Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oliatum Soft

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oliatum Soft

    Co myślicie na temat bezzapachowej emylsji do kąpieli Oliatum Soft dla maluszków? Nie uczulił waszych dzieci?
  •    
       

    #2
    Odp: Oliatum Soft

    Oliatum jest oki, mojego małego nie uczulała ta emulsja - mieliśmy próbki, ale ostatecznie zdecydowaliśmy sie na inny emolient - firmy A-Derma.

    Tu masz wiecej opinii na temat tego typu kosmetykach
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...hlight=oilatum

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oliatum Soft

      My stosowaliśmy. Był super. Wszelkie problemy ze skórką po kąpieli w Oilatum się skończyły. Polecam



      Skomentuj


        #4
        Odp: Oliatum Soft

        My też stosowaliśmy Oilatum, zalecił nam to pediatra, bo mała przez pierwszy miesiąc po narodzinach miała strasznie suchą skórę, która bardzo się łuszczyła. Po Oilatum problem szybko zniknął, tak więc mogę z czystym sumieniem polecić. Nie wywołał żadnego uczulenia, a przecież skóra noworodka jest szalenie delikatna i łatwo jej zaszkodzić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oliatum Soft

          próbowałam tych wszystkich wynalazków, jednak na dłuższą metę cena mnie przerosła... równie dobrze sprawdził się płyn do kąpieli z oliwką z cleanic, bardzo fajnie nawilżał skórę, juz niczym nie musiałam smarować, nie uczulał

          Skomentuj


            #6
            Odp: Oliatum Soft

            Używam płynu do kąpieli OILATUM SOFT jestem z niego bardzo zadowolona. Po nim skóra jest mięciutka i nie muszę jej już niczym natłuszczać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oliatum Soft

              oliatum stosowałam gdy synek miał wysypke tuż po porodzie i pomogło mu, córeczce też kupiłam do szpitala aby zapobiec powtórnej sytuacji jaką miałam z pierwszego porodu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oliatum Soft

                Nie miałam okazji próbować tych kosmetyków... U nas numerem jeden od pierwszych dni było mydełko Bambino! Potem doszedł jeszcze szampon i oliwka tej firmy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oliatum Soft

                  Oliatum to znana firma o dobrych kosmetykach bezpiecznych dla dziecka i dobrze oddziaŁujacych na skÓre. NawilŻajĄ i chroniĄ

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X