Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sanki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sanki

    dzięki Monika - bardzo wyczerpująca odpowiedź
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sanki

      Zdecydowanie najlepsza frajdą dla mojego synka jest jazda na sankach a oprócz tego lubi żucac się w śnieg

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sanki

        Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
        ja dopiero zamierzam kupić

        co polecacie mamy? kupiłyście drewniane czy metalowo-drewniane, z oparciem czy bez, z materacykiem czy bez itd..
        Hej, My tak Monika mamy z metalowymi płozami, z oparciem i jeszcze
        możliwością pchania malca na sankach. Ta rączka dla rodzica jest wyciągana,
        ale ja z niej często korzystam, bo łatwiej mi ja pchać niż ciągnąć
        Twoja malutka ma 8 miesięcy. Moja w zeszłym roku miała rok ale nie miała
        sanek ze śpiworkiem. Ja brałam wtedy jeden kocyk pod pupę a drugim ją
        przykrywałam. Później wpadłam na genialny pomysł i brałam nasz śpiworek od
        spacerówki. My mamy mniej więcej takie:
        http://www.allegro.pl/item874392136_..._spiworek.html
        ale bez śpiworka i to oparcie jakieś ciut niższe, nie aż tak na wysokości
        głowy.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Sanki

          Julek ma identyczne sanki jak pokazała Nusiakowa. Tylko,że nie mamy tego pchacza, ale własnie poszłam sprawdzić, że też mamy miejsce by ten pałąk wsadzić. Sanki synio dostał od dziadków pod choinkę, więc sama nie wybierałam.
          A śpiwór też od wózka wkładam
          No wlasnie i tego zagłówka też nie mamy.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sanki

            My mamy takie:http://www.allegro.pl/item886463874_...ciem_nowe.html
            Zakupione w Biedronce,super nam sie sprawdziły są dość szerokie dlatego można dziecko grubo kocykiem opatulic.
            Mamy też metalowe bez oparcia i mała doskonale sobie na nich radzi.


            Skomentuj


              #21
              Odp: Sanki

              ja w końcu zdecydowałam sie na takie
              http://www.allegro.pl/item886784300_...dawcy_hit.html

              jeszcze nie przyszły ale mam nadzieję, że spełnią nasze oczekiwania, no i śpiworek tez mam teraz do spacerówki więc po co kupować drugi jeśli można ten wykorzystać..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sanki

                Napisane przez wiczka
                Mój syn ma 2,5 roku i sanki to dla niego wielka frajda,woził na nich swoje śnieżne dziwolągi i sam chętnie w nich siadał- jeździliśmy na długie spacery po okolicznych lasach, ale niestety kilka dni temu ktoś nam je ukradł z klatki schodowej a mieszkamy na zamkniętym osiedlu!!! Jestem naprawdę w szoku jak ktoś mógł zabrać dziecku tyle radości!!! Eryk widząc inne dzieci prosi abym poszukała jego saneczek bo jest mu smutno że nie może wozić bałwanków
                szkoda słów, ludzie są okropni...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sanki

                  Witam czytelniczki moja córeczka ma 3 latka i uwielbia śnieg gdy przed domem
                  ulepiłyśmy bałwanka to codziennie chodziła sprawdzić czy jeszcze tam jest
                  czy się po prostu nie roztopił...
                  a co do sanek to lubi jak ją się ciągnie na sankach ale jeszcze bardziej lubi jak
                  ona ciągnie lalkę albo misia Moja córka sama zjeżdża z górek ale oczywiście
                  jak ja stoję na dole

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sanki

                    My mamy takie
                    http://archiwumallegro.pl/na_prezent...852461246.html
                    Kupiliśmy dla syna kilka lat temu, uwielbiał je i nadal używa, ale teraz częściej siada na nich moja 17 miesięczna córcia i całkiem dobrze sobie radzi. A z górki zjeżdżam razem z nią, świetna zabawa.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sanki

                      Moja mała za pierwszym razem krzyczała "jatunku mamuś, jatunku judzie!!! zialaś umle!"
                      ale jak tylko wjechała to chciała znowu


                      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                      ---------------------------------------------------

                      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sanki

                        Moj Synek ma 1 i 4 miesiące i uwielbia jazdę na sankch szczególnie z tato razem zjeżdżają z górki i świetnie się przy tym bawią lubi też jazdę na worku ha obraca się w kułko przy zjeździe z górki a synek aż piszczy z szczęścia

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sanki

                          Witam! Moje dzieci w tym roku pierwszy raz zobaczyli śnieg w takiej ilości. Bardzo się im podobało robienie orłaów na sniegu i zjezdzanie na pupie. Sanki to była frajda na spacery po połudiowe. Bardzo się im podobała polska zima i nie mogą się doczekać następnej zimy, pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sanki

                            Ja juz nie moge sie doczekac kiedy moj roczny synek zobaczy snieg. Jeszcze tylko musze wybrac sanki

                            Skomentuj


                              #29
                              A właśnie a jakie sanki uważacie za dobre, te drewniane czy metalowe?

                              ____________________
                              U nas zakupy robi św. Mikołaj http://www.folleto.pl/corporate-identity Ciebie też zapraszamy!
                              Last edited by Drdorian83; 17-03-2014, 10:04.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sanki

                                u mnie jest zróżnicowana sytuacja niestety, jedno dziecko uwielbia jeździć na sankach drugie strasznie się boi, także próbujemy to pogodzić ;p

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X