Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamanikosia.
    no to tak kurczaczek na 13 czerwca,
    mamuszka na 15czerwca , ja na 15 czerwca ,
    a ty na 20 czerwca. Dobrze wszystko napisałam?
    no to jeszcze olcm80 i gosik i rozlaka niech napiszą.


    i sobie napiszemy w kolejności mogłabym jeszcze dopisac do tego numery telefonów było by zabawniej)).

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      Nitka do kup sobie do podmywania TANTUM ROSA w saszetkach,można na sztuki,jest super i szybko goi,warto.
      Majorka właśnie ten preparat przepisała mi położna. Jutro kupię może szybciej się będzie goiło ale żeby bardziej mi te szwy nie ściągnięte jeszcze bardziej nie wrosły. Kurcze jak Ja się teraz boje zdjęcia reszty przez to, że tak mnie dzisiaj bolało
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Majorka, dzieki za fachowe info. Wyczytalam gdzies wlasnie ze okolo 7 tygodnia po prodzie laktacja sie normuje. To jakos teraz wychodzi. Moze wreszcie sie doczekam przyjemnosci z karmienia, bo narazie to masakra. Przez to pryskanie z cycow odechciewa mi sie dluzszych wypraw z malym (strasznie mnie stresuja), bo karmienie poza domem konczy sie zwykle szybkim powrotem, bo oboje jestesmy mokszy Ale zauwazylam tez ostatnio, ze czasami młody wlasnie szarpie sie przy cycu, lapie go w dziaselka i ciagnie do tyl pare razy, jakby faktycznie nie lecialo. Raz za duzo cholera, raz za malo... Kto te cyce zrozumie
        A dzisiaj znowu byla akcja- karmilismy sie, Krystian po paru łyczkach sie zakrztusil i nie chcial wiecej cysia, wiec go wzielam na przewijak. Po zmianie pieluszki probowalam go znow pzystawic, a ten jak cycora zobaczyl to w taki wrzask, jakby znowu strzala szczepionki dostal. Maz wzial go na chwile na rece na uspokojenie, bylo ok, a jak znow mi go dal to spowrotem krzyk jakby go nie wiem co a raczke tak ciumkal ze w calym domu bylo slychac,szukal cyca, glodny byl jak cholera, a na widok cyca masakra. Dopiero po kapieli sie dorwal, pojadl i teraz spi spokojnie, a mnie szlag trafia normalnie, bo nie wienm co jest grane, czy ja cos nie tak robie, czy co?


        Skomentuj


          mloda,zgadza sie ja 20.06.069.jpg

          070.jpg

          071.jpg

          072.jpg
          Wózeczek w realu i nasze "gołe" łóżeczko
          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

          Skomentuj


            Nitka, pomysl ze pocierpisz chwile a potem to juz tylko ulga.
            Tantum Rosa faktycznie super. Ja przygotowywalam go sobie w pollitrowych butelkach mineralki z dziobkiem, stalo w toalecie i po kazdym skorzystaniu polewalam sobie rane psykajac od przodu. Bardzo fajny jest tez plyn do higieny intymnej Perfecta Mamma- polecam. Kupilam go jeszcze w ciazy, uzywalam tez po porodzie, a dopiero jak wyrzucalam opakowanie to wyczytalam ze jest idealny w pologu.


            Skomentuj


              okej .
              ładny ten wózek i w ogole łóżeczko masz świetne , ja chciałabym w takim kolorze jak ty.
              ja sobie zaraz twój numer napisze
              mój to UPS. NA PRV wam wyślę))Martyna MłodaM.17
              Last edited by MłodaM.17; 05-05-2009, 21:49.

              Skomentuj


                kurczaczku
                na początku brałam żelazo , a teraz biorę tabletki na lepsze oddychanie i tlen do łożyska.
                moze to dlatego ze wiecej zaczelam jesc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczynki a moze te numery tel to na pivie sie powymieniamy co?
                  bo tu kazdy moze wejsc a ja nie mam zaufania do wszystkich ludzi zreszta nie raz spotkalam sie z dziwnymi akcjami telefonicznymi wiec ostroznie radze z takim pisaniem numerków

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    mamanikosia fajny kolor łózeczka niezle sie prezentuje

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      moze masz rację.
                      zaraz chyba usunę .
                      zanim za dużo osob przeczyta.))
                      przesle ci na priv i innym mamusią

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        masz racje kurczaczku.usunelam juz.wysle wszystkim mamusiom na priv
                        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                        Skomentuj


                          ale i tak mamusiunikosia wziełam sobie spisałam juz twoj numer.

                          Skomentuj


                            wielkie dzięki że będziecie trzymać kciuki jutro wam napiszę jak mi poszło , wiem że te zapachy są nie wskazane zobaczę co mi powie szefowa .luska z tym biustem to ja też tak mam mąż z teściową włącznie śmieją się pozytywnie oczywiście że wylewa mi się ze stanika a jak boli nawet chodzenie po schodach sprawia ból ale to przejdzie za niedługo myślę pozdrawiam do jutra

                            Skomentuj


                              lista przeznaczenia

                              [/FONT]CZERWCOWE BEJBIKI


                              30.05 ADAŚ aniasz //ADAŚ PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 2.06 g.12.05 3820, 56cm

                              08.06 STAŚ rozalka // STANISŁAW AUGUST PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 9.06 g.9.28 3560, 56cm

                              13.06 FILIP kurczaczek

                              15.06 POLA mloda.17 // POLA PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 2.06 g.13.30 2800,52cm

                              15.06 MARYSIA mamuszka


                              20.06 NIKOŚ mamanikosia//NIKOŚ PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 17.06 g.6.22 2720. 53cm

                              24.06 MATI olcm//MATI PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 9.06 g.22.29 3480, 52cm

                              24.06 LAURA kasica26

                              25.06 KORNELIA emilka82// KORNELIA PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA 13.06 2720, 53cm

                              28.06 LIDIA FATIMAH ayah28




                              Last edited by kurczaczek22; 17-06-2009, 20:41.

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                reszte mamc prosze o dokladne dane

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X