Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamuszka cos takiego
    http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2749009
    ma opcje wibracji i gra muzyczki jest super dla dziecka bo mozna go wszedzie zabrac..ale musze kupic inny bo ten co mam nie jest dobry
    ja oprocz tego lezaczka mam taka bujawke na baterie albo prad...
    http://www.toysrus.com/product/index...ductId=3420749
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      Witam
      Byłam dzis na badaniu ktg ale żadnych skurczy nie ma jutro idę do lekarza na wizytę i jestem ciekawa co mi powie ciekawe czy rozwarcie mam takie samo czy sie powiększyło i jak tam z moją szyjka bo zaczeła się skracac. Ja mam termin dokładnie na 27 maja ale już teraz bym chciała urodzić. A najśmieszniejsze jest to że zaczełam chrapać w nocy aż budzę męża a przed ciążą wogóle nie chrapałam mam nadzieje że to minie bo mąz mi się do salonu przeprowadzi ze spaniem Pozdrawiam

      Skomentuj


        Ankasos u mnie identyczny spadek wagi ale co to daje skoro tak duzo w ciąży przybrałam. Jakas barczysta sie cholera zrobilam. I skóra na brzuchu wisi.Dziewczyny a jakie to herbatki mlekopędne?
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Witam kobietki! Carin gratuluję chłopaczka Ja dziś rano zanim wstałam, położyłam się na plecach i przyglądałam się brzuchowi, jak poczułam silniejsze kopnięcie synalka, to na brzuchu widać było takie fajne drgania i ruchy, ale pięty czy piąstki to jeszcze nie wyczaiłam... Ja teraz coraz poważniej myślę o imieniu Michał, Michaś, Michałek... Co Wy na to? Pozdrawiam!
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Olcm, taki leżaczek muszę kupić, nie są u nas jakoś koszmarnie drogie, a wiem że uspokoi Dzidzię jak mało co. Co do bujawki tej na prąd to tutaj to spooooro kosztuje. Marzy mi się taka bujawka, ale cóż może któraś babcia się porwie na kupno
            Właśnie, Mamanikosia Nam oszalała chyba, okna myje i firanki wiesza???!!! W dupsko lanie się należy!
            A swoją drogą gdzieś czytałam, że ma się taką parę i chęć na porządki przed porodem. Ja na szczęście "tylko" mam prasowanie i nie mam ochoty tego robić.

            Skomentuj


              Agatka1987 Mi Michaś osobiście też się podoba jednak w rodzince już ich jest za dużo Jutro wizyta u ginekologa, no jestem ciekawa czym tym razem mnie zaskoczy

              Skomentuj


                Ola.ska ja mam takie ciśnienie jak mi się słabo robi, albo się źle czuje. Normalnie mam niższe. Lekarz jak mi mierzy mam zawsze 110/60.
                Myszka zamelduj sie tu jutro po lekarzu. U mnie mąż strasznie chrapie. Muszę go budzić w nocy i prosić żeby położył się na boku. Wcześniej się z nim siłowałam i sama go przekulałam na boczek.

                Maż mnie zabral na spacerek. Plecki bolą i zmęczona jestem jak bym nie wiem co robila... Pooglądam TV troszke, wezme prysznic, wysle męża do pracy - jak wytrzymam...
                A jakby co Bierdonka się nie odzywała dziś do mnie. Jutro jej napisze jak się czuje. Ja jutro mam wizyte na 11.40 więc pewnie koło 13 się zamedluje
                Trzymajcie się kobietki!!
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamuszka to prawda akurat z ta werwa do roboty przed porodem...ale nie ma co straszyc dziewczyny...bo ona to na powrot tesciow pisala ze tak szaleje...ja tez sama nie kupilam takiej bujawki a dostalam...mrugnij oczkiem do dziadkow moze sie domysla...wiesz czasami dziecko nie lubi wcale lezec w takiej bujawce...tak jak moj bratanek ...ide dalej sie meczyc z tym praniem caly dzien mi zejdzie
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    kurczaczek nam peknie na tym grilu jak ona sie tak naje za nas wszystkie i nasze maluchy:P
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      ja juz wykapana, i pewnie nocka bedzie z glowy bo strasznie sie denerwuje przed jutrem. no ale musi byc dobrze. trzymajcie sie dziewczyny mocno i jak wroce ze szpitala to mam nadzieje, ze bedzie komu gratulowac Maluszka.

                      dzis byla u mnie pani doktor ze wzgledu na kaszel, przepisala mi bioparox bo mam cale gorne drogi zajechane! cisnienie dzis mialam w porzadku bo 130/70. a jutro z nerwow pewnie bede miala jak Atusia podwyzszone.

                      moj maluszek chyba koncentruje sie przed porodem, bo malo sie rusza. ale wazne ze te ruchy sa. uciekam polezec i poogladac filmy no i poprzytulac troche mezusia. trzymajcie kciuki. jak tylko wroce to oczywiscie sie odezwe.

                      zycze szybkich rozwiazan


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Trzymaj się Momo tam w szpitalu. No i życzymy żeby wszystko szybko i sprawnie poszło!!
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          hey mamusie.
                          przepraszam że was troszkę zaniedbuje ale spędzam czas z moim kochanym facetem, rozumiecie chyba .
                          Nadrabiam dzięki temu dobrym humorem bo jeszcze nie dawno ciągle się kłuciliśmy , miejmy nadzieje że ten czas który teraz trwa będzie już zawsze.

                          mamanikosia
                          piękne masz włoski teraz i brzuszek też , ładnie się prezentuje ta żółta koszulka na tle twojego bębenka.

                          olcm80
                          no i jesteś bardzo pracowita Ci powiem. ja u siebie niestety nie miałabym gdzie powiesić 3 prania .
                          fajny ten leżaczek u nas w Polsce widziałam leżaczek który planuję kupić za 120 złotych nowy , nie wiem czy to tanio w przeliczeniu na nasze to ten z tej stronki ile by kosztował?

                          kurczaczku widzę że też nie próżnujesz i nas zostawiasz .
                          Miłej zabawy na grillu oby dzidziulek się najadł :*.

                          mamuszka
                          mam sposób na prasowanie ...
                          ja mam taką fajnie dostosowującą się deskę do prasowania że nie musze przy niej stać , krzesło sobie nastawiam na najwyższe a deskę na niższą wysokość i tak mogę usiąść i swobodnie prasować przed telewizorkiem :P.

                          Mam nadzieję że teraz w jakiś sposób nadrobiłam swoją nieobecność na forum , dla każdej z was znalazłam miłą odpowiedz .Hehe ,jestem taka praktyczna <żart>

                          buziaki moje kochane:*

                          Skomentuj


                            No, u mnie w rodzinie nie ma żadnego Michała... W ogóle to już nie patrzę, że tyle Michałów, a tyle Janków czy Czarków, bo w końcu to nic nie wybiorę (tylko Kubusia wykluczyłam choć tak mi się podobał ale ich rzeczywiście jest za dużo w mojej okolicy)... Życzę poodzenia na jutrzejszej wizycie Ewylynka i szybko daj znać czy się maleństwo ujawniło... Pozdrawiam!
                            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                            Skomentuj


                              Ja piję herbatkę HIPP. Kosztuje 11zł.Smak może być, tylko jest bardzo słodka, a ja nie słodzę herbaty.
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                Cześć Dziewczynki!

                                Te bóle brzucha to pewnie obkurczanie macicy. Nasilają się w czasie karmienia i wieczorami. A co do tabsów, to warto odczekać tydzień bezpieczeństwa...

                                A tak wogóle to śliczne są Wasze maluchy i w końcu poznaliśmy Tomeczka
                                Zastanawiam się tylko Yoann-Ty sadzasz Hanię???

                                Syrwunia, gratulacje i trzymamy kciuki za maturę i sukcesy cycusiowe! A tego księdza to bym wyedukwała, ze nie ma prawa oceniać i odtrącać dzieciątka - kościół ma pomagać "zmyć grzech" poczęcia bezślubnego. Powinien Cie pochwalić, że postanowiłaś urodzić i cieszyć sie z nowego parafianina!!! Szlak mnie trafia na takich księzy!
                                A my chrzest mamy 7.06. i chyba nie bedzie źle, bo Malutki jest b.grzeczny. Wczoraj skończył 2 miesiące.
                                Dziś cały dzień ogródkowy... a Synuś spał dziś w sumie 7 godzin w dzien...no Anioł mi się trafił poprostu.

                                Ankasos - ja bym w życiu nie wytrzymała takiego badanie...brrrr, aż mam ciarki
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X