Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    U mnie było jakieś 10 m-cy intensywnych starań. W porównaniu z Waszymi wypowiedziami to dosyć długo ale za to mam co wspominać

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ok. 1 miesiąca, ale takie staranie to wiele przyjemności
      Last edited by justyna.sanko; 29-09-2008, 09:17.

      Skomentuj


        #18
        U nas 31 nieudanych cykli....
        ale udalo sie jestem w 7tyg
        okazalo sie mniejwiecej rok temu ze mam niedoczynnosc tarczycy...
        i dopiero uregulowanie jej pomoglo...
        pozdrawiam Wszystkie starajace sie i zycze dwoch kresek na testach

        Skomentuj


          #19
          Nam zeszło 3 miesiące ale to była fajna zabawa
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            10dni obliczylam ze przez te 10dni mam dni plodne to znaczy malo plodne wiecej plodne i jajaeczkowanie wiec chcialam zlapac wszsytkie wiec jak pacierz przez 10dni rano i wieczorem i za mies juz mialam dwie kreseczki
            Wikunia 04.08.2008r

            Skomentuj


              #21
              Za pierwszym razem zaszłam w ciążę przy pierwszej próbie, a za drugim po miesiącu.

              Skomentuj


                #22
                A ja z pierwszym maluszkiem zaszłam w zasadzie bez żadnych większych starań, natomiast teraz staramy się o 2 dzidziusia już 1,5 roku( i jak tak czytam na forum, to może rzeczywiście powinnam brać tabletki anty żeby po odstawieniu ich zajść w ciąże? ale nic okaże się 3 listopada bo idę na wizytę do p. Ginekolog, zobaczymy co mi ona powie..)Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane Mamusie i te które się o te fasolki starają;* Miłego dnia!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  u nas ciężko określić ramy czasowe nie mówiliśmy sobie "od dziś staramy się o dziecko" tak jakoś samo wyszło

                  Skomentuj


                    #24
                    U mnie udało się z pierwszym razem - "Złoty strzał"
                    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                    Skomentuj


                      #25
                      U nas troche czasu trzeba bylo popracowac bo az 9 miesięcy,ale za to bylo fajnie haha,ciekawa jestem jak pojdzie przy drugim dzidziusiu,ale to dopiero za rok.pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja przy pierwszym dziecku zaszłam w ciąże po miesiącu natomiast przy drugim staramy się już prawie 2 lata będzie w lutym.. takze wcale nie jest tak różowo;( martwi mnie to i dlatego w środę idę na USG zobaczymy czego się dowiem, Jakby co to napiszę, czego się nowego dowiedziałam.. a póki co biorę już 2 tydzień kwas foliowy:0
                        Buziaki;*

                        Skomentuj


                          #27
                          U nas była wpadka zaraz po odstawieniu pigułek, ciąży mnogiej nie było. A co będzie przy drugim, zobaczymy bo słyszę i widzę że jak się planuje to często nie wychodzi.

                          Skomentuj


                            #28
                            Za pierwszym razem :P Tak to było: "Dziś owulacja - no to próbujemy"

                            Skomentuj


                              #29
                              Witam, u nas udało się w pierwszym miesiącu starań. teraz zaczynamy starania po raz drugi... to znaczy jestem w trakcie dni płodnych pierwszego cyklu starań. zobaczymy co z tego wyjdzie

                              Skomentuj


                                #30
                                9 miesiecy staralismy sie o dzidzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X