Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadwaga U Niemowlaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nadwaga U Niemowlaka?

    Mój Synek Urodził Się Z Wagą 3950,58cm.na Miesiąc Ważył 6kg.obecnie Ma 10 Tygodni I Podwoił Już Wagę Urodzeniowa.dodam,że Mocz I Morfologia Wyszła Dobrze,poziom Cukru Też.cały Czas Karmię Tez Synka Tylko Piersia.czy To Normalne?
  •    
       

    #2
    Hmm..ja na Twoim miejscu wybrałabym się do pediatry by wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Ciężko mi powiedzieć czy to normalne. Najlepiej odpowie Ci lekarz

    Skomentuj


      #3
      moja coreczka wazyla 3,850 i tez bardzo szybko przybierala na wadze.karmiona piersia a wszystkie wyniki tez byly ok.dodam ze ona straszny glodomorek byla.martwilo mnie to ale za kazdym razem lekarz mi powtarzal ze skoro karmiona piersia to nie ma sie czym przejmowac i ze jak zacznie chodzic to zeszczupleje szybko.tak tez sie stalo,glowa do gory wiec
      shannon

      Skomentuj


        #4
        Witaj. Myślę że narazie niemasz się co martwić.Moja córeczka urodziła sie z wagą 3900, jak miala 6 tygodni wazyła 7 kg, miała 3 miesiące 8,5. Karmiłam małą tylko piersią i pediatra powiedziała że dziecka karmionego piersią nie można przekarmić i nie trzeba odchudzać. Jak mała miała 8 miesięcy a ważyła wtedy 12 kg,inny lekarz skierował ją na badania:morfologia, cukier, hormony tarczycy, oczywiście wszystkie były prawidłowe. Odkąd zaczeła chodzić tak jakby wyrosła z tych kilogramów, teraz ma 2 lata i 2 m i wazy 15 kg, przy wzroście 90cm czyli w miarę prawidłowo.Także nie masz co się martwić na zapas i karm jak najdłużej piersią, bo prawdopodobnie dzieci karmione piersią wyrastają z otyłości a butelkowe mają gorzej. Pozdrawiam.


        Skomentuj


          #5
          Dziekuję!bardzo podniosłyście mnie na duchu!Już się nie będę tak przejmowała wagą mojego maluszka)Pozdrawiam!

          Skomentuj


            #6
            Moj synek tez wazyl 4 kg jak sie urodzil i bardzo intensywnie rosl i przybieral przez pierwsze miesiace. Lekarz zakazal poic go slodkimi napojami i dawac deserkow i kaszek dosladzanych. Poza tym karmilam go normalnie -od 7 mies bo przez 6 mies tylko piers.
            Teraz ma 11 mies, duzo sie rusza i juz nie przybiera tak intensywnie chociaz na moje oko je naprawde duzo.
            Takze w ogole sie nie przejmuj. Dzieciom karmionym piersia zadko grozi nadwaga.

            Skomentuj


              #7
              Niech wcina na zdrowie. Nie ma górnej granicy normy przyrostów masy ciała dla dziecka karmionego piersią. Może i 3 kg w miesiąc zrobić i też jest ok. Mleko mamy zupełnie inaczej się przyswaja i odkłada niż krowie/modyfikowane. Jak zacznie raczkować, a potem chodzić to wszystko się pięknie spali. Traktuj karmienie piersią jak przedłużenie odżywiania dziecka w łonie matki. Zaufaj dziecku - to ono wie najlepiej ile i kiedy potrzebuje zjeść.
              Badaj niższe sfery ziemi, udoskonalaj je, a znajdziesz UKRYTY KAMIEŃ...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nadwaga U Niemowlaka?

                I co zrobić w takim przypadku? U dorosłego można zastosować się do tych porad- www.drzdrowko.pl a u dziecka?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X