Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Mamy dzieci z 2014 roku
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Mamy dzieci z 2014 roku Poznaj mamy, które urodziły w tym samym terminie co ty!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-09-2013, 16:55
zawodowa zawodowa jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zawodowa.polki.pl

Domyślnie Odp: styczeń 2014

Cytat:
Napisał silver159 Zobacz post
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że mogę dołączyć
Ja mam termin na 6 lutego i nie znalazłam wątku o lutym tak więc postanowiłam dołączyć do Was. Jestem obecnie w 18 tc i jest to moja druga ciąża.
Mam pytanko czy Wy też nie możecie spać w nocy ? ja budzę się np. o 3:30 i nie śpie do 6-7 po czym wstaje o 9. dziś np. obudziłam się o 4 i tak już nie śpie Pozdrawiam
hej lutowe mamusie też mile widziane to, że nie możesz spać to naturalne, większość z nas tak ma. mimo zmęczenia. najgorsze jest to, że lepiej nie będzie. w pierwszej ciąży pod koniec prawie w ogóle nie spałam! póki co sypiam nieźle, ale sny mam dziwne, dużo koszmarów. wszystko hormony!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-09-2013, 16:57
Member

Zobacz mój nowy profil
zawodowa.polki.pl

Cytat:
Napisał dorota200587 Zobacz post
a jeśli chodzi o dolegliwości w drugim trymestrze to najbardziej uciążliwe jest wrażenie ciężkich nóg normalnie wieczorem nie daję rady normalnie chodzić... no i ten płytki oddech też dokucza, bardzo szybko się męczę! ale jak tylko wieczorkiem poczuję te delikatne kopniaki w brzuszku to wszytko znika bo już się nie myśli o uciążliwych dolegliwościach tylko o tym małym Bąbelku, który tak zaczyna szaleć a jak tam u Was z ruchami Dzidzi, kiedy pierwszy raz poczułyście swoje małe skarby???
ja poczułam już w 16 tygodniu, ale to druga ciąża więc szybciej poszło. w pierwszej to było około 18 tygodnia, ale peowna nie jestem.
za chwilkę kończę 5 miesiąc i doczekac się już nie mogę 6! bo potem tak niewiele czasu do końca
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2013, 14:50
silver159 silver159 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
silver159.polki.pl

Ja też jestem w drugiej ciąży i również poczułam ruchy maluszka już w 16 tyg. teraz już coraz częściej bryka i mocniej czuć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2013, 14:51
silver159 silver159 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
silver159.polki.pl

A szukacie już wózka dla dzieciątka? bo ja się nadal zastanawiam czy już chodzić czy nie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2013, 11:17
azjaatka azjaatka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
azjaatka.polki.pl

Witam wszystkie styczniowe mamy!
Dołączę do was jeśli można
Jestem w 26 tygodniu ciąży
Spodziewam się synka któremu dam na imię Dawid
Ruchy poczułam w 16 tyg
Obecnie czuję się dobrze poza skurczami ud które trafiają się czasami i w efekcie trudno się chodzi

Silver 159 ja wózek mam już wybrany od szwagierki akurat teraz tylko czeka na zabranie a ogólnie to mam prawie wszystko został mi tylko przewijak termometr elektroniczny i jakieś tam pierdołki no i rzeczy dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2013, 12:47
Member

Zobacz mój nowy profil
zawodowa.polki.pl

Cytat:
Napisał silver159 Zobacz post
A szukacie już wózka dla dzieciątka? bo ja się nadal zastanawiam czy już chodzić czy nie
ja już kupiłam wózek, używany co prawda, ale mnie to róznicy nie robi, a dziecku tym bardziej. wybralam 4 dmuchane, duże koła, żeby dobrze było brnąć przez sniegi. tego się najbardziej boję, że jak spadnie śnieg albo będzie błoto, to wózek się będzie źle prowadził i utknę na jakimś krzywym chodniku czy cos w tym stylu. zanim wybrałam poczytałam trochę o wózkach http://www.siostraania.pl/artykuly/t...o+w%C3%B3zkach i zdecydowałam się na x-landera, juz przy pierwszym dziecku miałam podobny i był ok, a teraz wzięłam nowszy model
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2013, 14:23
choineczka7 choineczka7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
choineczka7.polki.pl

Hej! dziś właśnie zaczęłam trzeci trymestr... termin mam na 21,01,2014... data wyjątkowa, bo moje imieniny i Dzień babci... obie mają już wnuczków, wiec może tym razem zostaną prawdziwymi Babciami, a nie tylko "żonami Dziadków... "
Pozdrawiam.

Dodam, że to moja pierwsza ciąża "cud", którego nie miało prawa być... A jednak jest.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2013, 17:25
claudia6891 claudia6891 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
claudia6891.polki.pl

Witam Dziewczyny

Jestem nowa na forum. Termin porodu przypada na 4 luty, obecnie jestem w 25 tygodniu ciąży Jest to moja pierwsza dzidzia.
Otóż ciąże jak do tej pory przechodzę bezproblemowo, żadnych porannych wymiotów, zawrotów głowy czy zgagi.
Tak jak poprzedniczki mam jednak problemy ze snem. Budzę się nad ranem i już zasnąć nie mogę.
Pierwsze ruchy dziecka poczułam będąc w 21 tygodniu ciąży.

Wózek zakupiłam już ponad miesiąc temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2013, 13:45
Dedi Dedi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Dedi.polki.pl

hej
Też jestem nowa, mam termin na 07.01.2014 - chętnie poznam dziewczyny, które zostaną mamami w tym samym czasie.
Jak wasze samopoczucie?
U mnie z plusów - sam fakt kopniaków w brzuchu a z minusów - pobolewania w różnych okolicznych częściach ciała, z czego w sumie najbardziej mi dokuczają nogi i uczucie parcia na pęcherz. Też tak macie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2013, 07:57
claudia6891 claudia6891 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
claudia6891.polki.pl

U mnie samopoczucie dobrze Prócz braku snu to bardzo dobrze się czuję Mam łożysko umieszczone na przedniej ścianie, więc kopniaki są słabo wyczuwalne Ale jak to mój lekarz mówi: to dobrze bo mnie skopana będę hehe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania