Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Julki to bardzo mądre dziewczynki a Kacpry to urocze łobyziaki bardzo fajne imionka też kiedyś moim typem była Julka ale w rodzince już jedna sie pojawiła . Imiona dla naszego dzidziusia ja wybierałam, misiak wiedział że i tak nic nie bądzie miał do gadania
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć dziewczyny
      graza2008 - dzięki za odpowiedz i informacje , Też chcę takie usg !!!
      To będzie niesamowita pamiątka na lata .

      Skomentuj


        A tak i innej beczki - boicie się porodu ? Rodzicie same czy z mężami ??
        Bo z jednej strony bardzo bym chciała Aby mąż był przy mnie w tych wszystkich bolach , a z drugiej strony wolała bym aby nie widział tego wszystkiego ( a jak mi zemdleje ) hI hI hi .Mowi się że jedni panowie mają mocniejszą więż z żoną a inni czują odrazę i nie smak ?? Więc jak to jest na prawdę ??

        Skomentuj


          Jabłonka polecam właśnie to usg ze względu na niesamowitą pamiątke.
          Co do tego z kim bym chciała rodzić to będe rodzić z siostrą to już mam ustalone , boje sie że moje kochanie może sie zrazić po takim doświadczeniu, ale chce aby był za drzwiami i aby zawołali go do przecięcia pępowinki .
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Graza2008
            No ale na siostrę nie pokrzyczysz, (że to jej wina) Hi hi hi .
            A ja jeszcze nie wiem Może moja mama ?? Mąż mowi że nie bardzo by chciał, ale jeżeli już to będzie po mojej steonie ,będzie mnie trzymał za rękę i razem ze mną oddychał .
            Boję sie tego bólu że nie wytrzymam , lub jakich kolwiek kąplikacji , a wtedy nie chcę być sama

            Skomentuj


              Oj widzę że nasze koleżanki inne mamy nie mają czasu pogadać .
              Dziewczyny czym nas więcej tym weselej i większe wsparcie

              Skomentuj


                Jablonka dokładnie chyba mamcie kwietniowe czasu nie mają . No tak na siostre nie pokrzycze ale wsparcie będzie , raczej licze na spokojny szybki i w miare bezbolesny poród wiec siostra wystarczy tylko troche sie boje ze jak zobaczy to wszystko to jej sie dzieci odechce
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  To niech będzie po Twojej stronie - najlepiej poproś o krzesełko dla siostry.Jak usiądzie to nie będzie widziała co tam się dzieje ... Powiedz mi ile złapałaś kilogramkow i czy czujesz już maleństwo ?? Bo ja na razie tylko czuję bulgotanie ,i mam dziwnie śmieszne czkawki .

                  Skomentuj


                    oj niestety chyba jeszcze nie czuje nic , coś tam dziwnego sie dzieje ale czy to jest to to nie wiem a co wagi to skoczyła 3 kg więc chyba normalnie
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      no ja od tygodnia coś czuje, ale nie wiem czy to napewno dziecko, coś jakby trzepotanie lub pukanie, zwłaszcza jak leżę, ale nie wiem czy nie jest to praca jelit ja jestem w 20 tygodniu więc teoretycznie mogę już czuć, a przytyłam 3 kg
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale masz fajniutko Kala ja też bym już chcieła czuć tak wyraznie że to dzidzka sie dobija
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Witam

                          Mam termin na 30.03,więc to już prawie kwiecień to moja druga dzidzia w domku mamy już synka,więc być może teraz dziewczynkapozdrawiam




                          Skomentuj


                            Witam

                            Mam termin na 30.03,więc to juz prawie kwiecieńruchy dzidzi czuję od 17 tygodnia to moja druga ciąża w domku mam synka rok i 2 miesiące przytyłam 2kg.mam nadzieje,że być może teraz córeczkapozdrawiam




                            Skomentuj


                              Witamy Paulinchen23 a masz zamiar sprawdzać co będzie czy czekasz na niespodzianke ?
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Ja jestem w 17tyg. i niestety jeszcze nie czuje ruchów... a lekarz na usg stwierdził ze sie kreci niesamowicie. Do tej pory przytyłam tylko 3 kg. Zaznacze ze do dnia dzisiejszego zdarza mi sie wymiotowac, wogole to ja chyba wszystkie objawy miałam
                                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X