Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świąteczne ozdoby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Świąteczne ozdoby

    Bombek z tasiemek nie robiłam, tę metodę tylko przy jajkach wielkanocnych sprawdziłam. Na choince fajnie wyglądają ozdoby robione na szydełku, potem wykrochmalić i coś pięknego

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Świąteczne ozdoby

      W tym roku po raz pierwszy też planuję porobić ozdoby na choinkę z moim synkiem, wcześniej był za mały Macie jakieś pomysły ? Ja z mojego dzieciństwa pamiętam tylko łańcuch z kolorowych kółek z wycinanki hehe

      Skomentuj


        #48
        Odp: Świąteczne ozdoby

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        W tym roku po raz pierwszy też planuję porobić ozdoby na choinkę z moim synkiem, wcześniej był za mały Macie jakieś pomysły ? Ja z mojego dzieciństwa pamiętam tylko łańcuch z kolorowych kółek z wycinanki hehe
        ja z dzieciństwa pamiętam mikołaja z wydmuszek, mama zawsze musiała namęczyć się żeby zrobić wydmuszki a my później robiliśmy mikołaje. A i gwiazdy z kolorowego papieru ale nie pamietam jak sie je robiło

        Skomentuj


          #49
          Odp: Świąteczne ozdoby

          mikołaj z wydmuszek ? no no, nie słyszałam. Wydmuszek używałam zawsze tylko na Wielkanoc Ale pomysł bardzo ciekawy choć dla tego maluszka- myślę o synku- też chyba zbyt delikatne ;p

          Skomentuj


            #50
            Odp: Świąteczne ozdoby

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            mikołaj z wydmuszek ? no no, nie słyszałam. Wydmuszek używałam zawsze tylko na Wielkanoc Ale pomysł bardzo ciekawy choć dla tego maluszka- myślę o synku- też chyba zbyt delikatne ;p
            Może wydmuszka telikatna ale np. plastikowa kulka taka jak są do basenu albo styropianowa też sie sprawdzi. Kiedyś nie było pieniędzy na takie rzeczy i dlatego robiło się z tego co było w domu.
            Na kulkę przyklejamy czapeczkę ( czerwony stożek) oczy wycinamy z kolorowego papieru podobnie jak nos i usta. A brodę robimy z waty i mikołaj gotowy

            Skomentuj


              #51
              Odp: Świąteczne ozdoby

              Ja mam też pomysł na mikołaje z rolek papieru toaletowego, do tego wycinanki klei i będzie zajęcie z dzieckiem. Muszę zacząć zbierać od tego tygodnia

              Skomentuj


                #52
                Odp: Świąteczne ozdoby

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Ja mam też pomysł na mikołaje z rolek papieru toaletowego, do tego wycinanki klei i będzie zajęcie z dzieckiem. Muszę zacząć zbierać od tego tygodnia
                A widzisz ja z rolek to kiedyś widziałam bałwana. Ale do tego potrzebne jest dużo rolek bo sie robi trzy kule z rolek i później skleja jedną do drugiej. Ten bałwan wychodzi duży

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Świąteczne ozdoby

                  Ja uwielbiam świąteczny czas - szkoda, że np. ze względu na pracę i stałą gonitwę jest go tak mało na celebrowanie...
                  Dlatego staram się wprowadzać / przemycać dekoracje jak najwcześniej.
                  Od mikołajek zaczynam wprowadzać dekoracje - aby ze wszystkim zdążyć. Choinka pojawia się jakiś tydzień / dwa przed świętami - abym zdążyła się nią nacieszyć.
                  W tym roku muszę wszystko dokładniej rozplanować, bo za kilka dni pojawi się nam wyczekiwany Maluszek - i to będą nasze pierwsze wspólne Święta.

                  Pewnie nie będę miała tyle czasu, aby robić wiele własnoręcznych dekoracji i będę korzystała ze zgromadzonych zapasów. A wśród nich niezmiennie rządzą: czerwień i złoto.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Świąteczne ozdoby

                    Właśnie niedawno o tym rozmawiałam z mężem że dni tak pędzą że brakuje czasu na wszystko. Też bym chciała żebyśmy w te święta zwolnili i na prawdę by to był czas rodzinny

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Świąteczne ozdoby

                      próbowałam zrobić pewne ozdoby ale coś mi nie wychodzi Ale spróbuję jeszcze raz Jak mi w końcu wyjdzie to się pochwalę Ale to wszystko w internecie wydaje się takie proste a w rzeczywistości jest trudniejsze i potrzeba dużo matriałów aby wyszło naprawdę ładnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Świąteczne ozdoby

                        Ja lubię ozdabiac dom na święta, zaczynam juz na początku grudnia. Nie mogę się doczekać!

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X