Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts



    Czesc dziewczyny :}}}

    Rodzinka juz w komplecie, Miki jest juz z nami.
    A wszystko zaczelo sie w sobote rano 2-go maja - takie tam delikatniusie skurcze ale z godziny na godzine nie zanikaly a stawaly sie bardziej regularne ale dluuuugo to szlo....
    po poludniu pojechalismy jeszcze do tesciowej na grila - wtedy juz byly regularne co 10 minut a jak juz zeszly do - co 5 minut i trwalo to 1,5 godziny zaczelismy sie zbierac do domu - wszystko na spokojnie


    oho - koniec czesci pierwszej hehehe - Miki to straszny glodomor... lece

    pozniej dokoncze
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      Do porodu to mi jeszcze daleko. A cały czas coś robie, żeby mi czas jakoś szybciej leciał, bo nudy straszne.
      Sama skręciłam łóżeczko Tylko na końcu zobaczyłam, że blaszka jest zgięta i półka na dole nie chce wyjechać. No i brakuje śrubek. Nie moge ustawić poziomu, a szczebelki leżą na półce narazie... Wujek ma mi tego poszukać, a jak nie znajdzie to nie wiem co zrobie, bo nawet nie wiem jak one wyglądają.Wieczorkiem spakuje torbe No i w sumie moge rodzić.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        grygoranna ja czekam na szczegóły z porodu bo mój maluch też już swoje waży i pewnie będzie zbliżony wagowo i wymiarowo do Twojego.
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          Dziewczyny witam i serdecznie gratuluje sikornik i grygoranna!
          Napisałam wcześniej bardzo bardzo dużo i wszystko mi się skasowało więc opisze później gdy będę miała troche czasu. Jesteśmy już z Mateuszkiem w domu więc myśle, że teraz będę częściej.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            hej dziewczynki ja czytałam ze to częste ze już w I trymestrze nie mieścimy się w spodnie ale to ponoć miednica się rozszerza

            Skomentuj


              a co do mojego brzuszka hmmm mam jak w 4-5 miesiącu ciąży

              Skomentuj


                Ja byłam dzis u mojej ginekolozki....i miałam robione USG,ale niestety moje malenstwo nie pokazało co ma między nóżkami... Kręciło sie jak szalone,ale najważniejsze że wszystko jest ok Już czuje jak mnie kopie... A wasze malenstwa juz dokazuja???i czy któres zdradziło sekret swojej płci???

                Skomentuj

                •    
                     

                  A tak się chce Wam pochwalić co dziś zrobiłam
                  Kabelki oczywiście mąż mi dziś pozawieszał wysoko, żeby mi nie przeszkadzały. Teraz ja już stoi łóżeczko będziemy wiedzieć gdzie jes schować.
                  Attached Files
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Interesujące są te naklejki, aż mnie zaczęło kusić... Czy to będzie stałe miejsce dla łóżeczka? Bo tak się zastanawiam, gdybym też coś takiego wymyśliła nad łóżeczko, to czy potem byłoby ciężko odkleić te obrazki - odejdą razem z farbą? Bo ja muszę wstawić łóżeczko do swojej sypialni, nie mam na razie innych możliwości, ale gdyby coś się kiedyś zmieniło, to co wtedy musiałabym zrobić? Przemalować na nowo cały pokój?
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      grygoranna dzięki za pominięcie mojego Malucha w zestawieniu
                      no cóż życie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        babelek ja również nie należę do szczupłych przy wzroście 170 ,76 kg to nadwaga i właśnie tych kolejnych kg się obawiam w 1 ciąży zaczynałam od 62 a skończyłam 84 (+24kg) więc trochę mi zostało mam tendencje do tycia i obawiam się wagi wiem że to złe podejście ale ciągle o tym myślę . a z tym brzuchem to jednak miałam rację że rośnie bałam się że to ja znowu szybko tyję

                        Skomentuj


                          Ja je pare razy przeklejałam więc nie odejdą z farbą
                          Narazie łóżeczko będzie stać, ale mó mąż to maniak przestawiania mebli. Z resztą narazie mieszkamy jakby u moich rodziców, a w 2010 zamierzamy się wyprowadzić i naklejki rzecz jasna z nami
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            No ładnie ładnie to wszystko wymyśliłaś Atusia, ładnie się prezentuję tutaj takich naklejek nie widziałam ale zamiast tego będą kolorowe obrazki postaci z bajek..myślę że też będzie ładnie.
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              Ja widziałam w Castoramie jeszcze Pięknąi Bestie i jakieś tam księżniczki. Ale mój mąż powiedział, że nie będzie takich w domu. Nawet różowego Prosiaczka musiałam troszke schować. Mój mąż cały czas liczy na synka Chociaż przyzwyczaił się, że będzie Michalinka. Nic różowego nie mogłam kupić. Bo mój mąż nie chce żeby jego córuś była "plastikowa" - poznał kiedyś moją znajomą. Ubrana cała na różowo i pusto w głowie. Takie głupia blondynka...
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                witam wszystkie mamy ja ma termin na 18 pażdziernik i jak wiekszosc z was nie moge sie doczekac malenstw... jest to moja trzecia ciąża maluszek juz od paru dni dale znac o swojej obecnosci a co do płci to są podejrzenia... kobieta...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X