Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Weszłam szybciutko na forum, bo moge już nie wejść dzisiaj...
    Przed 3 obudziły mnie skurcze, strasznie silne... Do tej pory są regularne, co 5 minut W łazience zobaczyłam, że mam zwiększoną wydzieline lekko podbarwioną krwią. Mąż narazie jeszcze śpi. Ja zasnąć nie moge więc weszłam szybciutko na forum, bo by nie myśleć o tym bólu. Jeżeli skurcze nie przejdą tak do 4.30 to o 5 pojedziemy chyba do szpitala. Tak mają mnie pociąć więc na co czekać
    Bierdoneczka jesteś w domku więc w razie czego napisze do Ciebie. A jak nie to wejdę na forum jak odeśpie
    Trzymajcie kciuki!!
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      oj my to musimy sie pomeczyc ale jaka nagroda piekna za te cierpienia nieprawdaz?

      Skomentuj


        Hej dziewczynki

        Dziś pogoda do d..y,leje i tylko 8 stopni,a ja myślałam że sobie połażę po ryneczku.
        U mnie zatoki,znowu się męczę.
        zaraz z mamą na zakupki wyskoczę bo już do mnie jedzie,a mężuś z dziećmi posiedzi

        Miłego dzionka kobitki
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Ja Folik wzięłam może ze cztery razy, bo mnie strasznie po nim mdliło, także prawie w ogóle go nie zażywałam i lekarz powiedział, że ok.. Teraz też nie biorę żadnych witamin...

          A co do rosnącego brzucha... Ostatnio (w niedzielę) już miałam całkiem spory, tzn. dosyć widoczny, ale później od wtorku on znowu stał się niewidzialny... Wstawałam rano z łóżka i już sama nie wiedziałam czy jestem w ciąży czy nie .
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            Wtka!!!

            Majorka, no to druga kołyska wygrywa, jest naprawde słudziuchna!!! Dokładnie na taką chorowałam, tylko z kaska było trudno

            Ankasos, rozumiem cie doskonale. Ja wczoraj latałam praktycznie cały dzień po sklepach za jakims wdziankem na jutro (chrzcimy małego), i tak mi ciężko cholernie było ze nie wiam. Weczorem myslałam że go zaprzytulam.

            Madzik, kondolencje, naprawde. Ja mam tylko Krystiana, żadnych chorób, komplikacji, a ze chrzcinami mam spokój święty. Chrzest załatwiony- mamy sami, po mszy, tylko my, rodzinka, ksiądz, więc nie martwie sie nawet jak mały będzie markotny. A imrezke robimy u mamy i to ona wszystko przygotowuje (kochana a na wszelkie zakupy męzus lata, więc mam luz.

            Ania 2288, co do domu jednorodzinnego- MOJE MARZENIE!!! Całe życie mieszkam w bloku- najpiew u rodziców, teraz na swoim... Normalnie kiszki mi skreca jak spacerujemy czy jedziemy gdzieś i wide jak ludziska sobie grzebia w ziemi w ogródkach, czy trawniczek koszą, albo siedzą rozwaleni w altankach przy kawie. Mam ogromniasta nadzieje że w końcu sie doczekam i może kiedys dorobimy się małego domku z ślicznym ogródkiem Tobie też tego życze!


            Skomentuj


              Nichol widzisz jak to jest jak się ma domek to się marzy o mieszkanku ja tak zasze miałam. W moim domu jest strasznie zimno cholera nawet w upał. Musimy cały czas dogrzewać małemu w pokoju do kąpania i wogóle w dzień.
              U mnie cholernie obolały cycek pewnie jakiś stan zapalny bo stwardniał i bardzo bolał mnie wieczorem. Mleko z niego nie chce lecieć (ALE MAŁEMU Z NIEGO I TAK NIE DAJE) przyłożyłam lisc kapusty i masowałam. teraz jest na mleku ,,nan" a on tak często je co 1,5 godź. Sama juz nie wiem co mam robić. Miała któraś z Was taki problem?
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                Nichol widzisz jak to jest jak się ma domek to się marzy o mieszkanku ja tak zasze miałam. W moim domu jest strasznie zimno cholera nawet w upał. Musimy cały czas dogrzewać małemu w pokoju do kąpania i wogóle w dzień.
                U mnie cholernie obolały cycek pewnie jakiś stan zapalny bo stwardniał i bardzo bolał mnie wieczorem. Mleko z niego nie chce lecieć (ALE MAŁEMU Z NIEGO I TAK NIE DAJE) przyłożyłam lisc kapusty i masowałam. teraz jest na mleku ,,nan" a on tak często je co 1,5 godź. Sama juz nie wiem co mam robić. Miała któraś z Was taki problem?
                Jesli nie masz gorączki to zimne oklady i po mału sciągać pokarm.Ja tak miałam kilka razy i przechodziło.
                Pozdrawiam.
                Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ale cisza:/ co wy mamcie na porodowkach czy spicie))
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
                    Jesli nie masz gorączki to zimne oklady i po mału sciągać pokarm.Ja tak miałam kilka razy i przechodziło.
                    Pozdrawiam.
                    Tak dokładnie tak ale robiłam wczoraj ciepłe okłady (tak mnie poinformowano) i kładłam na pierś liście kapusty. A dawałaś z tej piersi mleko małej? Bo nie wiem czy moge sobie na to pozwolić a z jednej piersi to zaledwie 20ml a mój mały spokojnie 60 wypije.
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                      Tak dokładnie tak ale robiłam wczoraj ciepłe okłady (tak mnie poinformowano) i kładłam na pierś liście kapusty. A dawałaś z tej piersi mleko małej? Bo nie wiem czy moge sobie na to pozwolić a z jednej piersi to zaledwie 20ml a mój mały spokojnie 60 wypije.
                      Tak.Cały czas jej dawałam.Ona troche sie denerwowała,ale lepiej sciagała niz laktator.Teraz jest juz dobrze,bo karmie juz prawie dwa miesiace i tylko piersią,ale kryzysy były.Ja robilam tylko zimne oklady,bo lagodziły jeszcze ból i było coraz lepiej.
                      Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hey mamusie
                        widzę że nadal cisza u nas na forum ,
                        ja wiem dlaczego weekendowo jest i się bawicie .
                        dzisiaj miałam pierwsze skurcze takie troche dziwne ale ustające , także ze mną wszystko ok. Moja mama mi mówi że to może juz niedługo , że może Pola wczesniej się troszke urodzi , bo już chciałaby babcią zostać:P.

                        u mnie w łodzi brzydka pogoda deszcz pada .
                        jutro miejmy nadzieje ze bedzie ciepło.
                        buziaczki!

                        Skomentuj


                          Hej Mamcie!
                          Olcm,nie testowalam jeszcze wosku do depilacji w miejscach intymnych bo poprostu brak mi czasu jak zrobie to napisze napewno,no chyba ze nie przezyje tego bólu... pomagam od wczoraj szwagierce w przygotowaniach do komunii i jestem juz tak padnieta ze chyba szybciutko połoze sie spac...w dodatku jutro jeszcze ta komunia nas czeka....... uczesałam dzisiaj nawet Lalunie nasza na ta okazje,załozyłam jej białe różyczki,takie spineczki,hihi! i warkoczyki zaplotłam;] Tesciowa ciagle mi mowi ze dobrze ze nie bedziemy miec córeczki bo bym ja zamęczyła tym czesaniem,hehe;]!
                          olcm,nie znam niestety sposobu na zgage,bo odpukac ,za czesto mnie nie dopada takze wytrzymuje jakos.
                          Młoda,widze ze Tobie tez sie skurcze zaczeły przepowiadające;]
                          Ostatnio cos spac nie moge Mamusie....nie wiem czemu,jakas pobudzone ciagle chodze....zasypiam ok 24 a budze sie o 4.30-5,dzisiaj o 6 i juz jest koniec mojego spania....nie wiem o co chodzi,czy Wy tez macie cos takiego?
                          Buziaczki i miłego wieczorka!!!
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            mamanikosia to Wam sie imprezka jutro szykuje ale jak podjecie z Nikosiem pysznosci...no wlasnie ta zgaga za czesto mnie tez nie dopada i poszlam za rada Mlodej i mleko pomoglo....z tym spaniem to ja tak mam od polowy ciazy..dzis sie obudzilam o 3 i juz po spaniu a zreszta codziennie to ja jzu wstaje o 5.30....zamiast sie wyspac jak mozna:/...a ja sie nudze caly dzien..obdzwonilam chyba juz wszytskich;D...posprzatalam troszke, jeszcze musze do sklepu skoczyc...a na wieczorek mamy zaplanowanego grilla ma nadzieje ze plany sie nie zmienia...a reszta mamusiek tez chyba zajeta ..
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              olcm80 ciesze się że moja metoda się sprawdziła.Myślałam że tylko mi to pomaga

                              Skomentuj


                                dobrze ze nie mam zgagi za czesto bo mleka niecierpie...mamuszka z kurczaczkiem wszytsko dobrze z Wami?? mam nadzieje ze to tylko brak czasu
                                Last edited by olcm80; 16-05-2009, 21:45.
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X