Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą? Ja lubię czasem tam pobuszować. Wiadomo, że mało jest takich fajnych sklepów, gdzie są same fajne rzeczy. Ale z tego co widzę, to sporo jest też ubranek dla dzieci. Czasem są naprawdę śliczne
  •    
       

    #2
    Mi się zdarza. Często udaje mi się kupić coś fajnego dla dziecka, nawet i nowe rzeczy się trafiają. a ile kasy zostaje dzięki temu w portfelu!

    Skomentuj


      #3
      Ja kupiłam sobie kilka fajnych ciuszków na lato. Wszystko prawie nowe, bo wiadomo, że szmat to kupować nie będę. Mam super sukienkę na ramiączka w takie delikatne kwiaty. Strasznie ją lubię. Chodziłabym w niej na okrągło, ale już chyba nie dam rady przez tą pogodę

      Skomentuj


        #4
        Ja dość często kupuję mojemu synkowi w takich slepach, czasem można znależć fajne ubranka z bohaterami z bajek, bobem budowniczym itp., firmowe w slepie kosztuje ok 100zł, a jak są w dobrym stanie to czemu nie kupić, czasem kupuję tez na allegro.

        Skomentuj


          #5
          Jasne, że warto zaglądać do takich sklepów. Ale jak są wyprzedaże w sklepach, to też warto korzystać. Niektóre przeceny są naprawdę OK!

          Skomentuj


            #6
            ja nie korzystam...boję się że przyniosą do domu jakąś chorobę

            Skomentuj


              #7

              Cześć dziewczyny mi zdarza się kupować rzeczy używane są o wiele tańsze niż w sklepie a często trafiam na nowe poza tym mam swoje sprawdzone miejsca w których zawsze znajdę coś fajnego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                właśnie, bo najważniejsze to mieć dobre miejsca, w których zawsze coś wyszperasz i nie stracisz czasu!

                Skomentuj


                  #9
                  Ja nie robię tam zakupów. Nie mam czasu ani szczęścia by wyszukać coś w moim stylu.
                  Ale znam osoby które nie potrafią przejść obok szmateksu i nie wstąpić. Czasami naprawdę można znaleźć naprawdę coś świetnego znanych firm. Ja na allegro też kupuję nowe ciuszki dla mojego Mateuszka. Nie ubrałabym synka w przechodzone ciuchy.
                  Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                  Dziękuję

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja byłam pare razy, ale nic nie kupiłam, jakoś nie potrafie się przełamać i kupić dziecku rzecz po kimś, wole nowe. Kupujemy mu w smyku, ponieważ są fajne ciuszki i naprawde nie drogie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      W Stanach można kupić odzież taniej niż w Polsce w ciucholandach!

                      W Stanach można kupić odzież taniej niż w Polsce w ciucholandach!
                      Sprawdź listę sklepów z odzieżą w USA na Kupigo.com
                      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:47. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Mi zdarza się coś kupić, ale najczęściej bez planów. Czyli całkiem przypadkiem wchodzę do takiego sklepu i bez specjalnego ciśnienia pogrzebię chwilę. Jak coś się trafia, to kupuję.

                        Myślę, że fajnie że są też i takie sklepy, w końcu czasami widać ile ludzi tam buszuje!

                        Skomentuj


                          #13
                          Kupiłam może 3 razy, ciężko trafić mi na coś ładnego a i cenią się czasem, dlatego kupuję na allegro, taniej i super ciuszki się trafiają. Sama też sprzedaję na allegro.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja uwielbiam zakupy w szmateksach. Mam kilka ulubionych , zawsze znajde cos fajnego dla siebie lub dzieci.

                            Skomentuj


                              #15
                              odzież

                              Ja mam 2 swoje lumpiki,gdzie można kupic tanio i ładne rzeczy.Mało tego jestem stała klijentka i dostaje jeszcze rabat a i do domu zmierzyc mogę wziąść
                              mama trzech synków(7,8 10lat)10latek grzeczny inaczej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X