Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    ja gorąco polecam salon kosmetyczny Oasis z Krakowa. Sama chodzę tam na zabiegi kosmetyczne na twarz xxxxxxxxxx i jestem bardzo zadowolona!
    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:57. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Zdecydowanie polecam masaż! Odmłodzi i ujędrni skórę, a przede wszystkim pozwoli się zrelaksować osobiście chodzę w Gdańsku tutaj - xxxxxxxxxxxxxx Macie inne sprawdzone miejsca?
      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:57. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Ja jestem zdania, że jeżeli kobieta chce sobie poprawić coś, co jej przeszkadza, albo uważa za nie takie, jak być powinno i mam na to pieniądze, to dlaczego by miała tego nie zrobić. To jej sprawa. Jeśli ma się dzięki temu poczuć lepiej, to niech robi.

        Skomentuj


          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Tak, raz na jakiś czas chętnie korzystam z zabiegów u kosmetyczki

          Skomentuj


            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            ja polecam przejść się do kliniki na zabiegi medycyny estetycznej. Od siebie mogę polecić ursynow-ame.pl. Sama korzystam z ich oferty więc polecam!

            Skomentuj


              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Moim zdaniem każda z nas powinna czuć się w swoim ciele dobrze. Nie popieram jakiś poważnych zabiegów jak powiększanie sobie ust do gigantycznych i nienaturalnych rozmiarów, ale zabiegi, które mogą wpłynąć pozytywnie na naszą samoocenę uważam, że są potrzebne. Kiedyś skorzystałam z zabiegu xxxxx mezoterapia, bo jako nastolatka miałam problem z cerą i wpłynął bardzo korzystnie. Poprawiła się jej jędrność i nabrała blasku. Polecam jeśli ktoś chce poprawić kondycję swojej skóry
              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:55. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Cześć, nie polecam zabiegów laserowej depilacji - są bolesne. Ostatnio zaczęłam korzystać z we Wrocławiu. Super efekty i praktycznie są bezbolesne. Polecam panią Paulinę Rychlewską
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:55. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Ja ze swojej strony polecam mezoterapię. Na moją cerę działa super, efekty są genialne! Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, ale podczas kwarantanny kupiłam to urządzenie xxxxxx do domowego użytku i jestem równie zadowolona.
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 23:55. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X