Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co z tym brzuchem??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co z tym brzuchem??

    dziewczyny mam pytanie.cztery mies temu mialam cesarke i teraz blizna zostala czasem pobolewa przy dotyku ale bardziej mnie martwi ze od pepka jakies 4cm w dol na calej szerokosci w dotyku brzuch czuje taki zcierpniety i mrowiejacyczy to tak ma byc??
    Wikunia 04.08.2008r
  •    
       

    #2
    Jak bylam u lekarza dwa mies temu to powiedzial ze tak moze pobolewac do roku czasu! ale mnie ni boli tylko jest taki dretwy i scierpniety w dotyku ide 23grudnia na usg chyba sie zalamie jak znow beda musilei mnie kroic
    Wikunia 04.08.2008r

    Skomentuj


      #3
      Spokojnie,ja mialam cesarke prawie 8 miesiecy temu i dopiero od niedawna nie mam tego dziwnego nieprzyjemnego uczucia kiedy dotykam blizny i jej okolic.U kazdego to jest sprawa indywidualna,pamietaj ze blizne masz nie tylko na brzuchu ale tez w srodku wiec troche to potrwa zanim wszystko "zmieknie",tak tlumaczyla mi polozna i to sie zgadza.Z czasem bedziesz tez widzala jak z dnia na dzien blizna jasnieje i bedzie coraz mniej widoczna.Nie martw sie na pewno wszystko jest w porzadku,pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        dotka238dziekuje ci bardzo uspokoilas mnie czyli ty tez tak do niedawna mialas takie glupie uczucie zcierpnietego brzucha tak?? jezu ale mi ulzylo bo juz sie balam ze jakies zrosty mi sie zrobily albo cos uf
        Wikunia 04.08.2008r

        Skomentuj


          #5
          To przechodzi,na pewno nie bedzie konieczna kolejna operacjaMialam fajna polozna ktora umiala wymasowac brzuch tak ze sie wszystko ladnie goilo.Nie wiem czy karmisz piersia,jesli tak to dobrze bo macica szybciej sie obkurcza.Zobaczysz za jakis czas ze wszystko bedzie dobrze.

          Skomentuj


            #6
            nie karmie piersia ale powiedz czy tez mialas takie uczucie zcierpnietego brzucha?
            Wikunia 04.08.2008r

            Skomentuj


              #7
              Tak,wiem o czym mowisz,to troche tak jakby w tym miejsu bylo martwe cialo.Czasami mozesz tez miec uczucie sciagania i mrowienia.Dziwne to takie i nieprzyjemne chociaz nie boli specjalnie.Dopoki nie masz napecznialego twardego brzucha, nic nie krwawi i nie ma jakiejs wysypki jest ok.W srodku masz tez przecieta macice na ktorej sa szwy,4 miesiace to jeszcze wczesnie.Postaraj sie nie nosic ciezkich rzeczy i jesli to cie uspokoi idz jeszcze do lekarza.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Bylam u lekarza i mowil ze moze pobolewac ale jakos mnie to nie uspokoilo jest tak jak mowisz tak jakby ta czesc wokol blizny i troche brzucha byla martwa w dotyku zcierpniete i mrowiejace to dziekuje ci bardzo za opinie i wsparcie.poza tym glupim uczuciem nic sie nie dzieje a nie dzwigam od poczatku postanowilam ze conamniej pol roku nie bede dzwigac.jeszcze raz dziekuje uspokoilas mnie pozdrawiam
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj

                       
                Working...
                X