Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja mam jakieś mdłości przez tą zgage. Niedobrze mi i pali strasznie. Niech Michaśka powoli wychodzi, bo ja się wykończe
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Witam Mamusie

      Wreszcie znalazłam chwilkę żeby zajrzeć, uff
      mój poród zaczął się 19.04 o 11- skurcze nieregularne ale dość bolesne, zaczęłam liczyć, ale tak się nasilały że o 13 postanowiliśmy do szpitala pędzić, jeszcze prysznic i o 14 byliśmy na izbie-mialam 4 cm, a wg ktg skurcze słabiutkie, za chwilę zrobili mi lewatywę i już było 7 cm, a dosłownie za 5 minut- 8,5 cm, jak miałam już pełne rozwarcie przebili pęcherz-wcześniej się bali bo gówka była wysoko
      myśleli że z partymi się pomęczę, a tu dosłownie chwila i o 16.15 Mała była na moim brzuchu-położna nawet nie zdążyła fartucha założyć
      Każdej kobiecie życzę takiego porodu, jednak rzeczywiście drugie łatwiej
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Strasznie jestem szczęśliwa i jeszcze ta data - lepszej nie mogłam sobie wymarzyć - mam dwie córy z tego samego dnia

        pozdrawiam wszystkie Mamusie, Maluszki i cierpliwości życzę nierozpakowanym jeszcze-coraz Was mniej niedługo będziecie tulić Maleństwa

        chcialam Wam pokazać moją Małą ale coś nie mogę załączyć zdjęcia, w wolnej chwili się pomęczę
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          Czy podajecie maluszkom witaminę K?
          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

          Skomentuj


            Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
            Carin;p ooooo ja;p dawno nie gadałyśmy..:P nie wiedziałam że już wiesz, że będziesz miała niunie;] w którym tygodniu się dowiedziałaś;>? Ja sama chciałabym mieć dziewczynkę.. ale pewnie niedługo sie dowiem.. teraz jestem w 13 tyg. napisz mi jak sie czujesz i w którym tyg. jesteś..;*

            Buziaki;*:*:* maleństwa;*
            Hej Kochana ;*, że to mała laska wiem od poniedziałku . A to już 20 tydzień . Czuje się coraz coraz lepiej . A Ty jak?

            Skomentuj


              Evela ja mam niejasne przeczucie, że będziesz miała chłopca. Te ogórki, pieprz... ;D Tak mi sie zdaje. Ja planuje zrobić 4D po 15 maja, tak jak mi lekarz kazała zrobić USG kontrolne. U nas to koszt około 200zł.

              Skomentuj


                ooooj ale Ci zazdroszcze;p ja tez chce znac juz plec;( a ja sie czuje b. dobrze;-) ta ciąża mi służy;p skóra mi sie strasznie popsuła.. dekolt zwlaszcza bo twarz ok.. ale nigdy wczesniej nie mialam problemow ze skora..
                przytylam 3 kg;/Ciiebie??;********

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja przytyłam pół kiloska zaledwie, a słodkiego żrem na umór Cera też się popsuła...

                  Skomentuj


                    A tak swoja drogą widzę, że w zakupionych rzeczach chyba prowadzę Mam już sporo ciuszków, wózek, wanienkę, butelki, rożki i tak o

                    Skomentuj


                      hej kobietki jak wam dziś dzionek leci ja cały dzień praktycznie leniuchuje jestem u rodziców nawet na mały spacer nie chce mi się wyjść choć pogoda taka piękna a mam pytanko do was czy pojawił się u was jakiś śluz bo u mnie to tak i to w "strasznych" ilościach tez was coś takiego meczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny nie wiem czy to jakiś alarm nie mam skurczy ani bóli ale odeszło mi jakieś pół szklanki wód płodowych. Zmoczyłam wkładke , podpaskie a za chwile poleciało jak usiadłam na wc . Teraz czekam. Idę się wykąpać zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieje, że się zaczyna ale się boje aż rumieńców dostałam.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          pół szklanki jednorazowo to nieźle...
                          ja o wodach mogę pomarzyć hehe... jeśli nic z tego to najwyżej spotkamy sie wieczorem lub rano na forum ZNOWU

                          leć się kąpać, ja właśnie wyszłam z wanny, przebieram sie i jadę do położnej - miałam skurcze prawie 6 godzin niech ona zerknie na to, bo może ja czekam w domu nie wiadomo na jakie trzęsienie ziemi a tu Małemu może trzeba pomóc!!!

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            pół szklanki jednorazowo to nieźle...
                            ja o wodach mogę pomarzyć hehe... jeśli nic z tego to najwyżej spotkamy sie wieczorem lub rano na forum ZNOWU

                            leć się kąpać, ja właśnie wyszłam z wanny, przebieram sie i jadę do położnej - miałam skurcze prawie 6 godzin niech ona zerknie na to, bo może ja czekam w domu nie wiadomo na jakie trzęsienie ziemi a tu Małemu może trzeba pomóc!!!
                            Sikornik ale to chyba lepiej jak się ma skurcze a nie jak odejdą wody tak mi się wydaje ale nie znam się na tym. Myślałam o jakimś potopie ale Ja sama nie wiem. Wykąpałam się i czekam teraz Sikornik trzymam kciuki za nas obie może się któreś wylęgnie. Powodzenia kochaniutka....
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Witka!!!

                              Nitka, no to czekmy na wiadomosc za pare dni jak minal porod, ile way maluszek i jaki dlugi itp Powodzenia!!!!


                              Ankasos
                              , pamietam jakiego ja mialam cykora jak my piewszy raz zostawalismy na 8 godzin sami. Wlacz kompa z samego rana. Jestesmy z Toba

                              Ania 76, witamine K podaje sie od 8 doby po porodzie. My kupilismy taką wyciskana z kapsulek. Jest fajna bo nie trzeba liczyc tych cholernych kropelek.

                              A my dzisiaj zostawilismy malucha na 2 godziny z babcia i wyskoczylismy na zakupy. Odciagnelam wczesniej troche pokarmu z prawego i potem troche wiecej z lewego cyca. Po powroce mlody jadl znow z prawego, a lewy tak zaczal bolec ze nie moglam reka ruszyc. Teraz mielisy przy tym lewym posiedzenie, wiec troche ulzylo, ale boje sie cholera ze mogl mi sie zastoj zrobic i czeka mnie spotkanie z zapaleniem
                              Nie wiem w sumie czemu tak sie stalo. Mialam male problemy przy odciaganiu, bo kiepsko lecialo i dlugo wisialam z cycem na wierzchu zanim sie udalo spuscic 60 ml. Chyba kiczowaty ten laktator mam i dlatego


                              Skomentuj


                                Dziewczyny jednak wody odchodzą na całego. Nie wiem czy jeszcze napisze . Trzymajcie kciuki.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X