Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble dla noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Meble dla noworodka

    Tapczanik dla malucha to słaby pomysł, chociaż... Ewentualnie takie normalne łóżeczko dziecięce, które z czasem można poprzez usunięcie szczebelków zamienić na klasyczny tapczanik. Nasza córka na tapczanie zaczęła spać dopiero kiedy poszła do przedszkola, nie bardzo chciała się ruszyć ze swojego łóżeczka. Zdecydowaliśmy się, a raczej ona zasugerowała o takie:



    Pokój ma w podobnej kolorystyce, więc przystaliśmy. Może i trochę jest za mała na własne decyzje, ale chcieliśmy po prostu, żeby to ona wybrała.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Meble dla noworodka

      Obejrzałam zdjęcia - bardzo ładna kanapka. A co z materiałem? To się nie niszczy jakoś szybko od spania? Bo jak rozumiem na dzień pościel jest zdejmowana, czy tak?
      I dziecko się na nim bawi? Ile zapłaciliście za dostawę mebli z internetu? Sprawdzaliście to przed odbiorem, czy nie ma żadnych wad?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Meble dla noworodka

        Materiał jest dobrej jakości. W ciągu dnia układamy taki cieniutki kocyk na tym, i można normalnie na tym siedzieć, materiał się nie mechaci. Kanapka wygląda ładnie - jeśli mielibyście zamawiać w tym samym sklepie to poproś o sugestie odpowiedniej narzuty. Nie powinno być problemów, mogą je też mieć na stanie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Meble dla noworodka

          Szczerze mówiąc to u nas taki tapczanik na pewno by się nie sprawdził,lepsze będzie solidne i drewniane łóżeczko na którego jakość na pewno nikt nie będzie narzekał. Kolejny plus to kwestia kolorystyki,takie łóżeczko pasuje do każdego wnętrza.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Meble dla noworodka

            Ja mam dla dzieciaczków po komodzie mała ma kremowo pomarańczową i łóżko takie żółto kremowe. Synek ma natomiast łóżko w kształcie formuły i naszą starą komodę z mieszkania.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Meble dla noworodka

              Tapczanik bardzo ładny,można komponować własne wzory i wersje kolorystyczne,np dla chłopca fajnie sprawdzi się łóżko w kształcie samochodu,co o tym sądzicie?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Meble dla noworodka

                Fajne te łóżka, ale dzieci szybko z nich wyrasta, ja bym postawiła na mebel MIX z różnymi motywami, dopasowanymi do wieku dziecka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Meble dla noworodka

                  Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
                  Fajne te łóżka, ale dzieci szybko z nich wyrasta, ja bym postawiła na mebel MIX z różnymi motywami, dopasowanymi do wieku dziecka.
                  Bardzo ładna ta kanapa z kotkiem ale w takich chwilach cieszę się że mam chłopca i wszechobecny róż mnie omija
                  Miałam łóżko a AgataMeble ale nie wiedziałam że takie ładne zestawy dla dzieci mają

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Meble dla noworodka

                    Dla mojej 1,5 rocznej córy wybiorę takie łożeczko z zabezpieczeniem - najlepiej jesli uda się je potem zdjąć. Fajne znalazłam na homebook.pl - na razie zbieram pomysły, do kupowania jeszcze trochę nam zostało.

                    O coś takiego jako to:

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Meble dla noworodka

                      Musze przyznać ze z tymi dodatkami prezentuje się naprawdę bardzo fajnie,ładnie i pasuje do siebie kolorystycznie. Możesz napisać ile kosztuje?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Meble dla noworodka

                        Napisane przez Filipkowa Pokaż wiadomość
                        Dla mojej 1,5 rocznej córy wybiorę takie łożeczko z zabezpieczeniem - najlepiej jesli uda się je potem zdjąć. Fajne znalazłam na homebook.pl - na razie zbieram pomysły, do kupowania jeszcze trochę nam zostało.

                        O coś takiego jako to:
                        łożeczko jest bardzo ładne

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Meble dla noworodka

                          dla noworodka przyda się kołyska albo łóżeczko do spania nie planuje zakupu innych mebelek komoda jest tylko miejaca do spania brak

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Meble dla noworodka

                            Napisane przez kjaroszka Pokaż wiadomość
                            dla noworodka przyda się kołyska albo łóżeczko do spania nie planuje zakupu innych mebelek komoda jest tylko miejaca do spania brak
                            Też uważam że na razie inne meble niż łóżeczko i komoda to zbędny wydatek. Według mnie małe mebelki lepiej kupić już dla przedszkolaka.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Meble dla noworodka

                              ja kupiłam na początek tylko łóżeczko, prawdziwe meble chcę kupić jak dzieciaki będą miały swoje pokoje,

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Meble dla noworodka

                                Zastanówmy się czy tak na dobrą sprawę noworodek potrzebuje całego kompletu mebli,bo moim zdaniem niekoniecznie- pomijam łóżeczko które to faktycznie jest czymś niezbędnym,plus kilka półeczek aby można było gdzie schować ubranka czy wyprawkę,natomiast sam zestaw mebli kupić potem jak dziecko juz podrośnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X