc pozwoliłam sobie dołączyć do grona marcowych mam 2009
        Co do ciążowych objawów,dolegliwosci itp. to było ich troche ( nietolerancja pewnych zapachów,nawet tych, które wczesniej były ok, to samo z jedzeniem,do tego mdłości i zgaga-na szczescie bez wymiotów,problemy ze snem i mega częste wizyty w toalecie,to tylko niektóre z moich doświadczeń)
        A jak było i jest u Was?
        Ja przyznaję,że czekam na II trymestr z niecierpliwością i nadzieją,że to prawda iż jest to najfajniejszy okres ciąży...Liczę między innymi na ten słynny przypływ energii i mniejsze huśtawki nastroju.

        Skomentuj


          #5
          super co raz wiecj nas

          Skomentuj


            #6
            mamy z maja 2009

            Witam wszystkie kwietniowe mamusie....ja mam termin na 3 kwietniaA Wy?

            Skomentuj


              #7
              Ja mam termin na 26 kwietnia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witaj, czy zaczęłaś się już przygotowywać na przyjście maluszka?

                Skomentuj


                  #9
                  Maj 2009

                  czy sa jakies mamusie ktore maja termin na Maj 2009 ?
                  fajnie byloby miec z kim "poklachac" o podobnych dolegliwosciach...
                  pozdrawiam serdecznie Wszystkie Mamusie i starajace

                  Skomentuj


                    #10
                    Witajcie, kwiecień to fajny miesiąc na poród sama rodziłam wiosna i cieszyła się bo było już ciepło...latem chodziłam z malcem na spacery...czas leciał szybko nie to co zimą
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja jeszcze nie zaczelam szykowac sie na przyjscie maluszka, bo uwazam ze to troszeczke jeszcze za wczesnie. Moze zaczne dopiero gdzies w lutym, marcu. Na razie nie chce zapeszac...;-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja tez jestem marcową mamą

                        Jak miło żę spotykam tu dziewczyny które też maja termin porodu na marzec Ja mam termin na 24 marca, Jeszcze nie widać za bardzo brzuszka, ja mam wrażenie że poprostu przytyłam,a będąc w 16 tygodniu 3,5kg to chyba nie duzo? Czekam z niecierpliwościa aż maluszek zacznie sie ruszac, bo wtedy dotrze do mnie na 100 procent ze kruszynka jest w brzuszku. A jak jest u was drogie koleżanki?


                        PS. Ale miło bedzie sie powymieniac myslami, problemami i inym słabostkami marcowych ciężarówek

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja natomiast zaczęłam gromadzić różne graty...ciuszki, wózek, łóżeczko. Mówią, że później to czas tak leci, że oglądasz się a tu czas jechać na salę porodową
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Witam Was drogie przyszłe mamusie
                            Tak się wtrące, bo z sentymentem przeczytałam ten
                            wątek, a to dlatego, że sama w tym roku 10 marca
                            urodziłam synka.

                            Życzę Wam wspaniałych ciążowych miesięcy
                            Ahhh jakbym chciała być na Waszym miejscu

                            Pozwolicie, że czasem Was będę podczytywać i wtrącać
                            swoje 5 groszy ????? Plissssss

                            Skomentuj


                              #15
                              zapraszamy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X