Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

    Nigdy nie zaglądałam do sklepów z rzeczami używanymi, jednak często czytając pozytywne opinie o lumpkach w końcu się skusiłam tam zajrzeć, faktycznie można tam czasami coś fajnego znaleźć, ale trzeba też często zaglądać, gdyż sporo osób tam się ubiera.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

      To chyba też kwestia przyzwyczajenia i wychowania przez lata. Jeśli rodzice nie chodzą do "takich" sklepów, to my dzieci (także jako dorosłe osoby) ich po prostu nie znamy i omijamy. Ja po prostu na to nie wpadłam, że mogę pójść do second handu i coś kupić dla dziecka, dopiero później ktoś ze znajomych mi to uświadomił i na forach sporo o tym także zachęcających informacji.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

        Chyba masz rację osobiście jakoś taki dyskomfort czułam aby iść i coś kupić używanego jednak można tam trafić naprawdę fajne rzeczy nie kupuje tam wszystkiego, tzn wszystkich ubrań małej, Ale zdążą się ze jak widzę nowe spodnie za 10-15zł firmowe to je biorę

        Skomentuj


          #19
          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          Chyba masz rację osobiście jakoś taki dyskomfort czułam aby iść i coś kupić używanego jednak można tam trafić naprawdę fajne rzeczy nie kupuje tam wszystkiego, tzn wszystkich ubrań małej, Ale zdążą się ze jak widzę nowe spodnie za 10-15zł firmowe to je biorę
          to ja tez samopoczuciem dyskomfortu w takich sklepach mam i ja nie mam daru do szukania - choc znam osoby, które potrafią wyszukać cudenka - chyba się poprostu z takim darem łowczyni trzeba urodzić

          Skomentuj


            #20
            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

            U mnie w okolicy nie na fajnych 'lupmków' czego bardzo żałuję, albo ja nie umiem szukać w tych co są. Osobiście uważam,że nie ma w tym nic złego, skoro zakładamy używane ciuszki po kimś z rodziny to czemu po innych nie można? Wystarczy dobrze wyprać, odświeżyć. Małe dzieci tak szybko rosną, że nie opłaca się kupować wszystkich nowych ubranek.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              U mnie w okolicy nie na fajnych 'lupmków' czego bardzo żałuję, albo ja nie umiem szukać w tych co są. Osobiście uważam,że nie ma w tym nic złego, skoro zakładamy używane ciuszki po kimś z rodziny to czemu po innych nie można? Wystarczy dobrze wyprać, odświeżyć. Małe dzieci tak szybko rosną, że nie opłaca się kupować wszystkich nowych ubranek.
              ja też nie wiedze nic w tym zlego - oczywiscie pewnych rzeczy dla córki czy siebie bym tam nie kupiła ale jesli ktos ma dar do szukania to czemu nie ja niestety jestem beztalencie w tej kwestii nad czym ubolewam niekiedy bo moje znajome potarfia nam wyhaczyć naprawde super rzeczy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                aaa wózek też kupiłam małej używany od koleżanki, trafiła mi się fajna okazja, ale jeśli będę mieć jeszcze jedno dziecko to też na pewno nowego nie kupię.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                  Mnie przekonały opinie ale również i sama spostrzegłam, ze nasz wózek który sprzedawaliśmy na poczet spacerówki, sprzedaliśmy za połowę ceny a był jak nowy, dlatego teraz przy kolejnym dziecku również rozglądałabym się za używanym.
                  Z ubraniami to jest rożnie, dużo osób z nich korzysta bo jest to wysoka jednak oszczędność za niektóre naprawdę dobre jakościowo rzeczy, zabawek nei kupuje używanych gdyż uważam że nie musi mieć ich aż tyle poza tym kupujemy je tylko na okazje nie na co dzień

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                    Mi zabawki też zdarza się kupić używane, ale wtedy staram się już wybierać te z fisher price bo są bardziej wytrzymała. Kiedyś kupiłam 6 fajnych zabawek za 100 zł,ładnie wymyłam i mała się nimi czasem bawi, pisze czasem bo tak czy inaczej woli telefony, piloty i inne zakazane rzeczy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                      No normalne a to dopiero początek, u nas jeden telefon poszedł na straty, ale teraz jest spokój już tak się nie bawi woli swoje zabawki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                        no mała zaczyna bawić się po troszku swoimi zabawkami, ale jak rozmawiam przez telefon to i tak jest zaraz awantura bo ona też zaraz go chce

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          Mi zabawki też zdarza się kupić używane, ale wtedy staram się już wybierać te z fisher price bo są bardziej wytrzymała. Kiedyś kupiłam 6 fajnych zabawek za 100 zł,ładnie wymyłam i mała się nimi czasem bawi, pisze czasem bo tak czy inaczej woli telefony, piloty i inne zakazane rzeczy
                          Zakazane rzeczy przecież najlepsze Ja już nie mam 11 przycisków w klawiaturze
                          Używane zabawki moje dzieci też dostają oprócz tych nowych też
                          Używane jak są w dobrym stanie to znaczy że są solidne i wytrzymałe więc warto kupić

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                            Ja też nie mam nic przeciwko używanym rzeczom, a czasem w lumpach można takie perełki znaleść że aż duma rozpiera. Ale jeśli chodzi o wózek...chmm jestem na etapie rozglądania i niestety wiem, że często trudno jest kupić używany wózek w dobrym stanie. Często takie wózki mają coś nie tak z kołami, albo potłuczone, gdzieś rozprute, więc używany najlepiej osobiście sobie zobaczyć i dokładnie obejrzeć, bo moim zdaniem lepiej zapłacić połowę więcej ale za coś nowego, niż połowe taniej za rozwalony wózek , który nie wiadomo czy da radę posłużyć jeszcze naszemu dziecku. a co nie którzy te ceny nie wiem skąd biorą- bo życzyć sobie 600 czy 800 złotych za używany kilkuletni wózek, gdzie nowy kosztuje 1300 to już przesada.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                              Ciuszki nie musza być nowe,bo maluchy w przeciwieństwie do Nas dorosłych nie brudzą i nie niszczą tak ciuchów.Oczywiscie coś nowego dla malucha mozna kupić ale jak coś dostaniesz od siostry kuzynki czy koleżanki z pewnością sie przyda Jezeli chodzi o wózek łóżeczko czy butelki ja osobiście wolałam miec nowe

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                                Ja dla pierwszej córki miałam wszystko nowe pierwsza ciąża i wiadomo wówczas szaleje się na zakupach �� teraz druga córcia ta troszkę rzeczy nowych ale dużą część po siostrze i kuzynce, ja w kumpla nie kupuje bo nie umiem tam nic wyszukać ale jak bym miała ten dar poszukiwaczy to chętnie tym tam dziewczynki ubierają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X