Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

forma po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    forma po porodzie

    jestem mama rocznej olenki,jest to dziecko spokojne ,nie sprawiajace klopotow.porod-to bylo dla mnie bolesne ,ale i zarazem szczesliwe przezycie. po wyjsciu ze szpitala ,z moim ukochanym skarbem ,znalezlismy sie w końcu w domu.bylo mi ciezko ,zajmowalam sie corka praktycznie sama,moja druga połowka byla w pracy.czulam sie niedoceniana,nie mialam sie do kogo odezwac,mowilam do swojej niuni.i tak kazdy dzien.prawie z nikim sie nie widywalam,bo wszedzie bylo daleko ,wychodzilam z corka na spacer blisko domu,a tam nikogo nie znalam.czulam sie zle,choc mialam moje dzieciatko ,to poczulam sie opuszczona.miedzy mna a moim partnerem dochodzilo czesto do klotni,ktore sama prowokowalam.bylam samotna i przygnebiona. w koncu byl ten dzien ,zmienilismy miejsce zamieszkania,corka miala pol roku,zaczelam szkolenie ,poznalam nowych ludzi.zaczelam zyc.moje stosunki z partnerem ulegly poprawie,ja kocham jego ,on mnie,teraz zyje ,kocham ,jestem szczesliwa i to bardzo.mysle ze zmiana miejsca zamieszkania ,praca i milosc bliskich osob pomogla mi wrocic do formy-psychicznej,

    #2
    Odp: forma po porodzie

    Witam ja przed dzieckiem miałam wielu znajomych ,prace i studia wiecznie gdzieś mnie ponosilo ,ciaza wszystko zmieniała gdy urodził sie moj synek bardzo czesto miałam tzw kryzyse wartości siebie które polagały na zmianie mojego wyglądu fizycznego którego wżyciu sie niespodziewałam myślałam ze baedzie jak kiedś a także ciągła przebywanie z dzieckiem a nie z innymi ,myślałam że zwariuje i także kręciłam mojemu jazdy bo chciałam gdzieśw wychodzić poza dom i ogród a on w weekendy chcial odpoczywać i być w domu ,poprostu furia mnie ogarniała nie żebym dziecka niekochała bo bardzo je kocham lecz taka raptowna zmiana stylu życia była straszna wiec bardzo ważne jest aby mieć kogoś bliskiego nawet w rodzinie aby mógł zabrać dzieko na spacer czy gdziekolwiek i abt=y mama mogła sie umówić gdzieś z koleżanką czy pojechać sobie gdzieś niedaleko sama ,obcować z ludzmie.teraz natomiast ma drugie dziecko (po roku) a wiec juz sie wiele poprawiło a takze człowiek musi sie przyzwyczaja do sytuacji ale zrobiłam prawko ,bede wyruszała gdzieś wieczorami sama albo z dzieciakami poza miejsce zamieszkania.i wszystko sie zaczeło układać pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: forma po porodzie

      Cześć, ja dbam o sylwetkę ćwicząc głównie w domu. Wykorzystuję do tego zakupiony sprzęt przez internet, zdecydowanie urozmaiciły aktywność fizyczną. Niedawno jednak pojawiła mi się niewielka kontuzja. Skorzystałam z tapingu, super sprawa! Poczułam zdecydowana ulgę. Polecam stronę https://taping.sitey.me/ Można na niej przeczytać o tym zdecydowanie więcej. Pozdrawiam

      Skomentuj

             
      Working...
      X