Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sport to zdrowie

    Sport to zdrowie .. sport to zmęczenie, ale pozytywne zmęczenie.. to endorfiny, które dają poczucie szczęścia w codziennym życiu, ale sport to także bolące stawy ..

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sport to zdrowie

      Zdecydowanie się zgadzam, ale bez wspomagania trudno schudnąć. Po prostu wiem ile walczyłam o swoje, zanim schudłam na foreverslim. To ciągnęło się wieczność, ale ostatecznie straciłam całą nadwagę. To była kuracja z tabletkami -żałuję tylko tego, że przez lata sama się na nie, nie zdecydowałam ;/

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sport to zdrowie

        Co prawda to prawda. Nie ma opcji by schudnąć bez odpowiedniej diety i sportu. Ja np chodzę na squasha. Kupiłam [zjadamy reklamy] i chodzę na kort kilka razy w tygodniu. No i oczywiście stosuje dietę.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 18:24.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sport to zdrowie

          Na ładny brzuszek i biodra przede wszystkim hula hop :P Niepozorne ćwiczenia, ale potrafią zdziałać cuda. Moja mama, będąc ze mną w ciąży, dość przytyła. Wróciła do swojej idealnej sylwetki właśnie dzięki hula hop. I do tej pory trzyma formę, pół godziny dziennie, i nie trzeba się martwić o utratę kobiecych kształtów

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sport to zdrowie

            Na pewno pływanie jest polecane. Nie obciąża kręgosłupa i można spokojnie pływać po cesarce. Jedyny minus, że nie możemy pływać w domu. Po za tym może rower, ale to raczej jak będzie ciepło.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sport to zdrowie

              Ja robię na rowerze po 20-70 km i chopdze na intensywny aerobik i taeboo 3-5 razy w tygodniu. Poza tym dużo spaceruje i ćwiczę w domu codziennie. Najczęsciej przynajmniej wieczorem, ale zdarza się też rano czy też do południa jak jest czas.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sport to zdrowie

                Chciałabym wrócić do sportu i zacząć ćwiczyć. Zastanawiając się od czego zacząć stwierdziłam, że najlepiej będzie jak zaczne od jazdy na rowerze, bo bardzo ją lubie. Niestety od dawna tego nie robiłam, bo nie mam roweru i chciałabym go kupić. Jaki z tych rowerów https://www.sklep.eurorower.pl/ możecie polecić dla początkującego?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sport to zdrowie

                  Ja właśnie najbardziej lubię chodzić i dlatego tak uwielbiam góry, bo taki wysiłek chyba można do sportu zaliczyć, nie. Poza tym jak nie ma gór, to jeżdżę na rowerze. I to też poprawia moją kondycję, ale też samopoczucie.


                  ---
                  opinie mateusz grzesiak

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sport to zdrowie

                    Ja już nie mogę doczekać się wiosny kiedy znowu zaczniemy jeżdzić na rowerze i chodzić na dłuższe spacery razem z dziećmi . Albo jeszcze grać w piłkę nożną co lubi bardzo córka bardziej niż synek

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sport to zdrowie

                      Biegać nie lubię, ale za to taniec, zumba czy fitness to super sprawa i świetnie działają na sylwetkę minusem jest tylko to, że na takie zajęcia trzeba mieć kasę, bo ciężko tańczyć czy skakać w ciasnym mieszkaniu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sport to zdrowie

                        Też nie przepadam za bieganiem. Teraz chodzę głównie na basen, na nic więcj nie mam sił i ochoty.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sport to zdrowie

                          Ostatnio zaczełam biegać-zimą świetna opcja

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sport to zdrowie

                            Też nie lubię biegania, zwłaszcza zimą brrr. Zdecydowanie wolę jazdę na rowerze. Ostatnio przeglądam sobie rowery Author http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286,e,7/ , które bardziej się nadają do fitnessu niż mój stary model
                            Niepoprawna romantyczka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sport to zdrowie

                              Och ja też za bieganiem zbytnio nie jestem chociaż bardzo bym chciała ale rower to już bardziej Dzieci mają i wspólne wyprawy rowerowe to też sportowe wyczyny albo zamiast biegania to długie spacery

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sport to zdrowie

                                Większość ludzi wie dokładnie, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna i ćwiczenia na świeżym powietrzu przyczyniają się do poprawy kondycji i wydolności organizmu. Systematyczne, ale niemęczące ćwiczenia fizyczne chronią serce, zapobiegają otyłości, budują tężyznę i poprawiają samopoczucie.
                                przychodnia Londyn

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X