Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie fryzury preferujecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie fryzury preferujecie

    No mnie kusi i to bardzo, ale fryzjerka mi mówi, ze to może być dla mnie psychiczny szok, bo odkąd mnie pamięta, mam długie, geste włosiska z grzywką a tu nagle taka zmiana i się trochę boimy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie fryzury preferujecie

      Na boba lub półdługie , ścieniowane
      www.drumstore.pl

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie fryzury preferujecie

        podobają mi się krótkie fryzurki ale ja sama mam długie włosy które zazwyczaj sa spięte tak po prostu mi wygodniej

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie fryzury preferujecie

          Próbowałam się nauczyć robić warkocz pleciony tak od góry ale nie wychodzi mi to :/ Zazwyczaj albo rozpuszczone włosy albo klamerką lub gumką wiążę

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie fryzury preferujecie

            Ja robie do góry kita i zwiazuje go w koka. To mam taki na czubku głowy róg haha. Ale najwygodniej, włosy nie przeszkadzją. Ale na lato musze coś już z nimi zrobić.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie fryzury preferujecie

              Ja najlepiej się czuję w "artystycznym nieładzie", czyli niedopracowanym koczku na czubku głowy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                hehe to tak jak i ja Grunt by nie był idealny Widac od razu że to matka zaganiana

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie fryzury preferujecie

                  Marzena - też na lato zamierzam coś zrobić teraz póki co raz w koka ,raz rozpuszczone a jak mnie naleci to warkocz mam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie fryzury preferujecie

                    Ja nie lubię zbyt wymyślnych fryzur. Najczęściej chodzę w rozpuszczonych włosach, czasem wiążę włosy w kucyk lub luźny koczek, bo moje włosy nie należą do łatwych do ułożenia. Nie kręcą się na wałki czy lokówkę, są też za ciężkie, żeby można je było upinać. Jedyne codziennie je prostuję, bo jednak wtedy zdecydowanie lepiej wyglądają. Poza tym prostowanie włosów prostownicą nie wymaga ode mnie za dużego wysiłku ani nie jest czasochłonne. Kiedyś, gdy miałam jeszcze starą prostownicę, która bardzo długo się nagrzewała, to musiałam na to trochę czasu poświęcić, ale odkąd mam nowy model Philips, który rozgrzewa się w niecałą minutę, szykuję się do wyjścia dosłownie kilka minut

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie fryzury preferujecie

                      Przy wielkim uwielbieniu mego dziecka to ciągnięcia włosów- dziadek nauczył i teraz córcia z uwielbieniem ciągnie- to tylko kucyki niestety i koczki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie fryzury preferujecie

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Przy wielkim uwielbieniu mego dziecka to ciągnięcia włosów- dziadek nauczył i teraz córcia z uwielbieniem ciągnie- to tylko kucyki niestety i koczki.
                        to moja Zosia naszczescie nie ma tego typu upodoban - ja swojego czasu duzo chodzilam w rozpuszczony, teraz od kad sie pojawila Zosia wygodnie mi w zwiazanych w kucyk - jednym slowem spiete musza byc bo mi przeszkadzaja

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie fryzury preferujecie

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          to moja Zosia naszczescie nie ma tego typu upodoban - ja swojego czasu duzo chodzilam w rozpuszczony, teraz od kad sie pojawila Zosia wygodnie mi w zwiazanych w kucyk - jednym slowem spiete musza byc bo mi przeszkadzaja
                          Fakt w związanych wygodniej- ale ile mozna Troche się mi znudziła już ta kucykowa fryzura Fajnie byłoby czasem rozpuścić włosy... Zosia widzę grzeczna

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie fryzury preferujecie

                            Ja też przed porodem miałam głównie rozpuszczone a teraz wiecznie wiążę w kucyk bo mój gad mi ich nie oszczędza a i tak zostało mi ich malutko po ciąży

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie fryzury preferujecie

                              ja mialam z nimi problem w 3 miesiace po porodzie ale jakos udalo sie je doprowadzic do ladu i skladu, na szczescie a raczej na moje nie szczescie nic nie ubylo ich pod wzgledem gestosci

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                                Ja jakieś 2 lata temu ścięłam włosy na krótko ale już mi się znudziły i zaczęłam zapuszczać a raczej mąż mnie do tego namówił.
                                Od pewnego jakiegoś miesiąca zauważyłam ze włosy zaczęły mi wychodzić, ale akurat u mnie to dobrze bo mam ich tyle że jak trochę na lato zgubię to będzie mi tylko chłodniej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X