Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja przytyłam 0,5 kg, choć moja rodzinka jak na mnie patrzy to myśli że duzo więcej, no cóż waga chyba nie kłamie, tez nadganiałam wagę z przed ciąży. Ja już się nie martwię, bo podobno największy przyrost wagi przypada na 3 trymestr
    będzie Weronika

    Skomentuj

    •    
         

      Ewiczek żeby dodać zdjęcia musisz je troszke zmniejszyć... Pod tym okienkiem gdzie wpisujemy odpowiedź masz "opcje dodatkowe". Tam masz coś takiego jak "zarządzaj plikami" klikasz na to. Potem "przeglądaj", zdjęcia się wgrywają jak mają dobry rozmiar. Później zamykasz to okno. Przy zatwierdzeniu wiadomości po tym co napiszesz pokazują się zdjęcia

      Mam nadzieje, że się uda i pokażesz nam Oliwke
      Pewnie my też będziemy się martwić, że coś nie tak. Zwłaszcze jeśli to będzie nasze pierwsze dziecko...

      Zjadłam pyszną smażoną rybke na obiad, duszone ziemniaczki i suróweczke, którą zrobil mój tatuś... Jejć ale się najadłam... było naprawde pyyycha
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Napisane przez tuli.panek Pokaż wiadomość
        A ja mam ochote na rzeczy kwaśne, wogóle nie podchodzi mi mięso, a będe mieć dziewczynke więc w moim przypadku moje upodobania kulinarne nie mają nic wspólnego z płcią
        Mam pytanie ile przytyłyście w ciąży?? bo kurcze ja ciągle chudne... co przytyje to za tydzień już gubie i tak wkółko...niemoge nawet dogonić wagi sprzed ciąży:/ zaczynam się powoli martwić!
        A ile ważysz?

        Skomentuj


          Napisane przez madzia_ma Pokaż wiadomość
          ja przytyłam 0,5 kg, choć moja rodzinka jak na mnie patrzy to myśli że duzo więcej, no cóż waga chyba nie kłamie, tez nadganiałam wagę z przed ciąży. Ja już się nie martwię, bo podobno największy przyrost wagi przypada na 3 trymestr
          Ja już może z 1kg do przodu mam . Długo na 0,5kg trzymałam .

          Skomentuj


            A mnie tam skurcze nie męczą chociaz magnezu nie biore , na witaminy dostałam receptę jak byłam w szpitalu w 15tyg. jakoś.

            Skomentuj


              Majorka Ja też stawiam na tą drugą. Prześliczna jest.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                oto moja rybeczka)))
                Attached Files
                Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  heya mamuski
                  u mnie pogody h...ciag dalszy nawet na spacer nie ma jak isc
                  miłego wieczoru życze

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Ja to o swojej wadze lepiej się nie wypowiadam z każdą kolejną wizytą kg rosną, niby po mnie tego nie widać ale waga mówi swoje. Ja to mam największą ochotę na słodycze, mogłabym je pochłaniać garściami, ale póki co aż na tyle sobie nie pozwalam, kwaśne rzeczy mają dla mnie jakiś dziwny smak. Czasami wydaje mi się że są one słodkie a innym takieś jakieś niemrawe Ogórki kiszone uwielbiałam przed ciążą a teraz nie mogę na nie patrzeć. Carin to badanie na poziom cukru to na pewno miałaś robione wcześniej, teraz chodzi o to czy nie jesteś narażona na cukrzycę

                    Skomentuj


                      Waże 43 kg przy wzroście 152cm. Przed ciążą ważyłam 45kg.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jejku tulipanek gdzie Ty mieścisz swoje maleństwo?? Taka chudzinka z Ciebie, ale każdy organizm reaguje inaczej więc ja póki co się nie przejmuje

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Ja to o swojej wadze lepiej się nie wypowiadam z każdą kolejną wizytą kg rosną, niby po mnie tego nie widać ale waga mówi swoje. Ja to mam największą ochotę na słodycze, mogłabym je pochłaniać garściami, ale póki co aż na tyle sobie nie pozwalam, kwaśne rzeczy mają dla mnie jakiś dziwny smak. Czasami wydaje mi się że są one słodkie a innym takieś jakieś niemrawe Ogórki kiszone uwielbiałam przed ciążą a teraz nie mogę na nie patrzeć. Carin to badanie na poziom cukru to na pewno miałaś robione wcześniej, teraz chodzi o to czy nie jesteś narażona na cukrzycę
                          A takie buty!

                          Skomentuj


                            Carin a męczy mnie ten Twój wózek Bo TY już go nabyłaś a mi co chwilę inne się podobają i pewnie jeszcze ze sto razy mi się odwidzi jaki chcę.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Carin a męczy mnie ten Twój wózek Bo TY już go nabyłaś a mi co chwilę inne się podobają i pewnie jeszcze ze sto razy mi się odwidzi jaki chcę.
                              Moj stoi w tej chwili u tesciowej bo u nas nie ma chwilowo miejsca ;P

                              Skomentuj


                                Ewiczek śliczna córeczka Taka pyzunia... Ale w końcu przy porodzie ważyła te 4kg...
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X