Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wózek parasolka

    to powiem Wam ze my nie kupowalismy spacerowki wogol choc byl taki plan, dopoki Zosia nie chodzila to korzystalismy z naszeg wozka gleboko- spacerowego, potem jak juz opanowaa sztuke chodzenia to wozek poszedl od 12 miesiaca w zapomnienie i Młoda chodzi na swoich nozkach

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wózek parasolka

      Ja z perspektywy czasu stwierdzam, ze wózek spacerowy był znacznie lepszy z wózka wielofunkcyjnego niż w lekkim wózku typu parasolka, zapewne wiele zależy od wózka jaki się kupi no i od ceny

      W naszym przypadku zakup był zbędny, kupiliśmy spacerówkę z której korzystaliśmy niespełna pół roku

      Skomentuj


        Odp: Wózek parasolka

        ja polecam tobie filmiki na youtube, tam są szczegółowe recenzje i dużo łatwiej z nich wywnioskować jaki wózek będzie dobry niż z opisu na stroni (czy nawet osobistego rekonesansu po sklepach)

        Skomentuj


          Odp: Spacerówka

          ja kupiłam x-lander 3 w 1, bardzo go polecam, bo to jeden zakup, a masz nie tylko pierwszy fotelik dla malucha, ale też praktyczną gondolę i bardzo przyjemną lekką spacerówkę z wieloma częściami.

          Skomentuj


            Odp: Spacerówka

            My korzystaliśmy z jedo bartatina alu plus i zarówno gondola jak i spacerówka sprawdziły się rewelacyjnie, myslę że przy kolejnym dziecku również na ten wybór bym postawiła, pod koniec użytkowania wózka Jedo zdecydowałam się na nieco lżejszą spacerówkę, która niestety miałam wrażenie że zaraz się połamie.

            Skomentuj


              Odp: Spacerówka

              A ja użytkuję Navingtona https://www.outlet-wozki.pl/glowna/1...-20132014.html Jeżeli ktoś lubi wózki klasyczne, polecam serdecznie. Mieszkam na wsi, więc teren każdy wie, nie należy do najłatwiejszych. Mój Galeon sprawdza się idealnie, dziury, leśne nierówności nie sprawiają mu problemu.Navington ma dużą gondolę, więc moje dziecko jeździło w niej dość długo. Można zmocować fotelik -ja osobiście używałam Maxi Cosi Cabrio Fix. Jeździmy teraz spacerówką i też jestem zadowolona. Jeden minus to waga, ale wiedziałam na co się decyduję, za to mój Adaś ma duży komfort spacerowania Zaczyna się okres wakacyjny, planuję dłuższy wyjazd więc zastanawiam się nad jakąś spacerówką typu parasolka. Może ktoś coś polecić?? Czy któraś miała może wózek Delti Dot:https://www.outlet-wozki.pl/glowna/1...elti-dot-.html ??

              Skomentuj


                Odp: Spacerówka

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                My korzystaliśmy z jedo bartatina alu plus i zarówno gondola jak i spacerówka sprawdziły się rewelacyjnie, myslę że przy kolejnym dziecku również na ten wybór bym postawiła, pod koniec użytkowania wózka Jedo zdecydowałam się na nieco lżejszą spacerówkę, która niestety miałam wrażenie że zaraz się połamie.
                a nie męczyła Cie waga w nim? miałam go jako głęboki i dla mnie za cięzki był, dlatego jak syn tylko stabilnie siedział, to kupiłam lekka parasolkę od quinny, bo tamten to ledwo mi się do bagażnika miescił, a terazm mam zappa to bez problemu wszędzie go zmieszczę po złożeniu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Spacerówka

                  Wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadamy na zakup wózka,ale generalnie kompromisem ceny w stosunku do jakości i bezpieczeństwa są wózki X-landera,na pewno każdy zna firmę.

                  Skomentuj


                    Odp: Spacerówka

                    Myślę,że nie tylko tu bo przecież niemal w każdy sklepie internetowym z artykułami dla dzieci znajdziemy szeroki wybór,w tym takze mebli aby urządzić pokój. akurat tym się zajmujemy na co dzień i służymy swoją pomocą

                    Skomentuj


                      Odp: Spacerówka

                      Ja właśnie szukam jakiejś lekkiej spacerówki dla 9 miesięcznego syna, przeglądam co piszecie i ta od Quinny mi się podoba model yezz, tzn podoba mi się jego waga i to, co można z nim po złożeniu zrobić. ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy tam się oparcie rozkłada do pozycji leżacej?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Spacerówka

                        Napisane przez ekstra Pokaż wiadomość
                        Ja właśnie szukam jakiejś lekkiej spacerówki dla 9 miesięcznego syna, przeglądam co piszecie i ta od Quinny mi się podoba model yezz, tzn podoba mi się jego waga i to, co można z nim po złożeniu zrobić. ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy tam się oparcie rozkłada do pozycji leżacej?
                        z tego co mi wiadomo, to nie można rozłożyć oparcia w modelu yezz, ale są też inne ciekawe propozycje spacerówek od Quinny. przeglądałaś ich oferte w necie?

                        Skomentuj


                          Odp: Spacerówka

                          Witam dziewczyny!

                          Przyłączam się do tego wątku, bo chcę kupić wózek, konkretnie spacerówkę dla dziecka (córeczki ale to chyba nie ma znaczenia). Pytanie do Was co myślicie o wózkach Maclaren. Ciągle czytam opinie o tych wózkach i myślę że je kupię. Przeglądam też sklepy internetowe z tymi wózkami i powiem że wybór dość spory i ciężko się zdecydować. Przedziały cenowe od 500 do 1500, np. BMW Buggy.

                          Na pewno widać jakościową różnicę w wykonaniu na zdjęciach pomiędzy tymi za 500 i za 1500 zł.

                          Pytanie czy nie warto może wybrać coś pomiędzy z Maclarena albo może polecicie wybór innego wózka?

                          Skomentuj


                            Odp: Spacerówka

                            My mamy spacerówkę z zestaw 3 w 1 Baby Merc, ale zastanawiamy się nad kupnem spacerówki Quinny jako wózka miesjkiego. Chodzi ot o żeby była lekka i łatwa do noszenia po schodach no i żeby mniej miejsca zajmowała w sklepie na zakupach

                            Skomentuj


                              Odp: Spacerówka

                              proszę o wznowienie wątku tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=7384, ten zamykamy by nie dublować wątków o podobnej treści

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X