Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

    Drogie mamy czy podawałyście swoim dzieciom taką szczepionkę? Mam wczoraj przepisała to lekarka i zastanawiam się czy też tak długo ją stosowałyście. Według ulotki powinno się podawać do nosa przez 6 tygodni, my mamy wskazanie aby stosować doustnie przez 3 miesiące.
    1 tydzień - 2 krople
    2 tydzień - 3 krople
    dalej 4 krople podawane raz dziennie wieczorem.

    Dodam jeszcze że córka ma 19 miesięcy. No z jednej strony sobie myślę że chyba lekarz wie co przepisuje, ale z drugiej ulotka mówi co innego.
  •    
       

    #2
    Odp: Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

    Pierwszy raz słyszę o takich szczepionkach Chyba dla pewności skonsultowałabym się z lekarzem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

      No tak tylko tak trochę głupio iść do lekarza i sprawdzać drugiego czy dobrze leki zapisał, ale z drugiej strony nikt nie jest nieomylny.... Myślałam że może ktoś miał podobne doświadczenia, ale widzę że chyba jednak nie....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

        oooo wpadłam na pomysł, dziś mam do odbioru leki w aptece więc zapytam aptekarki co o tym myśli, jak dalej będę miała wątpliwości to jednak zapytam lekarza...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          oooo wpadłam na pomysł, dziś mam do odbioru leki w aptece więc zapytam aptekarki co o tym myśli, jak dalej będę miała wątpliwości to jednak zapytam lekarza...
          I w aptece mogą pomóc Kiedyś gin przypisał mi syrop i właśnie pani w aptece powiedziała że to nie dla kobiet w ciąży i zaproponowała inny a gin mi coś takiego przepisał :/ A u ciebie i tak coś poważniejszego więc lepiej mieć pewność

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szczepionka do nosa Polyvaccinum mite

            Nigdy nie słyszałam o szczepionkach do nosa.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X