Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Paulinchen no to tak jak ten mój jak by nie wiedział to by nie mówił więc już kup raczej różowe śpioszki i dzięki za uspokojenie ale mimo wszystko mierze ciśnienie dwa razy dziennie
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Dokładnie,jak jest dobry lekarz to się nie pomyli .No chyba ,że nie jest pewien to nie powie.A zresztą przed nami jeszcze usg ,mnie wypada na koniec stycznia,więc myślę,że wtedy to już na 100procent będzie wiadomo
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        madzik no to juz w styczniu na 100000% bedziesz wiedziała
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Wysypka

          Dziewczyny, mam na twarzy wysypkę. Taka podskórna kaszka. Nie jest zaczerwieniona, nie swędzi przynajmniej na razie. Co to może być? Różyczkę miałam jako dziecko, potem jaj miałam naście lat byłam szczepiona... martwię się trochę. Nie zmieniałam kosmetyków i nie jadłam żadnych "nowych" rzeczy...
          Słyszałam ze w ciąży to czasem się zdarza samo z siebie ale nie wiem czy czegoś nie chwyciłam? Czy którejś z Was się to przytrafiło w poprzednich ciążach?
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            a ja mam zapalnie gardła , próbowałam to zwalczyć lekami homeopatycznymi i sposobami domowymi od kilku dni ale nic z tego nie wyszło!!!! i dzisiaj byłam u lekarza i dostałam antybiotyk !!!!!!!!!! świetnie poprostu!!! skonsultowałam to z moim ginekologiem, powiedział że jest bezpieczny ten lek i moge go brać , ale szczęśliwa z tego powodu nie jestem, mam nadzieje że małej nie zaszkodzi!!! no ale oprócz cholernego bólu gardła zaczął sie kaszel , wiec raczej nie mam wyboru, musze brac żeby sie wyleczyć !!!!
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Mi nie w ciąży, ale taka wysypka na twarzy pojawiła mi się po selerze naciowym.

              Piłaś wapno? Mi pomogło, nie wiem jak z wapnem w ciąży...

              Skomentuj


                Ja też jestem przeziębiona. Mój mąż jest chory i się zaraziłam. BYle mnie nie powaliło o łóżka. Zrobię sobie syrop z cebulki(fujjjjjjjj) i będę się leczyć.
                Wczoraj jedna dziewczyna opowiadała mi, że jej siostra miała operacje w ciąży na przepuklinę. Jakoś mi się to w głowie nie mieści, musze jak najszybciej skonsultować się z moim lekarzem bo ta moja przepuklina i serduszko mojego synka nie dają mi spać po nocach.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć dziewczyny, mnie też łapie jakieś przeziebienie oby tylko nie były potrzebne antybiotyki....
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Takie pogody,niestety....Dziewczyny życzę szybkiego powrotu do zdrowia
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Hej mamusie
                      Moje sutki też są wielkie i strasznie mi się to nie podoba...
                      Dziecko kopie coraz mocniej i już nie da się pomylić tego niczym
                      W styczniu idę na badanie połówkowe... Mam nadzieję, że w końcu poznam płeć... Dla dziewczynki mam od dawna pzygotowane imie: Michalina, a dla chłopca to zastanawiam się z mężem nad: Nikodemem, Rafałem, Maciejem, Radkiem, Frankiem... I lista wciąz nie jest zamknięta Dla dziewczynki jest o wiele łatwiej wybrać imie...
                      W pierwszym trymestrze lekarz również zlecił mi badanie na toksoplazmoze. Zawsze lepiej wiedzieć...
                      A co do zgagi... Babcia mi powiedziała, że kiedyś na zgage kobiety piły mleko... I takie chłodne mleko naprawde mi pomaga.
                      Pozdrawiam
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                        Witam ranne ptaszki!!!
                        Ja dopiero po 9.00 wstaje i psa nauczyła wychodzić później
                        Kupie mleko 1,5% i migdały bo dziś jeszcze wszystko ok ale bede próbowała naturalnych sposobów
                        A czy ciśnienia 133/76 134/75 130/71 są prawidłowe
                        Graża to idealne ciśnienie, niczym się nie przejmuj. Wiem , bo jestem chora na nadciśnienie więc mam to wszystko obcykane. Jest idealne.Czasem też takie mam i wtedy jestem szczęsliwa a i mój lekarz się cieszy. Ale to tylko czasem i po lekach
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Widze że u nas to jakaś epidemia przeziębień panuje , trzymajcie sie cieplutko dziewczyny i pamiętajcie o czapce i szaliku
                          Dzięki Yoenne bo tak właśnie myślałam że to ciśnienie to właśnie mi u niej tak skacze, bo zawsze taka podekscytowana jestem
                          Z piątku na sobote przyjechało moje szczęście i już zostanie do połowy stycznia więc sie troszke nacieszy brzucholkiem
                          No a to oznacza że już teraz będe miała bardzo mało czasu i nie będe tu tak często zaglądać , ale jestem taka szczęśliwa
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            No i Ja już też jestem przeziębiona. W domu wszyscy kaszlą, kichają. Mój mąż całą noc się pocił. Śpimy w tym samym pokoju więc jak tu się nie zarazić. Boli mnie gardło. A tu tyle pracy jeszcze mam nadzieje, że nie powali mnie do łóżka na same święta.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                              a ja mam zapalnie gardła , próbowałam to zwalczyć lekami homeopatycznymi i sposobami domowymi od kilku dni ale nic z tego nie wyszło!!!! i dzisiaj byłam u lekarza i dostałam antybiotyk !!!!!!!!!! świetnie poprostu!!! skonsultowałam to z moim ginekologiem, powiedział że jest bezpieczny ten lek i moge go brać , ale szczęśliwa z tego powodu nie jestem, mam nadzieje że małej nie zaszkodzi!!! no ale oprócz cholernego bólu gardła zaczął sie kaszel , wiec raczej nie mam wyboru, musze brac żeby sie wyleczyć !!!!
                              Kala jakie dostałaś antybiotkyki?
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                Kala jakie dostałaś antybiotkyki?
                                dostałam Rovamycyne, ale narazie nic nie pomaga czuje sie fatalnie, gadło mnie tak boli że nie wiem co mam robić, pół nocy nie spałam przez kaszel, który dodatkowo zdarł mi gardło, ja prawie nie mówie, wiec rozmawiałam z lekarzem i jak sie od jutra nie polepszy to anntybiotyk do wymiany!!!! jutro mam jeszcze wizyte u ginekologa , wiec też zapytam co mam robić, naprawde sie martwie !!!
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X