Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaproszenia na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zaproszenia na chrzest

    Nie zapraszałam aż tak dużo ludzi na Chrzest Więc po prostu po rodzinie chodziliśmy i zapraszaliśmy Rodzina blisko także obyło się bez zaproszeń

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zaproszenia na chrzest

      Ja sporo płaciłam za zaproszenia ślubne, gdzie wszystko miałam wydrukowane, włącznie z nazwiskami gości, więc teraz postawiłam na coś ładnego, ale taniego, i wyszły takie: http://decomariage.pl/Chrzest-Sw/zap...nie-zpch1.html
      Świetne i dla dziewczynki i chłopaka, tylko było sporo wypisywania, bo rozdaliśmy 70 zaproszeń!!!! Ale jeśli robicie małe chrzciny, to bez problemu, no i zdecydowanie taniej, bo za ślubne było 6 zł, a za te 2,40. Poza tym parę osób bardzo doceniło wypisywanie ręczne, twierdzą, że to będzie prawdziwa pamiątka..

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zaproszenia na chrzest

        Ja zaprosiłam gości na chrzest córeczki ustnie. Jak miałam już załatwione wszystko z księdzem to pojechałam do rodzeństwa i ich zaprosiłam,

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zaproszenia na chrzest

          Ja jestem za zaproszeniami własnoręcznie robionymi:-) tym bardziej, jeśli nie zapraszamy duzej liczby gości. Są dużo ładniejsze i myślę, że to lepsza pamiątka dla rodziny i najbliższych. Mi szykują sie chrzciny w sierpniu więc mam jeszcze trochę czasu, więc myślę, że sama je zrobię. Jakby ktoś potrzebował pomocy to chętnie pomogę..:-) a może jest jakaś mama z Warszawy i mogłybyśmy wspólnie je zrobić..a może wogóle zorganizować jakieś warsztaty plastyczne dla mam :-) moze ktoś ma fajne miejsce?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zaproszenia na chrzest

            mi najbardziej podobają się zaproszenia robione ręcznie. sobie zostawiam na pamiatke takie zaproszenia ze slubu tez

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zaproszenia na chrzest

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Ja jestem za zaproszeniami własnoręcznie robionymi:-) tym bardziej, jeśli nie zapraszamy duzej liczby gości. Są dużo ładniejsze i myślę, że to lepsza pamiątka dla rodziny i najbliższych. Mi szykują sie chrzciny w sierpniu więc mam jeszcze trochę czasu, więc myślę, że sama je zrobię. Jakby ktoś potrzebował pomocy to chętnie pomogę..:-) a może jest jakaś mama z Warszawy i mogłybyśmy wspólnie je zrobić..a może wogóle zorganizować jakieś warsztaty plastyczne dla mam :-) moze ktoś ma fajne miejsce?
              Samemu zrobić też fajny sposób ,jeszcze kiedy ma się talent co do tego

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zaproszenia na chrzest

                Ja również jestem tradycjonalistką i szczerze wolałabym dostać zaproszenie na chrzest na papierze niż w postaci magnesu na lodówkę zarówno robione ręcznie, jak i kupione w drogerii(gotowce) są bardzo ładne. Ja miałam gotowce i było naprawdę ładne. Oszczędność pieniędzy również idzie za kupnem zaproszeń papierowych No chyba, że akurat budżet nie ma tutaj żadnego wpływu
                Jeśli chodzi o taki co się zamawia na allegro to jest wygoda większa, bo nie trzeba nic pisać, żadnych danych etc Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zaproszenia na chrzest

                  Haha a my zapraszaliśmy słowie To my w ogóle jesteśmy niekulturalni haha Ale nawet nie myśleliśmy o zaproszeniach - rodziców i rodzieństwo to można słownie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zaproszenia na chrzest

                    My zapraszaliśmy na chrzest słownie jedynie, ale spotkałam się też z zaproszeniami takimi klasycznymi papierowymi. Są teraz różne pomysły na zaproszenia, czemu nie może warto z nich skorzytać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zaproszenia na chrzest

                      My też jedynie słownie zapraszaliśmy. Zastanawiam się, do tych, którzy mieli inne metody: komu wręcza się zaproszenie? Czy rodzicom chrzestnym też czy oni są raczej z obowiązku?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zaproszenia na chrzest

                        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                        My też jedynie słownie zapraszaliśmy. Zastanawiam się, do tych, którzy mieli inne metody: komu wręcza się zaproszenie? Czy rodzicom chrzestnym też czy oni są raczej z obowiązku?
                        ja robiłam zaproszenia z zdjęciem Małej - fajnie to wyszło a dodatkowo stanowi pewnego rodzaju pamiątek dla mnie i dla obdarowanych, wręczałam rodzeństwu, dziadkom i chrzestnym zaproszenia, ja bycie chrzesną nie traktuje jako obowiązku tylko ogromny zaszczyt -mam jedną chrześnicę i traktuje ją jak córcie drugą

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zaproszenia na chrzest

                          Napisane przez jancia333 Pokaż wiadomość
                          My zapraszaliśmy na chrzest słownie jedynie, ale spotkałam się też z zaproszeniami takimi klasycznymi papierowymi. Są teraz różne pomysły na zaproszenia, czemu nie może warto z nich skorzytać
                          Ja równiez słownie zapraszałam bez zbędnych zaproszeń.




                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zaproszenia na chrzest

                            My wszystkich gości zapraszaliśmy "na gębę" Przy okazji spotkania rodzinnego lub telefonicznie. Uważam, że wydawanie kasy na zaproszenia na chrzest to już jest przesada.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zaproszenia na chrzest

                              Ja zaroszenia robiłam sama. Czasami lubię sobie podłubać przy kartkach. ie było ich dużo, bo tylko siedem, wiec mogłam poszaleć i trochę przy nich posiedzieć. Ogólnie to zdecydowaliśmy, że miło będzie jak rozdamy zaproszenia.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zaproszenia na chrzest

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja robiłam zaproszenia z zdjęciem Małej - fajnie to wyszło a dodatkowo stanowi pewnego rodzaju pamiątek dla mnie i dla obdarowanych, wręczałam rodzeństwu, dziadkom i chrzestnym zaproszenia, ja bycie chrzesną nie traktuje jako obowiązku tylko ogromny zaszczyt -mam jedną chrześnicę i traktuje ją jak córcie drugą
                                Też zastanawiam się nad kupnem zaproszeń na chrzest ze zdjęciem dziecka. Planujemy chrzest na maja roczek dziecka jednocześnie, ale chyba zaproszenie ze zdjeciem to tak jak koleżanka wcześniej uważam, że to fajna pamiątka jest po latach dla obdarowanych. Ale też czasem zdarzało mi się, że zaproszeń na chrzest nie było tylko słownie zapraszali rodzice. Więc w simie to do wyboru jak kto woli i w jakiej formie zapraszać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X