Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    strasznie szybko ale mój brat tez miał szybko pierwsze zeby wiec może to dlatego.

    Skomentuj

    •    
         

      kończe bo mężuś z pracy wrócił i przejmuje komputer

      Skomentuj


        Monika chyba tylko my pozostałyśmy na forum, ja będę znikać PAPUTKI
        [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

        url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

        Skomentuj


          Mój Kaspik

          Witam mamuśki moje słonko urodziło się 29 września o 15:00. Miał 59cm i 4050 kg-mały smok. Rośnie zdrowo i śmieje się całym pysiakiem Zobaczymy co nam wyrośnie z maluszków 2008
          Attached Files

          Skomentuj


            witam Issabel sliczne malenstwo

            Skomentuj


              hej dziewczyny,mam pytanie czy podajecie swoim pocieszkom witaminke CEBIONMULTI?a jesli tak to dajecie tez wtedy witaminke d3,bo ja podaje i jedno i drugie i tak sie zastanawiam czy nie za duzo tej d3 podaje bo ten cebionmulti tez ma w skladzie d3,napiszcie co sadzicie,a d3 to podaje devikap po kropelce dziennie,plus 4 kropelki tego cebionmulti,czy jest ktos kto tez podaje tak jak ja?
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                Witam

                Moje drugie maleństwo - Gabrysia przyszla naświat 04.02.08 o godz. 10.55 i ważyła 3940 g! Teraz ma już 9 miesięcy i kombinuje, jak zacząć chodzić
                Raczkowaniem sięjuż znudziła, więc zaczyna na klęczkach podnosić się do wszystkiego - myślę, że niedługo dojdzie do tego jaki użytek robi się z nóg

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja daje tylko davikap 1x1

                  Skomentuj


                    dziekuje PATIEW za odpowiedz

                    witaj ISELEN,ja tez mam corcie Gabrysie,lecz ciut mlodsza od Twojej,moja narazie osto zasuwa na czworaka ale tez pruboje przy scianach wstawac,az mam stracha aby sie nie przewrocila i krzywdy sobie nie zrobila
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      Witam wzystkie mamusie!
                      Niestety okazało się że to jednak nie wina sprzętu podczas badania usg.
                      lekarz mówił że jak wyniki będą złe moja bratowa bedzie musiała wcześniej urodzić i będą musieli zrobić operacje na wcześniaczku




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moniab,bardzo mi przykro,naprawde,biedne malenstwomiejmy nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy,zawsze trzeba myslec optymistycznie
                        GABRYSIA:12.03.2008.

                        Skomentuj


                          Czesc Mamcie
                          Witam takze nowa Mame

                          Wiecie Amelce chyba na dobre idą ząbki.Marudzi cały dzien , płacze .
                          A zasypia i tu szok na moich rekach niejak zawsze lezac .Tylko w pionie odchylona do tyłu az mi reka zdrętwiała.A i w nocy sie przebudziła z płaczem i tylko herbatka pomogła .
                          A co u Was?
                          U nas śnieg ale i tak wyszliśmy na 1,5 godz spaceru
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            hej Iza,wiesz co moja tez tak ostatnio wtedy co pisalam ze w nocy nie spala i dzis przeczytalam ze jak dziecko nie chce spac inaczej tylko w pionie to oznacza ze boli brzuszek,i powiem Ci ze zgadza sie bo moja wtedy w nocy miala wzdecia i tylko w pionie na rekach sie uspokajala i zasypiala
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              Marysia też czeto się budzi z płaczem i tez herbatka jej pomaga. wczoraj obudziła się w nocy i do 1 nie spała.




                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
                                hej Iza,wiesz co moja tez tak ostatnio wtedy co pisalam ze w nocy nie spala i dzis przeczytalam ze jak dziecko nie chce spac inaczej tylko w pionie to oznacza ze boli brzuszek,i powiem Ci ze zgadza sie bo moja wtedy w nocy miala wzdecia i tylko w pionie na rekach sie uspokajala i zasypiala
                                Witaj
                                Amelka spi w lozeczku normalnie na pleckach.Tylko tak dziwnie dzis odchylona w pionie usneła
                                A myslicie ze to moga byc zabki czy nie bardzo?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X