Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki laktator wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jaki laktator wybrać?

    ja powiem tak ręcznym też da się ściągać mleko jak tak robiłam po naszej niezbyt przyjemnej przygodzie z zachłyśnięciem kilka miesięcy ręcznym właśnie - zaznaczę iż dziecko nie było na MM nigdy, potem przeszłam na elektryczny bo udało mi się takowy wygrać i to fakt, że jest lżej niż ręcznym, ale wiem, że ręcznym też da się wykarmić dziecko

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jaki laktator wybrać?

      Ja osobiście używałam go tylko jak gdzieś wychodziłam i na początku. Ale te kilka razy kiedy go używałam to faktycznie musiałam się nieźle napocić jakbym miała tak karmić codziennie... w takim wypadku chyba lepiej zainwestować w elektryczny

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jaki laktator wybrać?

        Jeśli rozpoczęliśmy już karmienie butelką to najlepiej wybrać laktator tej samej marki co butelka bo będzie z nią po prostu kompatybilny.
        Zapraszam do sklepu z artykułami dla niemowląt

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jaki laktator wybrać?

          Ja ręczny zdecydowanie odradzam jak większość moich znajomych. Najlepsze są laktatory elektryczne. Ja mam BabyOno i jestem bardzo zadowolona. Fajny zestaw i jest wygodny, dobrze ściąga.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jaki laktator wybrać?

            Polecam Avent ale elektryczny, ja miałam swój ręczny i nie mogłam sobie nim dać rady, koleżanka pożyczyła mi elektryczny i był na prawdę super

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jaki laktator wybrać?

              Ja w ogóle polecam te elektryczne. Mi na początku bardzo pomógł. Ręczny juz nie dawał tak rady. A ja właśnie w ręczny na poczatku się zaopatrzyłam.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jaki laktator wybrać?

                A eleketryczny jakiej miałaś firmy ? Ja słyszałam wiele dobrego o firmie Medela ale jest sporo droższy niż np Avent elektryczny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jaki laktator wybrać?

                  Ja mam laktator elektryczny Swing Medela i z ręką na sercu polecam. Ma regulację siły zasysania, więc nie powinno boleć ściąganie pokarmu. Raczej bym nie kupiła laktatora elektrycznego przed porodem, nigdy nie wiadomo na 100%, czy będziemy karmić. Jeśli ktoś ściąga sporadycznie pokarm, bo na co dzień przystawia dziecko do piersi, to ręczny laktator powinien dać radę .

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jaki laktator wybrać?

                    Jak tylko sporadycznie to ręczny powinien faktycznie dać radę. Chociaż elektryczny jest bardziej wygodniejszy i idzie szybciej. Ja uważam, ze warto wydać wiecej i zaopatrzyc się w dobry laktator.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jaki laktator wybrać?

                      moim skromnym zdaniem elektryczny będzie znacznie wygodniejszy, ja przetestowałam kilka ręcznych które teraz zajmują miejsce mi w szafce. Użyłam ze dwa razy i stwierdziłam że nimi nic nie zrobię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jaki laktator wybrać?

                        ja miałam ręczny i teraz mam elektryczny i powiem szczerze, że elektryczny jest rewelacyjny. Robi robotę za mnie aa co ważne cały czas jest taki sam stopień ssania, ręcznym różnie mi to wychodziło.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jaki laktator wybrać?

                          Ja miałam tylko ręczny i nie żałuję. W zupełności mi taki wystarczył. Wszystko zależy czy potrzebujesz tak awaryjnie, czy ciągle chcesz odciągać. gdybym miała odciągać codziennie to ręczny jest zbyt męczący.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jaki laktator wybrać?

                            Ja polecam elektryczny laktator Philips Avent. Elegancki, komfortowy laktator, który sprawia, że odciąganie pokarmu nie jest stresujące ani męczące. Jako mama,która doświadczyła potrzeby używania laktatora do "stałego" odciągania pokarmu - z całego serca polecam!

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jaki laktator wybrać?

                              Ja miałam elektryczny BabyONO duo. Bardzo bogaty zestaw i dobrej jakości produkty. Mi odpowiadał i wystarczał także POLECAM. Zwłaszcza, że jest dobry i dość tani w porównaniu z innymi.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X