Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"za - Szybka" Tabletka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    "za - Szybka" Tabletka...

    Witam mamuski...mam nadzieje ze ktoras mi z was pomoze ..,.otóż...
    Jak to jest jak biore tabletki anty i opakowanie mam zaczynac od śRODY a jakos tak sie stalo ze nieumyslnie zaczelam od wtorku tzn caly czas bralam od srody a 5 opakowanie cos mi sie pomylilo i zaczelam od wtorku i dzis jest sroda a ja wzeilam tabletke za "wtorek" to nic sie nie dzieje nie bedzie jakis zaburzen w dzialaniu? i jak teraz zaczac kolejne ? od wtorku czy tak jak do tej pory od srody...? i jak bedzie teraz z okresem? przesunie sie tez o jeden dzien czy zostanie tak jak bylo???? JAK COS WIECIE NA TEN TEMAT TO PORADZCIE COS...dziekuje z gory

    P.S jak cos to moje gg 10992526
  •    
       

    #2
    Z tego co wiem to nic nie szkodzi. Teraz dostaniesz okres o jeden dzień wcześniej. W kolejnym opakowaniu musisz jeden dzień zrobić bez tabletki i bez współżycia 2-3 dni tak aby wrócić na prawidłowe tory
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      nic sie nie stanie,ja nie raz sie pomylilam, zreszta kazda tabletka ma ten sam sklad i dzialanie, NIE MARTW SIE; BEDZIE O.k

      Skomentuj


        #4
        julcia3101 nie kazda tabletka ma taki sam sklad - zalezy jakie tabsy sie bierze.
        Nikola ja nie raz sie tak pomylilam ale nie kombinowalam jak animalia1 po prostu okres mialam dzien wczesniej i kazde kolejne opakowanie zaczynalam od wtorku zamiast srody.Cykl będzie o 1 dzień krótszy niż zazwyczaj, ale nie wpłynie to na działanie antykoncepcyjne preparatu. Po 7-dniowej przerwie (bez przyjmowania preparatu), następne opakowanie należy rozpocząć 1 dzień wcześniej niż zazwyczaj.

        Skomentuj


          #5
          Goplana dobrze gada raczej pisze hehe

          Skomentuj

                 
          Working...
          X