Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    majeczko najważniejsze ze z maluszkiem wszystko w porządku!!!

    Skomentuj

    •    
         

      cześć dziewczyny,

      ja dzisiaj muszę trochę ponarzekać, moja Amelka ma opryszczkę, na początku pediatra się nie poznała, powiedziała ze ją coś ugryzło (ma to na policzku nie na ustach) i przepisała maść, po której było jeszcze gorzej, poszliśmy do dermatologa a ona powiedziała że to opryszczka i dała kolejne maści, zaczęło się goić, ale przeniosła sobie na powiekę jak się wczoraj naczytalam w necie jakie to jest niebezpieczne u dzieci to się przeraziłam-całą noc nie spalam, dzis idziemy do innego lekarza, może on da coś skuteczniejszego, no i jeszcze strach żeby malutkiej nie zaraziła

      no i prawdopodobnie jaj ją zaraziłam bo mialam po porodzie, do d..y
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Hej Dziewczyny

        A u nas pogoda dziś piękna... strasznie ciepło..nawet powiedziałabym że aż ZA ciepło! Byłam z mężem na zakupach to aż mnie głowa od tego słońca rozbolała. W tym tygodniu mąż ma 2 zmianę także od południa aż do wieczorka siedzę sama w domciu. Pocieszam się tym że za kilka dni Kubuś się urodzi i mąż dostanie 14 dni wolnego z pracy także będzie miał mi kto pomóc przy małym, no i ja nie będę się musiała stresować że z dzidzią sama w domu.
        Mnie przed wczoraj bolał tak strasznie brzuch że o chodzeniu gdzie kol wiek nie było mowy! I właśnie też nie wiedziałam, czy może dzidzia wstawiła się w kanał rodny czy coś...??
        Kuba to od rana ma same czkawki,jedna za drugą aż mi go szkoda, biedactwo na pewno go to denerwuje

        Mnie dziś też czeka sprzątanko, muszę pomyć podłogi i powycierać kurze w mieszkaniu, może jakieś pranie też zrobię.

        No ciekawa jestem jak tam Biedroneczka mam nadzieję że już tam coś u niej się dzieję, bo faktycznie prawie żadnych majowych dzieciaczków jeszcze na tym forum nie ma ,a czas najwyższy żeby się jakieś pojawiły

        Miłego dnia majóweczki i ich leniuszki w brzuszkach
        Kubuś ur. 28.05.2009

        Nasz synuś ma już...
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

        Skomentuj


          Hej Dziewczynki.
          Możecie mi powiedzieć czy zielona kupka jest oki. Niby czytałam, że oki jak nie ma śluzu itd. Moja Hania od tyg. robi właśnie taką zieloną.Zaznaczam, że jes moje mleczko i jest dokarmiana.

          A to Mój Skarb
          Attached Files
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Hej Laski.

            Olcm miała rację, byłam u Mamy jednak. Ale to za długa historia. Ważne że pojadłam kiełbachy z grila i z ogniska. Z soboty na niedzielę byliśmy u brata męża na ognichu z mnóstwem ludzi, było fajowo, do 2 w nocy się bawiliśmy ale na drugi dzień tak mnie 4litery bolały od siedzenia na ławce, ze ho ho!
            Olcm trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!!!!!!!!!!!!!
            Kurczaku Zeby tylko Ci to żyganie nie wróciło, jeszcze tego Ci trzeba!!!
            Młoda co to k... ma być że na Ciebie inaczej patrzą, bo masz tyle a nie więcej lat? Co ich to obchodzi do cholery?! Oooooo! ja to jestem cięta na takie babsztyle, kłótnia by była, że hej! Nie daj się, nie jesteś gorsza z tego powodu że masz mniej zmarszczek na buzi i duuuży brzuszek!
            Mamanikosia Kochana, mam identycznie z tym spaniem... koszmar. Ból niesamowity jak się przekręcam z boku na bok.

            Muszę Was zmartwić - dziś opadł mi brzusio. Naprawdę. Pochodziłam sporo, bo robiliśmy zapasy spożywcze i zeszło ze 3h, ostatnią godzinę już chodziłam zgięta wpół. Martśka tak mi głową tłukła o pęcherz i o szyjkę, że aż podskakiwałam. Ludzie to mieli taaaakie gały . Wróciłam do domu na leżąco w aucie, teraz też leżę, ale nic to nie daje. Boli jak cholera. Ale boli tylko wtedy jak Mała się rusza, mam Ją nad samą ..... (wiecie czym). Czuję jak mi wariuje po jajnikach, jajowodach, ale boli! Wstałam na siku i mąż mówi "Ania, ale Ty masz nisko teraz brzuś! Ja patrzę w lustro a ja mam brzuch na kolanach prawie. Czyli za 2 tyg się rozpakuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do lekarza idę w piątek, jutro mam pobranie krwi i moczu, zahaczę o jakąś położną to mi powie co i jak.

            Acha, wiem jak się sprawdza że brzuch opadł - między piersi a brzuszek musi wejść cała dłoń na płasko. Mnie jeszcze wczoraj nie wchodziła, dziś TAK!!!!!!!

            Kupiłam młodą kapustę, macie jakiś przepisik albo patent na to żeby wyszła pyyyynia? Mama moja robi po staremu, z kiełbasą

            Skomentuj


              yoenne śliczna ta Twoja Hanulka taka prawdziwa dama
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                mamuszka mi tez opadl brzuch kilka dni temu...i inaczej teraz czuje maluszka poszperalam w necie i pisza roznie mysle ze nie ma sie co sugerowac ze skoro opadl to porod za dwa tyg...niektorym opadl w 32 tyg a przenosily ciaze takze nie ma reguly patrz co pisza "To że brzuch opada to znaczy że główka dziecka wstawiła się do kanału rodnego.
                Nie będzie tak w przypadku ułożenia posladkowego. Opadnięcie brzuszka a
                właściwie obniżenie się dna macicy wcale nie wskazuje na to że poród będzie
                szybko"....ja dzisiaj ide do lekarza to zapytam...milego dnia...kurczaczku przekazalam Matiemu zeby sie nie wpychal w kolejke:P
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczyny Widzę,że mamusie powoli wracają do formy po porodzie i dawnej figury.No mnie jeszcze trochę brakuje Ja w tym tyg mam trochę biegania,więc rzadziej będę tu zaglądać(mam komunię syna).

                  A tak poza tym to my już zdrowi,uszko Kacperka się pięknie zagoiło ,poza kolkami nic mu nie dolega

                  Gospi gratulacje!
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Yoenne jeżeli nie ma śluzu to ok jak karmisz piersią to takie kupki mają prawo być,tylko bez śluzu
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      ale fajniusia ta twoja Hania,a moja się męczy przez tą skazę,bardzo ją swędzi,dziś lecę po to oliatum i zobaczę jak będzie mam nadzieję że jej ulży
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale tutaj jak na razie cichutko Ja już prawie cały dom posprzątałam,jeszcze tylko łazienka i koniec... zmęczyłam się strasznie tym lataniem i krzątaniem się aż mnie brzuchal rozbolał,bo o plecach już nie wspomnę nawet... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! albo przez to sprzątanie szybciej urodzę,a jak nie to przynajmniej w domu czyściutko

                        Na dworze w dalszym ciągu tak parno że nawet wychodzić się odechciewa bo zaraz głowa od słońca pęka i aż słabo się robi. My majóweczki mamy dobrze że nie rodzimy np.we wrześniu bo wtedy całe lato z brzuchem musiałybyśmy przelatać, a to by była katastrofa

                        Odpocznę sobie chwilkę przed kompem i lecę kończyć sprzątanie, hm... już się zastanawiam co będę robić po tym ,tyle czasu do wieczora a zajęć już brak!!

                        Do usłyszenia !
                        Kubuś ur. 28.05.2009

                        Nasz synuś ma już...
                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                        Skomentuj


                          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                          ale fajniusia ta twoja Hania,a moja się męczy przez tą skazę,bardzo ją swędzi,dziś lecę po to oliatum i zobaczę jak będzie mam nadzieję że jej ulży
                          No Oilatum bardzo dobre jest. Ja od początku używam samego mydełka w kostce i nic, zero uczuleń i jakichkolwiek problemów ze skórą. Dzięki Majorka za info co do kupki, bo się już denerwowałam, że może nie powinnam nabiału jeść, a jem go kilogramami i codziennie prawie 2 litry mleka piję
                          A mam jeszcze pytanie. Jak ściągnę mleko to potem czuję takie dziwne kłocie w piersiach, nie jest to bolesne ale takie dziwne, myślicie że to normalne, może właśnie wtedy mleczko mi napływa?
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            A wiesz Carin ze ja mam tak czesto?! Dzidzius przesuwa sie w jedna strone brzucha lub najczesciej na dol i jest tak przez chwile. Widze wtedy dokladnie jego rozmiary. Zauwazylam jednak ze ma to miejsce najczesciej gdy wykonam jakis gwaltowny ruch np. szybko poloze sie na lozku, albo leze i nagle podniose sie. Zaczelam sie nawet tego bac i gdy polozylam sie na lozku przed usg zobaczyl to lekarz. Troszke sie zdziwil ale gdy zobaczyl ze maly za chwile wrocil do swojej normalnej pozycji, powiedzial ze to raczej nie jest grozne.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odebrałam dziś śrubki do łóżeczka Jejciu w koncu moge wszystko do konca przygotować. Byliśmy w hurtowni i kupiliśmy brakujące rzeczy dla Małej. Teraz mąż troszke skręca to łóżeczko, a za chwile będe ubierać pościel i całą reszte
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                hej mamusie!.
                                mamuszka no wiesz ja się nie dam na pewno bo zawsze walczyłam o swoje , ale i tak już postanowiłam że nie będe rodziła w tym szpitalu co była ta chamska baba.
                                Znalazłam inny szpital dużo lepszy, personel świetny i atmosfera bardzo przyjazna , położna z która miałam przyjemność rozmawiać była bardzo tolerancyjna i uśmiechała się , mówiła żebym się nie przejmowała i że głowa do góry.

                                olcm80
                                a może zdaje Ci się że Ci opadł?
                                w sumie ja też mam czasem takie uczucie , ale trudno naprawdę wyczuć.
                                Mam nadzieje że dobrze się czujesz , daj znać co u lekarza.

                                kurczaczku właśnie Mati nie może się wepchnąć do kolejki bo co wtedy z nami będzie ! nie zgadzam się na to i koniec

                                mamanikosia
                                a ty gdzie jesteś? mam nadzieje że dziś lepiej się czujesz.

                                dziewczyny u mnie paskudna pogoda deszcz pada a ja muszę na miasto o 17 wyjść , dobrze że ide na tramwaj. Kurcze będą godziny szczytu akurat , jak będe wracać to mnie staranują , trzymajcie kciuki żebym nie trafiła na chamskie staruszki . Buziaczki!
                                napiszę około 20 chyba.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X